Na Nintendo Switch míří epické RPG Divinity: Original Sin 2

Jedno z nejlepších RPG moderní doby se podívá i na přenosnou konzoli od Nintenda.

Vývojářské studio Larian má momentálně plné ruce práce s Baldur´s Gate 3. To ale neznamená, že se už ve světě zapomnělo na jejich předchozí mistrovské dílo Divinity: Original Sin 2. Hra se těšila obrovské oblibě mezi hráči i kritiky a po portu na konzole se teď dočkává i převedení na Nintendo Switch. Jako bonus potom můžete brát, že pokud hrajete již na počítači, můžete své uložené pozice pro cestovní verzi s klidem využít. 

Nintendo zprávu oznámilo během akce Nintendo Direct a hru si navíc můžete pořídit okamžitě. Pokud jste tedy už na Steamu utopili v tomto propracovaném RPG stovky hodin, je čas vytasit hybridní konzoli od Nintenda, abyste mohli svůj průchod hrou obohatit i na cestách.

Diskuze (1) Další článek: Demo Project Awakening: Arise dostalo rating, otestujeme hru brzy?

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Vystřízlivění z předplatného. Mimo her s reklamami je to největší zlo, které mohlo mobily potkat

Vystřízlivění z předplatného. Mimo her s reklamami je to největší zlo, které mohlo mobily potkat

** Předplatné bylo před lety doménou streamovacích služeb ** Dnes na něj najíždí i vývojáři her a aplikací ** Peníze z vás dostávají po troškách, ale mnohem častěji

Martin Chroust
předplatnéMobilní aplikaceSmartphony
Konec těžby etherea znamená, že nevyděláte ani na těžbě jiných kryptoměn. I tady se čeká na růst

Konec těžby etherea znamená, že nevyděláte ani na těžbě jiných kryptoměn. I tady se čeká na růst

Kryptoměna ethereum se přestala těžit na grafických kartách, což má výrazné důsledky nejen pro celé těžařské odvětví, ale i pro dostupnost a ceny grafických karet.

Jan Pánek
EthereumKryptoměny
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu

Aktuality

24. listopadu | Dead Island 2 se sice opozdí, ale už 6. prosince uvidíme nové záběry z hraní. Máme se těšit na akci, brutalitu a hordu zombíků. 
24. listopadu | Studio, které jsme dříve znali jako Square Enix Montréal, zavírá krám a s ním končí i podpora jeho starších her. Od 1. prosince už Arena Battle Champions, Deus Ex Go, Hitman Sniper: The Shadows ani Space Invaders: Hidden Heroes na Play Store ani App Store nenajdete. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách