Namco oživuje Dead to Rights

Spekuluje se o tom již dlouhé měsíce, avšak teprve až včera k večeru společnost Namco Bandai potvrdila, že má v plánu znovu oživit sérii Dead to Rights, s níž jsme se naposledy setkali v roce 2005. Vydání je předběžně stanoveno na konec letošního roku, přičemž se počítá s uvedením na X360 a PS3.

1.jpg10.jpg

Hra samotná ponese název Dead to Rights: Retribution a měla by předchozím titulům sloužit jako prequel. Mimo jiné se tak třeba dozvíte jak se Jack Slate vlastně "seznámil" se Shadowem, věrným psím přítelem, jenž vám, stejně jako v předchozích dílech, bude vydatně pomáhat v boji s podsvětím.

2.jpg3.jpg

Vývojáři navíc slibují zbrusu nový soubojový systém, který vám tak umožní nejen krýt se za nejrůznějšími překážkami, ale rovněž osvojit si několik odzbrojujících útoků, protiútoků a komb pro boj tváří v tvář. Tím nejpodstatnějším rozdílem oproti starším titulům je ovšem změna tvůrčího studia.

4.jpg5.jpg

Místo interního se vývoje hry ujali hoši z Volatile Games, jenž mají za sebou kupříkladu nepříliš úspěšnou akci Reservoir Dogs.

6.jpg7.jpg

8.jpg9.jpg

Zdroj: Shacknews

Dostupné pro: X360, PS3
Žánr: Akce
Výrobce: Volatile Games
Začátek prodeje: 23. dubna 2010

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole