Na cestě je nová akční adventura z univerza Hvězdných válek. U kormidla je Amy Hennigová

Bývalá kreativní ředitelka série Uncharted se konečně chopí nového dobrodružství z daleké galaxie.

Skydance New Media ve spolupráci s Lucasfilm Games oznamují zbrusu novou příběhovou akční adventuru s originálním příběhem ze světa Hvězdných válek. A co je ještě lepší, u kormidla stojí bývalá kreativní ředitelka Uncharted, Amy Hennigová. 

"Často vyprávím, jak mi Hvězdné války v roce 1977 učarovali můj 12 letý mozek a ukázaly mi kreativní cestu dál," říká Hennigová. "Jsem potěšena, že mohu pracovat s Lucasfilm Games a vyprávět interaktivní příběh v galaxii, kterou miluji."

"Jsme nadšeni, že můžeme opět pracovat s May," řekl Douglas Reilly, viceprezident Lucasfilm Games. "Ona a tým ze Skydance New Media mají talent i ambici vytvořit nové unikátní dobrodružství ze světa Hvězdných válek."

Jde už o druhý herní projekt, na kterém studio Skydance spolupracuje s Disney. Prvním titulem se zdá být nedávno oznámený projekt pro Marvel. 

Váš názor Další článek: Recenze mobilní hry Apple Knight. Jak umírá nostalgie

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru