Na mobilní platformy míří další akční hit. Rainbow Six: Mobile dorazí na Android a iOS

Apex a Warzone nejsou jediní multiplayeroví hráči na mobilním poli.

Na mobilní platformy se postupně přesouvají všechny přední multiplayerové hity včetně her Apex Legends a Call of Duty: Warzone. Nyní se k nim přidává další pecky, Rainbow Six Siege od Ubisoftu. Na Android a iOS by měla mobilní odnož dorazit ještě v letošním roce. 

Titul bude tradičně obsahovat plejádu herních režimů včetně Attack vs Defence, známého z velké hry, kde se dva týmy přou o každé kolo na dané mapě v 5v5 zápasech. Samozřejmostí bude taktický boj, využívání silných stránek operátorů a všechno, co máme rádi na velkých platformách. 

TItul byl samozřejmě vyvíjen už v základu pro mobilní platformy, takže se hráči dočkají kratších a údernějších zápasů, které se více hodí mobilnímu trhu. Také dotykové ovládání bylo vytvořeno speciálně pro displeje, což doplňuje i pozměněný HUD a grafické zpracování pro ty nejvýkonnější mobilní stroje.

Více informací se dozvíme již brzy.

Pojďte na Doupě psát o mobilních hrách!

Hledáme autorku nebo autora, který sleduje novinky, trendy a má nahráno něco víc než pár hodin v Candy Crush.

Když se ve světě mobilního gamingu stane něco velkého, připravíte k tomu aktualitu. Budete psát i recenze nejnovějších mobilních her. Jedná se o pravidelnou externí spolupráci, za kterou samozřejmě dostanete autorský honorář. Práce je velmi vhodná pro studenty.

Ale nejdřív musíte projít naším malým testem. Napište článek o nějaké novince z mobilního herního světa, nebo zkuste rovnou recenzi vybrané mobilní hry. Tady je k tomu připravený formulář.

Váš názor Další článek: Ve vývoji je nový Tomb Raider. Pracují na něm Crystal Dynamics a využije Unreal Engine 5

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,