Na cestě je oficiální kuchařka světa Zaklínače. Nabídne přes 80 unikátních receptů

Už jste si někdy chtěli pokuchtit s Geraltem?

Kuchařek, inspirovaných herními tituly je na trhu celá řada. Nyní se tento seznam obohacuje o jednu novou, a nepatří nikomu jinému, než kultovnímu Zaklínači. Kuchařka bude obsahovat 80 receptů, inspirovaných jídly z celé herní ságy a rozhodně je o co stát. 

Dle popisu se recepty inspirují nejen konkrétními jídly ze hry, ale především celou historickou a kulinářskou mapou Kontinentu. Dočkáte se tedy jídel z provincií White Orchard, Velen, Oxenfurt, Novigrad, Skellige, Toussaint, Beauclair a dalších. 

71Tfdazu6xL.jpg

Kniha je k dostání na Amazonu v digitální i fyzické edici a vyjde vás na necelých 15 nebo 32 dolarů. 

Váš názor Další článek: Na mobilní platformy míří další akční hit. Rainbow Six: Mobile dorazí na Android a iOS

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

13:40 | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
13:03 | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 
12:32 | Kouzelné RPG Ni no Kuni II: Revenant Kingdom vyšlo na Xbox One a Series S|X v Prince's edici, která kromě základního příběhu obsahuje i všechna rozšíření. Můžete ho vyzkoušet skrz předplatné Game Pass. 
21. března | Pixelartová akce The Mageseeker ze světa League of Legends se ukazuje v prvních záběrech z hraní. Do boje se Sylasem se vydáme už 18. dubna na PC, PS4, PS5, XO, XSX a Switchi. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru