Na upíry ve Vampire Hunters

Věříte na upíry? Pokud ano, tak se můžete těšit na velmi zajímavou hru, kde tyhle nelidská stvoření sehrají důležitou roli. Neznámé, tajuplné a strašidelné město je zahaleno tmou, uprostřed starého přístaviště bylo před malou chvílí nalezeno mrtvé tělo nejzkušenějšího a nejslavnějšího upírského lovce. Noc je opravdu temná a chladno doléhá na všechny. Zprvu padá podezření na nemrtvé a i proto se vyšetřování ujme dobrodruh, který žil dlouhá léta ve společnosti upírů. V tom se roztočí kolotoč záhadných vražd a začnou se dít podivné věci, jež postrádají jakýkoliv motiv či vysvětlení. Lidstvo okamžitě začne útočit na upíry, ti však nemají s útoky ani vraždami nic společného, jak tohle dopadne, je pouze ve hvězdách…

Vampire-Hunters-4.jpg

Příběh Vampire Hunters hráče zavede do deseti různých lokalit; podíváte se do Starého Harbonu, rybářského spolku, centra, vesnic, navštívíte prastarý maják, strážní věž, staré továrny a například i nejrůznější lodě. Všechny lokality jsou provázané a společně vytvářejí nedílný komplex. Bez problémů se budete moci pohybovat z jedné lokace do druhé, a to bez jakéhokoliv načítání.

Vývojářský tým Cmedia podle dostupných informací dbá především na atmosféru, která bude prý velmi temná a strašidelná. Tomu bude dodávat náboj nejenom kvalitní soundtrack ale i hlavní hrdina, jež ovládá nejrůznější kouzla, dostane se ke speciálním zbraním a postupně se mu budou jeho dovednosti a schopnosti zlepšovat, což mu zajistí velký respekt a někteří nepřátele raději před ním vezmou nohy na ramena.

Vampire-Hunters-1.jpgVampire-Hunters-2.jpg

Vše bude probíhat na tahovém bojovém systému zvaném ATBS, jež můžete znát z japonských RPGček a zejména z Final Fantasy série. Dočkáte se také logických hádanek a velkého inventáře, kde budete muset skládat nejrůznější věci dohromady.

Jistě jste poznali, že se jedná o akční RPG hrané z pohledu třetí osoby. Pokud si budete chtít Vampire Hunters zahrát bez větších problém, bude muset váš stolní miláček disponovat procesorem o frekvenci alespoň 1,3 GHz, grafickou kartou s 256 MB (doporučuje se však 512 MB) a samozřejmě dostatečným místem na pevném disku. V tomto případě by mělo postačit 1,7 GB.

Vampire-Hunters-3.jpg Vampire-Hunters-5.jpg

Zdroj: Worthplaying, homepage
Dostupné pro: PC
Žánr: Akce | akční RPG
Výrobce: Cmedia | Webové stránky hry

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |