Nákup všech skinů v Mortal Kombatu 11 vás vyjde na tučných 160 tisíc

Chcete si v nové bojovce odemknout opravdu všechno? Pak si připravte balík.
Nákup všech skinů v Mortal Kombatu 11 vás vyjde na tučných 160 tisíc

V naší recenzi na nejnovější Mortal Kombat jsme zmínili, že má hra obrovské množství obsahu včetně skinů, bonusů a dalšího vybavení, na které není problém si vydělat poctivým hraním a pleněním Krypty. A zatímco tvůrci upravují férový grind, aby Věže a další režimy vynášely dobré odměny, jeden z hráčů se jednoduchou matematikou dopočítal k tomu, kolik by vás stál nákup naprosto všech skinů ve hře. 

Mortal Kombat 11: ukázková renovace legendy (recenze)

Mortal Kombat 11: ukázková renovace legendy (recenze)

V titulu totiž nechybí online obchod, kde můžete nakoupit exkluzivní skiny pro postavy, nebo i některé ty, pro které nebudete chtít zdlouhavě hrát. Na Redditu se tedy uživatel s přezdívkou AccomplishedPoet8 pustil do počítání a zjistil, že za všechny skiny v současné době dostupné ve hře zaplatíte cca 6400 dolarů, tedy v přepočtu něco přes 160 tisíc Kč

Liveplay: Hrajeme krvavou mlátičku Mortal Kombat 11

Liveplay: Hrajeme krvavou mlátičku Mortal Kombat 11

A to je už solidní pálka. Veškerý obsah se dá nakoupit za herní měnu, tzv. Krystaly času. Jejich vydělávání obyčejným hraním je ale v tuto chvíli velmi nevyvážené a trvá tisíce hodin vysekat si podobný objem krystalů. NetherRealm už naštěstí situaci řeší a v nejbližší aktualizaci vše upraví k lepšímu. Rozhodně se tedy vyplatí počkat a neutrácet za skiny půlroční výplatu. 

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A