Na E3 dojde k odhalení Microsoft Train Simulator 2!

Microsoft oficiálně oznámil vývoj titulu Microsoft Train Simulator 2, volného pokračování nesmírně originální a zajímavé simulace z prostředí železnic a vlaků. Druhý díl by měl být podle prozatím zveřejněných údajů mnohem detailnější, nebudou chybět zajímavé efekty počasí a v neposlední řadě také pětice nových tratí, které nás opět zavedou na některá zajímavá historická místa. V případě pokračování hodlají autoři znovu, stejně jako u prvního dílu, spojit realistické ztvárnění celé železniční problematiky se zábavnými prvky - vzniknout by tak měl celek, u nějž se budete nejen dobře bavit, ale zároveň zde budou platné veškeré fyzikální zákony, pravidla železniční dopravy atd. Předběžné datum vydání titulu Microsoft Train Simulator 2 bylo stanoveno na podzim letošního roku.

Více o hře samotné se dozvíme na nadcházející výstavě E3, o všech případných novinkách vás budeme samozřejmě informovat! Nezapomeňte nás tedy nadcházející týden sledovat!

Související informace (Microsoft Train Simulator 2):
Homepage hry: Nemá homepage
Výrobce hry: Microsoft Game Studios
Distributor hry: Microsoft Game Studios
Distribuce v ČR: ?
Předpokládané datum vydání: Podzim 2003

Zdroj: Gamer`s Hell

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |