Na skejt s Tony Hawk’s Project 8

Očekávané pokračování známé skejťácké série, které nese jméno Tony Hawk’s Project 8, se představuje na sérii nových obrázků.

  
   
  

Když se Activision rozhodli ukázat Project 8, bylo každému v podstatě jasné, jak bude hra vypadat. Tony Hawk se pokouší získat osm nejlepších amatérských jezdců na skateboardu na světě, takže je jasné, že vy se budete snažit do jeho výběru dostat. Překvapivě začínáte jako naprostý nováček, který nezvládne ani ollie, ale časem se dostáváte k těm nejlepším trikům.

Tony Hawks Project 8 - stylový trailer - 23 MB

Při ukázkách zůstávalo publikum stát s bradama u kolen, i když tvůrci tvrdí, že se jedná pouze o počátek vývoje. Někde kolem snad narazíte na trailer, kde si dokážete alespoň z části udělat vlastní dojem, ale když řeknu, že hra vypadá dokonale, tak nebudu daleko od pravdy. Konečně se autorům podařilo plynule navázat jeden trik za druhý, takže když uvidíte kickflip to BS boardslide na začátku upoutávky, nezahlédnete žádné zvláštní přechody.

Zdroj: JeuxVideo


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A