PC | Akce

Na upíry ve Vampire Hunters

Věříte na upíry? Pokud ano, tak se můžete těšit na velmi zajímavou hru, kde tyhle nelidská stvoření sehrají důležitou roli. Neznámé, tajuplné a strašidelné město je zahaleno tmou, uprostřed starého přístaviště bylo před malou chvílí nalezeno mrtvé tělo nejzkušenějšího a nejslavnějšího upírského lovce. Noc je opravdu temná a chladno doléhá na všechny. Zprvu padá podezření na nemrtvé a i proto se vyšetřování ujme dobrodruh, který žil dlouhá léta ve společnosti upírů. V tom se roztočí kolotoč záhadných vražd a začnou se dít podivné věci, jež postrádají jakýkoliv motiv či vysvětlení. Lidstvo okamžitě začne útočit na upíry, ti však nemají s útoky ani vraždami nic společného, jak tohle dopadne, je pouze ve hvězdách…

Vampire-Hunters-4.jpg

Příběh Vampire Hunters hráče zavede do deseti různých lokalit; podíváte se do Starého Harbonu, rybářského spolku, centra, vesnic, navštívíte prastarý maják, strážní věž, staré továrny a například i nejrůznější lodě. Všechny lokality jsou provázané a společně vytvářejí nedílný komplex. Bez problémů se budete moci pohybovat z jedné lokace do druhé, a to bez jakéhokoliv načítání.

Vývojářský tým Cmedia podle dostupných informací dbá především na atmosféru, která bude prý velmi temná a strašidelná. Tomu bude dodávat náboj nejenom kvalitní soundtrack ale i hlavní hrdina, jež ovládá nejrůznější kouzla, dostane se ke speciálním zbraním a postupně se mu budou jeho dovednosti a schopnosti zlepšovat, což mu zajistí velký respekt a někteří nepřátele raději před ním vezmou nohy na ramena.

Vampire-Hunters-1.jpgVampire-Hunters-2.jpg

Vše bude probíhat na tahovém bojovém systému zvaném ATBS, jež můžete znát z japonských RPGček a zejména z Final Fantasy série. Dočkáte se také logických hádanek a velkého inventáře, kde budete muset skládat nejrůznější věci dohromady.

Jistě jste poznali, že se jedná o akční RPG hrané z pohledu třetí osoby. Pokud si budete chtít Vampire Hunters zahrát bez větších problém, bude muset váš stolní miláček disponovat procesorem o frekvenci alespoň 1,3 GHz, grafickou kartou s 256 MB (doporučuje se však 512 MB) a samozřejmě dostatečným místem na pevném disku. V tomto případě by mělo postačit 1,7 GB.

Vampire-Hunters-3.jpg Vampire-Hunters-5.jpg

Zdroj: Worthplaying, homepage
Dostupné pro: PC
Žánr: Akce | akční RPG
Výrobce: Cmedia | Webové stránky hry
Diskuze (4) Další článek: Interplay ukázal koncepty Fallout MMO

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , ,Tchaj-wan představil sebevražedný protiradarový dron Chien Hsiang

Tchaj-wan představil sebevražedný protiradarový dron Chien Hsiang

** Tchaj-wan představil dron Chien Hsiang, který je určený k ničení radarových systémů protivníka ** Chien Hsiang zvládne 5 hodin letu a dokáže zasáhnout cíl ve vzdálenosti cca 1 000 kilometrů ** Podle vyjádření NCSIST může likvidovat i drony protivníka

Stanislav Mihulka
ZbraněVojenstvíDrony
Vyzkoušeli jsme zbrusu novou skládačku od Honoru. Je štíhlá a lehká, něco ale musela obětovat

Vyzkoušeli jsme zbrusu novou skládačku od Honoru. Je štíhlá a lehká, něco ale musela obětovat

** Honor vylepšil svoji loňskou skládačku, je lehčí a tenčí ** Má pokročilejší sestavu fotoaparátů a výkonnější procesor ** Na voděodolnost a bezdrátové dobíjení se ale znovu nedostalo

Jan Láska
Skládací konstrukceVideo
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

17:19 | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách