Na Wii U možná dorazí i Resident Evil

Není zcela vyloučeno, že se jednoho dne na Wii U dočkáme plnohodnotného dílu série Resident Evil. Masachika Kawata, producent Operation Raccoon City, je z nové konzole Nintenda přímo nadšený a rozhodně by se takovému kroku nebránil.

"Jestli Resident Evil pro Wii U vytvoříme nebo ne, je samozřejmě prozatím ve hvězdách," řekl Kawata v interview pro CVG. "Osobně bych se do toho ale rád pustil. Jde o velmi, velmi zajímavý kus hardwaru."

VIDEO: 4269 'Resident Evil Operation Raccoon City - Trailer'

"Kdykoli vidím nějakou novou herní konzoli a do hlavy se mi dostanou její nové vymoženosti, začnu mít jeden nápad za druhým. Rozhodně bych pro pro něj Resident Evil rád vytvořil. Líbí se mi ta možnost hrát dál, i když mi manželka nebo děti zaberou televizi."

Stejným nadšením oplývá i Kenji Matsuura, designer Operation Raccoon City. "Jako herní designer, kdykoli vidím Wii U, jako první mě napadne: 'Wow, mohl bych udělat to či ono, nebo jak by to vypadalo, kdybych pro něj zkusil vytvořit hry X, Y, Z.'"

"Má motivace doslova vystřelí do vzduchu, chci se pokusit vytvořit spoustu nových a zajímavých věcí. Ohledně Resident Evilu zatím ještě nebylo nic rozhodnuto, ale bylo by to bezpochyby zajímavé."

Zdroj: CVG

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |