Na detaily o The Elder Scrolls VI si počkáme ještě roky, tvrdí Pete Hines

Pokračování oblíbené RPG série je zřejmě stále v nedohlednu. Strach ale nemáme. Vydavatel nám třeba ještě ke zkrácení času stihne naservírovat Skyrim pro next-gen.
Na detaily o The Elder Scrolls VI si počkáme ještě roky, tvrdí Pete Hines

Pete Hines z Bethesdy dal jasně najevo, že i přes odhalení prací na The Elder Scrolls VI se ještě zdaleka nemáme těšit ani na detaily o hře. Těch se podle všeho nedočkáme ještě několik let. "Bude to po Starfield, o čemž zatím nevíte nic. Takže pokud po mě chcete detaily nyní a ne za několik let, budu vás muset zklamat," odepsal Hines jednomu z fanoušků na Twitteru tázajících se na informace o nových Elder Scrolls.

Hra se přitom oficiálně představila už na E3 2018, když Bethesda přinesla jenom záběr na krajinu a nápis The Elder Scrolls VI. Ničeho víc jsme se nedočkali a mluvilo se spíše o jiných značkách. Že půjde o next-gen titul se tak nějak počítalo, ale nyní to vypadá, že i v rámci next-genu vyjde hra relativně pozdě. Přece jenom první detaily a několik let nebudí příliš optimismu. Podobně zdrženlivě se vyjadřoval i Todd Howard, který minulý rok řekl, že hra je ještě velmi daleko.

Nejvíce se spekulovalo o letech 2021 až 2022. Vývojáři ale očividně nechtějí moc mluvit ani o těchto vzdálených datech, takže nezbývá než počítat s tím pozdějším pouze jako s optimistickou variantou. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole