Na PC bude možné využít PS Move

Kinect si užívá slávu kromě Xboxu 360 i na PC, což samozřejmě nemohlo uniknout pozornosti Sony, jakožto největšího konkurenta Microsoftu na poli videoher. Aby dokázalo udržet krok, oznámilo aplikaci Move.Me, která umožní skrze PC využít možností Move a Playstation Eye.

"Ve zkratce, Move.Me je serverové aplikace, která běží na Playstationu 3," řekl John McCutchan, senior inženýr SCEA. "Každému, kdo vlastní PS3, umožní experimentovat s pohybovým ovladačem, přičemž bude také moci oficiálně využít podpory SCE."

"Move.Me posílá úplný stav Playstation Move a navigačního ovladače do PC, díky čemuž vlastně získáte stejná data, která mají k dispozici licencovaní vývojáři."

"Cítíme, že Move.Me představuje skvělou příležitost na poli interaktivních technologií v oblastech, jako je například školství či zdravotnictví, přičemž zároveň dává prostor novým vývojářům vymyslet něco, na co bychom ani nepomysleli."

Zdroj: Playstation Blog

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |