Na začátku pouze bílé DS Lite

Očekávaná vylepšená verze Nintenda DS s názvem DS Lite se dočkala minoritních výrobních problémů. Původně měly být v den startu prodeje dostupné tři barevné variace přístroje, ale nakonec bude k dispozici pouze jedna. Během prvního týdne prodeje, který začne v Japonsku 2. března, se v obchodech objeví pouze barva crystal white.

  

Společnost Nintendo se dnes omluvila a řekla, že problém je zapříčiněn menší výrobní chybou. Společnost cítila, že nedokáže garantovat dostatečný počet funkčních modelů na začátek prodeje, a proto si  dali trochu času, aby uspokojili poptávku. Dále ujistili, že narozdíl od současného nedostatku přístrojů DS v obchodech, DS Lite bude mít dostatečně velké zásilky, aby během jednoho či dvou měsíců neměl nikdo problémy si koupit DS Lite. Ostatní dvě barevné variace by se měly dostat na japonské pulty 11. března.

Zdroj: 1UP

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole