Na živé vysílání vtrhnul německý fanoušek dožadující se hry GTA 6

Fanoušek se během kompetitivní show Schlag den Star dožadoval toho, po čem všichni tak nějak toužíme.

Během živého vysílání epizody německého pořadu Schlag den Star se fanoušek rozhodl dožadovat informací o pokračování kultovní herní série Grand Theft Auto. Fanoušek vtrhl na pódium mezi uvaděče Eltona a soutěžící, představil se jako Taser a pokračoval otázkou ohledně GTA 6.

Uvaděč Elton, který se kromě jeho komediální profese podílí i na dabování, propůjčil svůj hlas také např. postavě v populárním titulu Halo 3, a to mohl Tasera inspirovat k směrování otázek právě na uvaděče. Soutěžící byla vtrhnutím mladíka zaskočená, avšak Elton ani nemrkl, což se dá připisovat velké popularitě show v Německu. To mohl být také jeden z důvodu pro takovéto vystoupení, které bylo ochrankou rychle ukončeno i se slovy Eltona, který prý ještě nedokončil ani pátý díl.

Nové GTA je sice ve vývoji, avšak nedočkáme se ho dříve jak v roce 2025, a také by vydání měly předcházet remaky GTA 3, Vice City a San Andreas.

Speciál: 10 let Grand Theft Auto V

Grand Theft Auto V slaví deset let. GTA 5 se začalo prodávat 17. září 2013, tenkrát pro PS3 a Xbox 360. O rok později přišel port pro PS4 a Xbox One a v roce 2015 také verze pro Windows. Je to úspěšná akční hra s otevřeným světem, která se odehrává ve smyšleném současném světě inspirovaným Jižní Kalifornií a hráči se dostávají do role kriminálníků. Hra zaujala svým rozsahem, pestrostí, zábavností i vysokou úrovní grafického zpracování.

Váš názor Další článek: CD Projekt si není jistý, jestli vylepšená verze Zaklínače 3 vyjde letos

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,