Na dohrání Dying Light 2 si vyhraďte alespoň 500 hodin herního času

Mnoho hráčů nad herní dobou jásá, jiní ruší předobjednávky.

Podle studia Techland bude na kompletní dohrání druhého dílu série Dying Light potřeba alespoň 500 hodin. Pro jedny fanoušky možná skvělá zpráva, ozývají se však už i nespokojené ohlasy. A recenzenti mají radost. 

Vývojáři o víkendu pyšně tweetovali následující slova: “Abyste dokončili Dying Light 2 Stay Human se vším všudy, budete potřebovat alespoň 500 hodin - skoro stejně dlouhou dobu, jakou by zabrala cesta pěšky z Varšavy do Madridu!“

V komentářích a dalších reakcích na toto oznámení se našlo mnoho nespokojených fanoušků, kteří tvrdí, že takováto herní doba je v současné době až příliš velké sousto pro regulérního hráče. Někteří dokonce psali, že okamžitě zruší své předobjednávky.

Techland na tuto velkou vlnu pobouření následně zatweetovalo: "Pět seti hodinami se rozumí kompletní dokončení hry se všemi questy, konci a explorací každičkého koutu světa, který hra nabídne. Normální hráč by měl hlavní příběh a side questy s hodně prozkoumávání odehrát za 100 hodin, takže se nebojte!

A co si myslíte vy? Potřebují hry být takto dlouhé?

Diskuze (5) Další článek: Nový Serious Sam nás vezme do promrzlého Ruska. Vyjde už na konci ledna

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Reportáž z Las Vegas a prapůvodní sestavy Týdne Živě a Týdne mobilně
Filip KůželJan SedlákJakub ČížekJan Láska
Týden mobilněAmazonTýden Živě
22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

22 nejlepších erotických thrillerů. Kde je najdete online?

V žáru vášně, Osudová přitažlivost, Základní instinkt, Ďábelská svůdkyně, Nebezpečné hry, Dvojitý milenec. Exkurze do historie subžánru erotických thrillerů, v němž se napětí mísí se vzrušením.

Marek Čech
Filmy, které musíte vidět
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

14:44 | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
12:55 | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 
6. prosince | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách