Na Xbox 360 Live bez kreditní karty

Microsoft oznámil ceny za připojení k jejich službě Xbox 360 Live pro Evropu. Za Xbox Live Gold na jeden rok zaplatíte £39.99 / EUR 59.99 (zhruba 1800 Kč) a k platbě nebudete potřebovat ani kreditní kartu. Službu si budete moci zaplatit u některých prodejců, podobně jako je tomu v současné době například s předplacenými kartami pro MMORPG hry. Majitelé Gold verze kromě možnosti online hraní, žebříčků a dalších nástrojů, získají "exkluzivní privilegia a odměny na Xbox Live Marketplace."

Pokud však máte k dispozici kreditní kartu, budete si moct předplatit službu Gold na měsíc (£4.99 / EUR 6.99), tři měsíce (£14.99 / EUR 19.99), či celý rok (£39.99 / EUR 59.99). O bezpečnost platby se bát nemusíte, Microsft na ni klade velký důraz. Rodiče potěší možnost libovolně blokovat různé online i offline služby, aby jejich ratolesti neutrácely a neprováděly s Xboxem 360, co nemají.

  

Pokud nechete za online služby zbytečně utrácet, lze používat okleštěnou verzi Xbox Live Silver, která bude zadarmo pro majitele všech verzí Xboxu 360. Pouze musíte mít k dispozici broadband připojení a paměťovou kartu či harddisk. Xbox Live Silver dovolí si vytvořit vlastní herní profil, posílat textové a hlasové (potřeba vlastnit headset) zprávy, stahovat dema, trailery, nové levely a další z Xbox Live Marketplace a kupovat retro/nezávislé hry z Xbox Live Arcade.

Xbox 360 se na trh dostane snad už ke konci listopadu, přesné datum bude upřesněno. Za £209.99 (asi 9000 Kč) získáte konzoli s přístupem na Xbox Live Silver, ovšem pro hlasovou komunikaci si musíte dokoupit Xbox Live headset. Pokud si připlatíte, za cenu £279.99 (zhruba 12 000 Kč) dostanete konzoli i s harddiskem, headsetem a předplacenou službou Xbox Live Gold na jeden měsíc.

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A