Na čem poběží Dawn of War 2?

Litry krve kacířů tečou po okovaných botech neohrožených vesmírných mariňáků. Země se v pravidelných intervalech otřásá pod útoky z orbity a s každým kouskem hlíny, který se vznese do vzduchu dává najevo svou nespokojenost. Taky vidíte obrázek karmínově zbarveného bojiště, na němž leží stovky mrtvých vojáků, přes něž se ženou další stovky těch žijících? Co myslíte, dokáže si to představit i vaše PC?

3.jpg4.jpg

To víte, že ano, ale pouze za předpokladu, že jste vašeho železného miláčka prozíravě vybavili procesorem Intel Pentium 4 o frekvenci alespoň 3,4 GHz (či údajně jakýmkoliv Dual Core), 1 GB RAM (pokud máte XP), 2 GB RAM (pokud jste dali šanci Vistám) a alespoň 128MB grafickou kartou, podporující Shader Model 3 (z pazvuků linoucích se z bojiště usuzujeme, že GeForce 6600 GT, případně ATI X1600 tento úkol plní na jedničku).

Pokud vám to ale nestačí, a místo stovek nepřátel byste raději viděli tisíce, připravte se na to, že budete potřebovat AMD Athlon 64x2 4400+, nebo jakýkoliv dvoujádrový ekvivalent od Intelu, 2 GB RAM a 256MB grafickou kartu (prý se hodí GeForce 7800 GT, potažmo ATI X1900). Samozřejmostí pak je u obou možností 5,5 GB volného místa na harddisku, což je ale jen malá daň za krvavá jatka, která jsou přislíbena.

Na závěr ještě upozorňujeme, že barvité vylíčení bojiště, stejně jako počtu vojáků, zcela podléhají rozmarům redaktorů serveru Doupě.cz, a nemusí se tudíž shodovat s tím, co se objeví ve hře samotné.

Zdroj: Shacknews

Související články
  1. Video: Multiplayer Dawn of War 2
  2. Jaká bude hra více hráčů v DoW 2?
  3. Video: Dawn of War 2 představuje
  4. Galerie: Warhammer 40k: Dawn of War 2

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 5 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 6 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Skyrim: Very Special Edition si už zahrajete i na záchodě

Skyrim: Very Special Edition si už zah…

Mysleli jste si, že jde o vtip? Tak to jste na omylu!

6.  7.  2018 |