Na mobilní platformy dorazil závodní velikán Forza se svým titulem Street

Populární závodní série Forza se konečně dostala z velkých platforem i na ty mobilní.

Forza patří na PC a konzoli Xbox One mezi jedny z nejpopulárnějších závodních sérií v herním průmyslu a jsme tak rádi, že se tvůrci rozhodli ji rozšířit také na mobilní platformy iOS a Android. Forza Street je ke stažení už nyní zcela zdarma a vezme vás do ulic mezi elitní závodníky.

Pokud si titul zahrajete od dnešního dne do 5. června, dostanete jako dárek Founder's Pack s vozem 2017 Ford GT a balíčkem herní měny a zlatem. Pokud navíc vlastníte telefon Samsung Galaxy S20, obdržíte ještě Chevrolet Corvette Z06 s Galaxy vinylem, herní měnu a zlato. 

Ve hře postupujete příběhem jako závodník začátečník, který si ve městě snaží udělat jméno v celé řadě závodních festivalů a akcí. Závody jsou koncipovány na automatické bázi a podány značně filmově. Hráč tak obstarává jen včasnou brzdu a plyn v označených oblastech na okruhu. Také sbíráte a vylepšujete vozy z mnoha světových automobilek a účastníte se online turnajů a výzev. 


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole