Na svět se prodraly první screenshoty z Halo 4

Diskuze čtenářů k článku

Smash!  |  06. 03. 2012 11:32

Cože, žádná reakce, žádnej příspěvek? Tak to rád a s potěšením prolomím ledy. Jako jeden ze skalních fanoušků série Halo bych totiž jen rád dodal, že čtvrté pokračování Halo se zdá být více než-li slibné, i přes veškeré "pochybnosti" vůči nově vytvářející spol. se na konec skutečně zdá, že Halo 4 bude a je ve více než dobrých rukou. .řečnicky řečeno. Master Chief jako hlavní protagonista příběhu tentokrát skutečně povýšil, tvůrci z 343 Industries přišli s naprosto novým vizuelním pojetím a především s novým vzhledem Master Chiefa jako takového. Takto vypadající Chief vydrží jistě na dlouhou dobu neokoukaný, stylový a originální. Téměř "všechny" prvky kterými se doposud čtvrtý díl mohl pochlubit dle mého názoru přesvědčují o své "propracovansoti" a míře vážnosti se kterou tvůrci k pokračující sérii náležitě přistupují. Když vše dobře dopadne, opět bude důvod vážit si originality a
)Zdravím( všechny fandy Call of Duty ala Modern Warfare s kalhotama staženýma "hluboko" pod kolenama! Poprosil bych vás hoši tak leda o toaletní papír. .bez urážky bych prosil, prosím. .

 |   |  Odpovědět
Smash!  |  06. 03. 2012 11:34

Cože, žádná reakce, žádnej příspěvek? Tak to rád a s potěšením prolomím ledy. Jako jeden ze skalních fanoušků série Halo bych totiž jen rád dodal, že čtvrté pokračování Halo se zdá být více než-li slibné, i přes veškeré "pochybnosti" vůči nově vytvářející spol. se na konec skutečně zdá, že Halo 4 bude a je ve více než dobrých rukou. .řečnicky řečeno. Master Chief jako hlavní protagonista příběhu tentokrát skutečně povýšil, tvůrci z 343 Industries přišli s naprosto novým vizuelním pojetím a především s novým vzhledem Master Chiefa jako takového. Takto vypadající Chief vydrží jistě na dlouhou dobu neokoukaný, stylový a originální. Téměř "všechny" prvky kterými se doposud čtvrtý díl mohl pochlubit dle mého názoru přesvědčují o své "propracovanosti" a míře vážnosti se kterou tvůrci k pokračující sérii náležitě přistupují. Když vše dobře dopadne, opět bude důvod vážit si originality a vyjímečnosti.
)Zdravím( všechny fandy Call of Duty ala Modern Warfare s kalhotama staženýma "hluboko" pod kolenama! Poprosil bych vás hoši tak leda o toaletní papír. .bez urážky bych prosil, prosím. .

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Plus a Sundered zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce na PlayStation Pl…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

10.  1.  2020 |
V Assassin

V Assassin's Creed Ragnarok procestujete Evropu, p…

Další díl populární série začíná unikat na internet stále více a oficiální odhalení už je víceméně na spadnutí.

11.  1.  2020 | | 5 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „fotografují“ úchvatné snímky

Nejkrásnější hry uplynulých let: hráči ve hrách „f…

Stále více her začíná nativně využívat foto režimy a my se tak můžeme dívat na umělecká díla hodná našich obrazovek.

21.  1.  2020 | | 6 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 11 N/A