Na upíry ve Vampire Hunters

Věříte na upíry? Pokud ano, tak se můžete těšit na velmi zajímavou hru, kde tyhle nelidská stvoření sehrají důležitou roli. Neznámé, tajuplné a strašidelné město je zahaleno tmou, uprostřed starého přístaviště bylo před malou chvílí nalezeno mrtvé tělo nejzkušenějšího a nejslavnějšího upírského lovce. Noc je opravdu temná a chladno doléhá na všechny. Zprvu padá podezření na nemrtvé a i proto se vyšetřování ujme dobrodruh, který žil dlouhá léta ve společnosti upírů. V tom se roztočí kolotoč záhadných vražd a začnou se dít podivné věci, jež postrádají jakýkoliv motiv či vysvětlení. Lidstvo okamžitě začne útočit na upíry, ti však nemají s útoky ani vraždami nic společného, jak tohle dopadne, je pouze ve hvězdách…

Vampire-Hunters-4.jpg

Příběh Vampire Hunters hráče zavede do deseti různých lokalit; podíváte se do Starého Harbonu, rybářského spolku, centra, vesnic, navštívíte prastarý maják, strážní věž, staré továrny a například i nejrůznější lodě. Všechny lokality jsou provázané a společně vytvářejí nedílný komplex. Bez problémů se budete moci pohybovat z jedné lokace do druhé, a to bez jakéhokoliv načítání.

Vývojářský tým Cmedia podle dostupných informací dbá především na atmosféru, která bude prý velmi temná a strašidelná. Tomu bude dodávat náboj nejenom kvalitní soundtrack ale i hlavní hrdina, jež ovládá nejrůznější kouzla, dostane se ke speciálním zbraním a postupně se mu budou jeho dovednosti a schopnosti zlepšovat, což mu zajistí velký respekt a někteří nepřátele raději před ním vezmou nohy na ramena.

Vampire-Hunters-1.jpgVampire-Hunters-2.jpg

Vše bude probíhat na tahovém bojovém systému zvaném ATBS, jež můžete znát z japonských RPGček a zejména z Final Fantasy série. Dočkáte se také logických hádanek a velkého inventáře, kde budete muset skládat nejrůznější věci dohromady.

Jistě jste poznali, že se jedná o akční RPG hrané z pohledu třetí osoby. Pokud si budete chtít Vampire Hunters zahrát bez větších problém, bude muset váš stolní miláček disponovat procesorem o frekvenci alespoň 1,3 GHz, grafickou kartou s 256 MB (doporučuje se však 512 MB) a samozřejmě dostatečným místem na pevném disku. V tomto případě by mělo postačit 1,7 GB.

Vampire-Hunters-3.jpg Vampire-Hunters-5.jpg

Zdroj: Worthplaying, homepage
Dostupné pro: PC
Žánr: Akce | akční RPG
Výrobce: Cmedia | Webové stránky hry

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční řežby na všechny způsoby

Unikly prosincové PS Plus hry. Zahrajeme si akční …

V prosinci to vypadá, že se majitelé účtů PS Plus mají na co těšit.

26.  11.  2021 |
Michal Maliarov
Hry zdarmaPlayStation
Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček. Ty nejlepší z nejlepších

Vybrali jsme herní klávesnice a myši pod stromeček…

Dobrá klávesnice a myš jsou pro hraní na PC nezbytně nutné. Vybrali jsme osvědčené modely, se kterými neuděláte chybu.

30.  11.  2021 | |10 N/A
Michal Maliarov
Herní myšHerní klávesnice
Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si o Vánocích můžete zahrát. Většina je zdarma

Vybrali jsme nejlepší mobilní hry, které si o Váno…

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

6.  12.  2021 | |1 N/A
Ladislav Novák
Mobily
Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a lovecký theHunt zdarma

Hry zadarmo, nebo se slevou: Black Friday a loveck…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

27.  11.  2021 |
Martin Nahodil
Hry zdarmaSlevové akce
15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které si můžete zahrát mezi svátky

15 tipů na nejlepší pecky pro herní konzole, které…

Nejen na PC, ale i na konzolích bylo letos co hrát. Kromě velkých kousků došlo i na pár menších překvapení, které vás přes svátky bez problému zabaví.

6.  12.  2021 | |4 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravují textury a další detaily

Komunita už se vrhla na GTA Trilogy. Modeři opravu…

Není to tak dlouho po vydání a modeři už mají žně.

28.  11.  2021 | |2 N/A
Michal Maliarov
GTA San AndreasModifikace
Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvuk, prostor, ale i dobrý mikrofon

Nejlepší herní sluchátka pod stromeček: skvělý zvu…

Dobrá herní sluchátka dokážou umocnit zážitky ze hry svým zvukem a podáním prostoru. Díky mikrofonu pak poslouží i jako nástroj pro komunikaci ve hře. Vybrali jsme osvědčené herní headsety, které se teď vyplatí koupit.

5.  12.  2021 | |13 N/A
Michal Maliarov
Sluchátka
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si můžete nadělit pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si můžete …

Herní průmysl neustále doprovází jeden odklad za druhým, i tak jsme ale měli v posledním roce stále co hrát. Urodily se výborné kousky skrz všechny žánry a my jsme vybrali ty, které byste neměli minout.

3.  12.  2021 | |10 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hry