Na PSP se chystá další GTA

GTA: Liberty City Stories ještě ani není na pultech obchodů a Take 2 oznamují, že se pracuje na dalším díle této morálně kontroverzní, ale herně skvělé série. Ve Velké Británii se Liberty City Stories dočkají už tento pátek, bohužel v některých v zemích v Evropě si budou muset počkat až do pozdního listopadu. Prý se tomu tak stalo díky problémům s delším finálním testováním hry. Jestli jednou z těch čekajících zemí bude i ta naše zatím nemůžeme říct.

Bohužel k novému GTA neuvolnili žádnou informaci, ovšem potvrdili, že hra Bully je dále ve vývoji. A to navzdory nedávné kritice, jak jste si mohli přečíst třeba zde. Evropské datum vydání pro Bully je stanoveno na únor až duben roku 2006.

Doupě komentuje: Fanoušci GTA mohou jásat, že se dočkají další porce své oblíbené zábavy, mravokárci pomalu vybrušují další plamené řeči a kolotoč byznysu se točí dál. Docela by mě zajímalo, kolika pokračování se nakonec série GTA dočká.   

Zdroj: Eurogamer


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 9 N/A
Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové možnosti customizace

Vyměnitelné kryty konzole PS5 dávají hráčům nové m…

Ze strany Sony jde rozhodně o výborný nápad, jak ozvláštnit vzhled bez větších problémů.

8.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |