NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Nesmiřitelný kritik neváhající potopit jakoukoli hru, "pokud si to zaslouží" a zároveň člověk schopný strávit dny u rekonstrukce osvobozování Ústí nad Labem za druhé světové války. Michal Rybka, nejvýraznější herní žurnalista posledních let. Zároveň také herní vývojář a sběratel konzolí. Jen v dnešním NAOSTRO máte jedinečnou možnost položit mu jakoukoli otázku!
NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Existují lidé, které nemusíte nijak zvláště představovat. Jejich jméno tuto práci udělá za vás. Spoustu z nich jsme už v NAOSTRO měli, ale modlu čtenářů Levelu jsme uhnali až nyní. Jenom tento týden se budete moci prostřednictvím dalšího dílu NAOSTRO zeptat Michala "Wolfa" Rybky na co chcete.

Ďábelský smích recenzenta - další titul poslaný do herních pekel?

Pro ty, jejichž čtenářský zájem nekoresponduje s herním magazínem Level malé vysvětlení. Ač začínal ve Score dokázala po svém ostře sledovaném transferu ke konkurenci brzy nadchnout místní čtenářskou obec. Později se stal nejen nekompromisním kritikem, ale také autorem dopisové rubriky, kterou svým lichvářským přístupem (předplatné za dopis) proměnil v literární koutek herní obce. Mnozí jej pro své recenzentské kvality považují za poloboha a ačkoliv wolfismus stále mezi státem uznávané církve nepatří, pokud se našemu dnešnímu hostovi podaří ve svém napěchovaném rozvrhu najít čas na napsání několika recenzí měsíčně, není tato víra rozhodně bez šancí.

Kdo je Michal Rybka?

Obšťastněn vlídným znamením Lva, spatřil světlo světa v hlubokém údobí normalizace, aby ho doopravdy prožil a na rozdíl od mnoha dnešních levicových naivků věděl, o čem tito blouzniví duchové mluví. Hnán neklidem, s děsivou ukrutností hltal všemožné čtivo, obvykle nikoliv určené pro jeho věkovou kategorii, čehož následky nese dodnes.

Absolvoval mimo několika škol taktéž značně bizarní myšlenkový vývoj, čehož důsledkem je to, že ho okolí považuje za šílence (a možná na tom něco fakt i bude). Degradující mentální trajektorie, sestupující z racionality a zodpovědnosti vůči národu a vlasti, dosáhla stadia poměrně nezávislého uvažování, což nesmírně trýzní jeho samého, okolí a zvláště pak nadřízené, kteří ho mají za opravdu drzou a nevypočitatelnou opici (na čemž asi taky něco bude). Poměrně značný stupeň liberalismu ho vylučuje ze zodpovědnosti vůči sobě samému, národu, i nadnárodní EU, neboť slovo "komisař" v něm evokuje představu východní fronty a nutí k nadměrnému požívání vodky a papiros.

Tak jako tak to opravdu není vhodný příklad občana, jenž v mezích norem a nařízení vrchnosti rozvíjí sebe sama, aby mohl lépe pracovat pro své politiky a (Bůh dá) i další generace.

Motto: Nejsou žádní guruové.

Se svým oblíbeným doutníkem na nedávné OPS2 Party

Z vašich dotazů (jež můžete zadávat do diskusního fóra pod článkem) vybereme maximálně 20 až 25 nejlepších, na které osobnost odpoví. Nejde tedy v žádném případě o jednoduchý chat - vše se nese v duchu klasického rozhovoru - odpovědi jsou tedy promyšlené, věcné a delší, než na jaké jste zvyklí u běžného chatu. Interview je plně ve vaší režii a záleží jen na vás, jak bude výsledný čtenářský rozhovor vypadat! Jako obvykle se můžete ptát na cokoli - do výsledného rozhovoru budou zařazeny nejzajímavější otázky!

Klást je můžete tentokrát netradičně do pondělí 3. května 17:00.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A