NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Nesmiřitelný kritik neváhající potopit jakoukoli hru, "pokud si to zaslouží" a zároveň člověk schopný strávit dny u rekonstrukce osvobozování Ústí nad Labem za druhé světové války. Michal Rybka, nejvýraznější herní žurnalista posledních let. Zároveň také herní vývojář a sběratel konzolí. Jen v dnešním NAOSTRO máte jedinečnou možnost položit mu jakoukoli otázku!
NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Existují lidé, které nemusíte nijak zvláště představovat. Jejich jméno tuto práci udělá za vás. Spoustu z nich jsme už v NAOSTRO měli, ale modlu čtenářů Levelu jsme uhnali až nyní. Jenom tento týden se budete moci prostřednictvím dalšího dílu NAOSTRO zeptat Michala "Wolfa" Rybky na co chcete.

Ďábelský smích recenzenta - další titul poslaný do herních pekel?

Pro ty, jejichž čtenářský zájem nekoresponduje s herním magazínem Level malé vysvětlení. Ač začínal ve Score dokázala po svém ostře sledovaném transferu ke konkurenci brzy nadchnout místní čtenářskou obec. Později se stal nejen nekompromisním kritikem, ale také autorem dopisové rubriky, kterou svým lichvářským přístupem (předplatné za dopis) proměnil v literární koutek herní obce. Mnozí jej pro své recenzentské kvality považují za poloboha a ačkoliv wolfismus stále mezi státem uznávané církve nepatří, pokud se našemu dnešnímu hostovi podaří ve svém napěchovaném rozvrhu najít čas na napsání několika recenzí měsíčně, není tato víra rozhodně bez šancí.

Kdo je Michal Rybka?

Obšťastněn vlídným znamením Lva, spatřil světlo světa v hlubokém údobí normalizace, aby ho doopravdy prožil a na rozdíl od mnoha dnešních levicových naivků věděl, o čem tito blouzniví duchové mluví. Hnán neklidem, s děsivou ukrutností hltal všemožné čtivo, obvykle nikoliv určené pro jeho věkovou kategorii, čehož následky nese dodnes.

Absolvoval mimo několika škol taktéž značně bizarní myšlenkový vývoj, čehož důsledkem je to, že ho okolí považuje za šílence (a možná na tom něco fakt i bude). Degradující mentální trajektorie, sestupující z racionality a zodpovědnosti vůči národu a vlasti, dosáhla stadia poměrně nezávislého uvažování, což nesmírně trýzní jeho samého, okolí a zvláště pak nadřízené, kteří ho mají za opravdu drzou a nevypočitatelnou opici (na čemž asi taky něco bude). Poměrně značný stupeň liberalismu ho vylučuje ze zodpovědnosti vůči sobě samému, národu, i nadnárodní EU, neboť slovo "komisař" v něm evokuje představu východní fronty a nutí k nadměrnému požívání vodky a papiros.

Tak jako tak to opravdu není vhodný příklad občana, jenž v mezích norem a nařízení vrchnosti rozvíjí sebe sama, aby mohl lépe pracovat pro své politiky a (Bůh dá) i další generace.

Motto: Nejsou žádní guruové.

Se svým oblíbeným doutníkem na nedávné OPS2 Party

Z vašich dotazů (jež můžete zadávat do diskusního fóra pod článkem) vybereme maximálně 20 až 25 nejlepších, na které osobnost odpoví. Nejde tedy v žádném případě o jednoduchý chat - vše se nese v duchu klasického rozhovoru - odpovědi jsou tedy promyšlené, věcné a delší, než na jaké jste zvyklí u běžného chatu. Interview je plně ve vaší režii a záleží jen na vás, jak bude výsledný čtenářský rozhovor vypadat! Jako obvykle se můžete ptát na cokoli - do výsledného rozhovoru budou zařazeny nejzajímavější otázky!

Klást je můžete tentokrát netradičně do pondělí 3. května 17:00.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy E3 2018: je na co se těšit

Takhle vypadají nejlepší hry z výstavy…

Výstava E3 není jen o odhalení a novinkách. Také jsme se dočkali tuny nových obrázků z očekávaných her.

19.  6.  2018 | | 2 N/A
Nejžhavější trailery a videa z výstavy E3 2018: vše v pohybu

Nejžhavější trailery a videa z výstavy…

Obrazovou galerii máme za sebou, teď jsou na řadě ty nejlepší trailery. A že jich bylo.

17.  6.  2018 | | 1 N/A
E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii za střídání ročních období

E3: Forza Horizon 4 se bude odehrávat …

Na konferenci Microsoftu snad nesmí nikdy chybět Forza. Nová Forza Horizon 4 se bude odehrávat v Británii a nabídne čtyři roční období.

13.  6.  2018 | | 2 N/A
Battlefield V se chlubí novým trailerem a slibuje režim Battle Royale

Battlefield V se chlubí novým trailere…

9.  6.  2018 | | 2 N/A
Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzurovanou, účelnou nahotu

Cyberpunk 2077 bude obsahovat necenzur…

Tvůrci Cyberpunku 2077 potvrdili, že v jejich hře bude mimo jiné i nahota, kterou do ní umístili z dobrých důvodů a její cenzurování by uškodilo tomu, co chtějí sdělit.

18.  6.  2018 | | 9 N/A
Playstation 5 využije speciálně navržený grafický čip Navi od AMD

Playstation 5 využije speciálně navrže…

Playstation 5 se musí pochlubit celou řadou nejmodernějších technologií a díky Forbesu můžeme nahlédnout na pravděpodobný hardware o něco dříve.

15.  6.  2018 |
E3: Assassin

E3: Assassin's Creed Odyssey bude mít …

Ubisoft se po oznámení nového Assassin's Creed Odyssey s ničím moc nepáral a hráčům předhodil rovnou pět různých edic, z nichž nejdražší bude stát 240 euro.

12.  6.  2018 | | 9 N/A
E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na největším herním veletrhu

E3 2018: drby a klepy aneb co čekat na…

Letošní E3 bude velké. A bude stát za to.

9.  6.  2018 | | 12 N/A