Na prosincových The Game Awards se objeví přes 40 nových her

Rozhodně se máme na co těšit.

Minulý rok byl kvůli pandemii hodně omezený co se konferencí a akcí týče a letos konečně herní průmysl pomalu ale jistě začíná ožívat. Jedna z posledních akcí roku, The Game Awards, letos samozřejmě nebude chybět a konečně se opět vrátí před živé publikum už 9. prosince. 

Těšit se můžeme na živý orchestr, celebrity a významné hosty a dle čerstvých informací 40 až 50 zbrusu nových her. 

"Víte, je skvělé mít hudbu a celebrity, ale stejně by to mělo být především o hrách," řekl Geoff Keighley na stránkách Epicu. "Obzvlášť letos tam bude spousta her a obsahu pro roky 2022 a 2023, takže chystáme naše dosud největší odhalení a oznámení. Myslím, že jsme sotva škrábli povrch nových konzolí, takže uvidíte opravdu skvostné věci."

Mezi celebritami, které se minule ukázali na pódiu, byli např. Keanu Reeves, Christopher Nolan, Gal Gadot či Tom Holland. Uvidíme, zda to letošní akce trumfne.  

Váš názor Další článek: Hry zadarmo, nebo se slevou: balíček lechtivých adventur a Tiny Tina's Assault zdarma

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

Zadejte tajný kód a můžete hrát. V telefonech s Androidem je ukrytá fotbalová hra Mini Cup

** Google si občas ve vyhledávači připraví skryté animace či hry ** Tentokrát se týká fotbalového mistrovství světa ** Stačí do vyhledávače v mobilu zadat dvojici slov...

Martin Chroust
VyhledávačSmartphonyMobilní hry
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

Zakázané názvy. Tyhle složky ve Windows nevytvoříte a můžou za to 70. léta

**Složky ve Windows si nepojmenujete libovolně. **Seznam rezervovaných názvů existuje kvůli kompatibilitě. **Kořeny této záležitosti sahají až do 70. let.

Petr Urban
Operační systémyWindows

Aktuality

13:15 | Bandai Namco oznamuje herní adaptaci mangy The Sand Land. Jejím autorem je Akira Torijama, kterého můžete znát jako stvořitele univerza Dragon Ball. 
12:54 | Among Us dnes přivítá nový herní mód v rámci updatu zdarma. V Hide & Seek budete hrát na schovávanou s krvelačným monstrem. 
7. prosince | Do Mario Kart 8 Deluxe přichází třetí vlna tratí v rámci Booster Course Passu. Kromě toho nový update přidává další možnosti do nastavení vlastních závodů. 
7. prosince | Studio Riot Games prozrazuje pár detailů o své bojovce, kterou známe jako Project L. Další novinky uvidíme až v příštím roce. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách