Na výstavě CES se odhalila data vydání očekávaných pecek Playstationu

Už jsme zase o něco chytřejší.

Právě nám probíhá digitální výstava CES 2021 a mimo technologií a techniky se odhalilo i něco málo z videoherní branže. Sony vyrukovalo s novým videem, které přibližuje očekávané hry platformy Playstation 5 a dozvěděli jsme se i data vydání některých z nich. Alespoň přibližná. 

Mysteriózní thriller Pragmata skočil na rok 2023, fantasy Project Athia se objeví o něco dříve, v lednu roku 2022. Indie hříčku s kočkou, Stray, si zahrajeme v říjnu letošního roku, ještě předtím si ale užijeme slibné dobrodružství Kena: Bridge of Spirits, a to už v březnu. Nakonec velmi lákavá indie hra Little Devil Inside dorazí v červenci letošního roku a horor Ghostwire Tokyo v říjnu

Vypadá to tedy, že PS5 čeká velmi solidní úvodní rok. 

 
Váš názor Další článek: Hitman 3 odhaluje všechny lokace, do kterých se Agent 47 podívá

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

20. března | Japonské RPG Persona 5 dostane mobilní spin-off s podtitulem Phantom X. Půjde o free-to-play hru pro Android a iOS. Na konci března si ji budou moci v playtestu vyzkoušet hráči v Číně. 
17. března | Do soupisky bojovníků v Tekken 8 se přidává oblíbený zápasník King. Věnuje se mu nový trailer. 
17. března | První pořádná ukázka z Atlas Fallen předvádí písečnou akci. Tyranii bohů se pokusíme zastavit 16. května na PC, PlayStationu 5 a Xboxu Series S|X. 

Březnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest 15 zdrojů s výkonem 750 W

Pravidla pro létání s drony

Test levných soundbarů k televizi

Jak na návrh vlastního interiéru