NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Nesmiřitelný kritik neváhající potopit jakoukoli hru, "pokud si to zaslouží" a zároveň člověk schopný strávit dny u rekonstrukce osvobozování Ústí nad Labem za druhé světové války. Michal Rybka, nejvýraznější herní žurnalista posledních let. Zároveň také herní vývojář a sběratel konzolí. Jen v dnešním NAOSTRO máte jedinečnou možnost položit mu jakoukoli otázku!
NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Existují lidé, které nemusíte nijak zvláště představovat. Jejich jméno tuto práci udělá za vás. Spoustu z nich jsme už v NAOSTRO měli, ale modlu čtenářů Levelu jsme uhnali až nyní. Jenom tento týden se budete moci prostřednictvím dalšího dílu NAOSTRO zeptat Michala "Wolfa" Rybky na co chcete.

Ďábelský smích recenzenta - další titul poslaný do herních pekel?

Pro ty, jejichž čtenářský zájem nekoresponduje s herním magazínem Level malé vysvětlení. Ač začínal ve Score dokázala po svém ostře sledovaném transferu ke konkurenci brzy nadchnout místní čtenářskou obec. Později se stal nejen nekompromisním kritikem, ale také autorem dopisové rubriky, kterou svým lichvářským přístupem (předplatné za dopis) proměnil v literární koutek herní obce. Mnozí jej pro své recenzentské kvality považují za poloboha a ačkoliv wolfismus stále mezi státem uznávané církve nepatří, pokud se našemu dnešnímu hostovi podaří ve svém napěchovaném rozvrhu najít čas na napsání několika recenzí měsíčně, není tato víra rozhodně bez šancí.

Kdo je Michal Rybka?

Obšťastněn vlídným znamením Lva, spatřil světlo světa v hlubokém údobí normalizace, aby ho doopravdy prožil a na rozdíl od mnoha dnešních levicových naivků věděl, o čem tito blouzniví duchové mluví. Hnán neklidem, s děsivou ukrutností hltal všemožné čtivo, obvykle nikoliv určené pro jeho věkovou kategorii, čehož následky nese dodnes.

Absolvoval mimo několika škol taktéž značně bizarní myšlenkový vývoj, čehož důsledkem je to, že ho okolí považuje za šílence (a možná na tom něco fakt i bude). Degradující mentální trajektorie, sestupující z racionality a zodpovědnosti vůči národu a vlasti, dosáhla stadia poměrně nezávislého uvažování, což nesmírně trýzní jeho samého, okolí a zvláště pak nadřízené, kteří ho mají za opravdu drzou a nevypočitatelnou opici (na čemž asi taky něco bude). Poměrně značný stupeň liberalismu ho vylučuje ze zodpovědnosti vůči sobě samému, národu, i nadnárodní EU, neboť slovo "komisař" v něm evokuje představu východní fronty a nutí k nadměrnému požívání vodky a papiros.

Tak jako tak to opravdu není vhodný příklad občana, jenž v mezích norem a nařízení vrchnosti rozvíjí sebe sama, aby mohl lépe pracovat pro své politiky a (Bůh dá) i další generace.

Motto: Nejsou žádní guruové.

Se svým oblíbeným doutníkem na nedávné OPS2 Party

Z vašich dotazů (jež můžete zadávat do diskusního fóra pod článkem) vybereme maximálně 20 až 25 nejlepších, na které osobnost odpoví. Nejde tedy v žádném případě o jednoduchý chat - vše se nese v duchu klasického rozhovoru - odpovědi jsou tedy promyšlené, věcné a delší, než na jaké jste zvyklí u běžného chatu. Interview je plně ve vaší režii a záleží jen na vás, jak bude výsledný čtenářský rozhovor vypadat! Jako obvykle se můžete ptát na cokoli - do výsledného rozhovoru budou zařazeny nejzajímavější otázky!

Klást je můžete tentokrát netradičně do pondělí 3. května 17:00.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom Come: Deliverance

10 tipů, jak se stát hrdinou v Kingdom…

České RPG Kingdom Come: Deliverance je zejména z hlediska zvládnutí mechanismů velmi náročnou hrou. Pokud jste hru ještě nepřeprali, možná vám pomohou naše tipy.

8.  3.  2018 | | 17 N/A
LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a ukázal střílečkám jasný směr

LEGENDY: Před 25 lety přišel DOOM a uk…

Hra DOOM vznikla v roce 1993 a byla to první plnohodnotná 3D střílečka s omezeným třetím rozměrem • Šlo o největší vizuální skok, který se v herním průmyslu kdy povedl • Ze hry se postupně odvodila celá nová kategorie počítačových her.

14.  3.  2018 | | 29 N/A
Spekulace: K vývojářům třetí strany už míří dev kity konzole PS5

Spekulace: K vývojářům třetí strany už…

Spekulace o nadcházející konzoli PS5 se opět začínají rojit. Kdy se ji dočkáme?

8.  3.  2018 | | 10 N/A
Burnout Paradise Remastered: zahraj tu naši (recenze)

Burnout Paradise Remastered: zahraj tu…

Pro někoho dosud nepřekonaný, pro jiné revoluční a adrenalinový. Burnout se vrací a my žhavíme motory.

17.  3.  2018 | | 7 N/A
8 tipů na karetní hry, které kralují svému žánru

8 tipů na karetní hry, které kralují s…

Když se řekne karetní hra, většině lidí se vybaví klasické hry se skutečnými kartami. V digitálním světě ale má tento žánr už také docela početné zastoupení. Pojďme se podívat na ty, které nesmí chybět žádnému milovníkovi karet.

12.  3.  2018 | | 1 N/A
Strategie z alternativní historie Iron Harvest v nových záběrech

Strategie z alternativní historie Iron…

Máte rádi druhou světovou, a přesto byste rádi příchuť mechů? Iron Harvest vám to umožní.

12.  3.  2018 | | 2 N/A
Shadow of the Tomb Raider oficiálně, odhalení se dočkáme v dubnu

Shadow of the Tomb Raider oficiálně, o…

Po včerejším slibu to tu máme oficiálně. Nový Tomb Raider míří na trh a zahrajeme si už v září.

15.  3.  2018 | | 7 N/A
Valve jde opět do her, o Half-Life 3 se ale zatím nemluví

Valve jde opět do her, o Half-Life 3 s…

Kde je Half-Life 3, Team Fortress 3 a Portal 3? Valve dříve vydalo několik skvělých her, ale v poslední době není příliš aktivní. Údajně to chce konečně změnit.

10.  3.  2018 | | 2 N/A