Na Ukrajině vzniká Scivelation

Ukrajina toho světu dala hodně. Andriye Shevchenka, strach z jaderných elektráren, S.T.A.L.K.E.R.a; a jak to tak vypadá, rozhodně ještě neřekla své poslední slovo. Tamější tvůrčí studio, Black Wing Foundation, totiž aktuálně pracuje na third-person střílečce - Scivelation.

Tu do svého vydavatelského plánu nedávno zařadila společnost TopWare Interactive, díky čemuž se hra dočkala takového polo-oficiálního představení. Vězte tedy, že na trh by se mohla podívat už někdy v průběhu příštího roku, přičemž se počítá s uvedením na PC i konzole.

1.jpg2.jpg

V obou případech pak zavítáte do stejného, post-apokalyptického světa (naši východní skoro-sousedé snad ani nemají jinou vizi budoucnosti; ale po Černobylu se vlastně není čemu divit), v němž se celý svět ocitnul pod jednotnou diktaturou - Režimem.

Vaším úkolem tedy bude držet hlavu dole, chodit na striptýz, souložit se vším co se hýbe  a doufat, že si vás systém nebude všímat dost dlouho na to, aby vám vyrašily alespoň první náznaky pubického ochlupení. Ehm ... fajn, to jsme si tak trochu vymysleli. Ale jen proto, že realita je nudná! Váš herní avatr totiž ve skutečnosti bude členem odboje bojujícího za svobodu lidstva. Zase!

Zdroj: Eurogamer

Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: Akce
Výrobce: Black Wing Foundation
Začátek prodeje: 2010

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A