Na Supermana si nechte zajít chuť, hlásí Rocksteady

Nejžhavější spekulace tentokrát zřejmě nebyly pravdivé. Rocksteady přímo popřelo, že by na Supermanovi mělo pracovat, nebo ho dokonce oznámit na prosincových Game Awards.
Na Supermana si nechte zajít chuť, hlásí Rocksteady

Spoluzakladatel studia Rocksteady, Sefton Hill, na Twitteru vyvrátil všechny spekulace o nové hře se Supermanem, kterou údajně studio vyvíjí. Na něčem se sice pracuje, ale teď už určitě víme, že o Supermana opravdu nepůjde. Stejně tak potom potvrdil, že rozhodně nemáme čekat nové oznámení už na The Game Awards. Máme si počkat, až přijde čas.

Opět se šušká o hře se Supermanem, odhalí i Rocksteady v prosinci?

Opět se šušká o hře se Supermanem, odhalí i Rocksteady v prosinci?

"Těším se na letošní The Game Awards! A co se týče našeho studia, stále tvrdě pracujeme na projektech, takže od nás žádná oznámení nečekejte. Až bude všechno připravené, tak budete první, kdo se to dozví. Spoiler: Není to Superman," napsal Hill na svém Twitterovém účtu.

Na akci The Game Awards 2018 uvidíme přes 10 herních odhalení

Na akci The Game Awards 2018 uvidíme přes 10 herních odhalení

Právě spekulacemi v poslední době žil internet, který si šuškal o tom, že Rocksteady pracuje na nové Supermanovské hře, ve které měl navíc prý sehrát svoji roli i Batman. Celá tahle domněnka měla základ v tom, že Rocksteady vypsalo konkurz na více než dvacet pracovních pozic pro neoznámenou AAA hru příští generace. Myšlenku oznámení hry na The Game Awards potom přiživil fakt, že letos má na tomto slavnostním večeru poprvé spatřit světlo světa více než deset herních novinek. 

The Game Awards se konají už příští týden ze šestého na sedmého prosince. Budete tuto slavnost plnou nových odhalení sledovat s námi?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, kusů je extrémně málo

Do prodeje míří Playstation 5 s retro designem, ku…

Chcete svou konzoli s příchutí kultovní PS2? Pak si pospěšte.

5.  1.  2021 | |1 N/A
Daniel Pánek
PlayStation 5Konzole
Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nového roku

Hry zadarmo nebo se slevou: Vše nejlevnější do nov…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

1.  1.  2021 | |6 N/A
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
10 největších zklamání odcházející generace aneb co se opravdu nepovedlo

10 největších zklamání odcházející generace aneb c…

Odcházející generace nejen herních konzolí, ale i her, nás v mnoha věcech potěšila, ale i v mnohých zklamala. Vybrali jsme největší zklamání posledních let.

2.  1.  2021 | |6 N/A
Vojtěch Matušinský
Téma