Na PC a konzole se chystá reboot hororu Nightmare Creatures

Diskuze čtenářů k článku

Ell  |  05. 09. 2017 13:39

A to je vše? Co takhle nějaký odkaz na původní hru, aby někteří viděli jak hra před lety vůbec vypadala? Tenhle web už dávno ztratil svoji serióznost, a výsledkem toho všeho jsou tyto polovičaté informace. Co takhle napsat toho zde o této klasice více? Rozebrat třeba skutečnost, že tahle hra měla i další pokračování do něhož byla též použita hudba od Marilyna Mansona.
Ubohost, nicméně pro ty kteří tuhle klasiku mají stále ještě ve své paměti tak jako já.

Zde je odkaz na video z demoverze původní hry pro PS1 - https://www.youtube.com/watch...

Zde je odkaz na druhé pokračování stejnojmenné hry - https://www.youtube.com/watch...

Nightmare Creatures byla série dvou her nabízející čistý zážitek pro jednoho hráče, ve hře se vyskytovali rozdílné monstra, mnoho způsobů jak je zabít více či méně brutálními metodami na bázi všemožných poprav a fatalit. Ve hře jste též sbírali všemožné předměty a zbraně na jedno použití, přičemž vaše postava měla k dispozici pouze svoji jedinou, základní zbraň.
V prvním díle jste měli možnost hrát za dvě postavy, byla zde žena s mečem a muž s oboustranným kopím, postavy se v příběhu ukazovali jako společné duo, které taktéž společně putuje napříč celým příběhem, tato skutečnost však byla patrná pouze skrze obrázky které byli k vidění během načítání, zde jste viděli obě postavy při společné konfrontaci, mezitím co ve hře samotné jste však měli možnost hrát pouze za jednu postavu, která byla po zbytek kola osamocená. Příběh hry se odehrával v 18. století, v Londýně.
Vaše cesta vás v této hře vedla po stopách starého alchymisty jehož jméno je Adam Crowley, tento alchymista používal magii k tomu aby vytvářel monstra a všemožné nestvůry proti kterým jste ve hře většinu svého času čelili. V druhém pokračování jste pro změnu hráli za pacienta léčebny pro duševně choré, který byl vybaven sekerou, druhé pokračování přineslo stejný herní zážitek i grafické provedení, hra však nabídla zcela nové typy monster a také způsoby jejich usmrcení. Jedná se o absolutní klasiku z dob tehdejšího PS1.
Třetí pokračování které bylo plánováno pro konzole Xbox, PS2 a též i PC se však nikdy nedočkalo svého zpracování, hra byla tedy zrušena a dodnes existují pouze letmé informace a obrázky z jejího raného vývoje.

 |   |  Odpovědět
PC a xbox  |  05. 09. 2017 17:53

nightmare creatures se podobá k dark souls ma to podobny styl hraní

 |   |  Odpovědět
SeppWinkler  |  14. 09. 2017 13:09

Bola to moja obľúbená hra, teším sa :)

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |