Na návštěvě v nVidia ČR – Battlefield 3, 3D Vision 2 atd.

Byli jsme se podívat do české pobočky společnosti nVidia, kde byl k dispozici Battlefield 3 na našlapané mašině. Tak jsme natočili i rozhovor.
Na návštěvě v nVidia ČR – Battlefield 3, 3D Vision 2 atd.

Podzimní sezóna špičkových her je tu a analytici odhadují, že by hráči mohli kvůli hrám jako Battlefield 3, Batman: Arkham Asylum, Skyrim, či Modern Warfare 3 investovat do nákupu nového herního hardwaru až miliardu dolarů. Pro nVidii, známého výrobce grafických a dalších čipů, se jedná o důležitou dobu a velký důraz kladou aktuálně hlavně na jeden titul – Battlefield 3. Proto uspořádali krátké setkání, kde si novináři mohli hru vyzkoušet na špičkové sestavě s procesorem i7 přetaktovaným na 4 GHz, 8 GB RAM a dvoujádrovou kartou GeForce GTX 590.

V kombinaci se 40palcovým monitorem to byl zážitek skutečně bombastický. Kromě Battlefieldu 3 byla k vidění i nová generace brýlí 3D Vision a něco do sebe měl i brutální herní notebook Alienware s cenou 120 000 Kč. Když už jsme tam byli, natočili jsme krátký rozhovor s Davidem Koblížkem, právě o tom, co může nVidia pro hráče nabídnout.

Jako takové bonusové video máme i delší ukázku z hraní Battlefield 3 na výše zmiňované sestavě, kde hra běžela v 1920x1080 na Ultra detaily úplně s přehledem a bez problémů. Pokud Karlovi to hraní občas nejde, tak to omluvte – je to jinou myší, než na kterou je zvyklý, jinou klávesnicí, židlí…no, znáte to. Mimochodem, recenzi Battlefield 3 čekejte na Doupěti v nejbližších dnech.        

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Nejkrásnější konzolové hry: když na výkonu nezáleží (galerie)

Nejkrásnější konzolové hry: když na vý…

Kdo říkal, že na hezké hry potřebujete jen to nejvýkonnější PC?

15.  7.  2018 | | 4 N/A
DOOM: Desková hra - akční nářez na vašem stole (recenze)

DOOM: Desková hra - akční nářez na vaš…

Na poli počítačových her je DOOM skutečnou legendou. V této recenzi se ale podíváme na jeho mladšího deskoherního sourozence. Nutno říct, že rodinné jméno se mu ve světě deskových her podařilo adaptovat se ctí.

7.  7.  2018 | | 5 N/A
Rozšíření do KC Deliverance opět láká na krásy českých lesů

Rozšíření do KC Deliverance opět láká …

Je čas vrátit se do českých luhů a hájů a okusit krásy našeho středověku.

12.  7.  2018 | | 2 N/A
KC Deliverance: From the Ashes: znáte Jindru, všechno spraví! (recenze)

KC Deliverance: From the Ashes: znáte …

První DLC do Kingdom Come: Deliverance konečně spatřilo světlo světa a neslibuje málo. Máte se stát rychtářem a spravovat vlastní vesničku. Přesto nás DLC vůbec nenadchlo.

10.  7.  2018 | | 5 N/A
Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vezmou do víru dění

Nové obrázky ze závodů F1 2018 vás vez…

Další závody formulí od Codemasters se blíží a tvůrci nám uvolnili čerstvou várku obrázků.

3.  7.  2018 |