NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Nesmiřitelný kritik neváhající potopit jakoukoli hru, "pokud si to zaslouží" a zároveň člověk schopný strávit dny u rekonstrukce osvobozování Ústí nad Labem za druhé světové války. Michal Rybka, nejvýraznější herní žurnalista posledních let. Zároveň také herní vývojář a sběratel konzolí. Jen v dnešním NAOSTRO máte jedinečnou možnost položit mu jakoukoli otázku!
NAOSTRO: Ptejte se Michala Rybky, recenzentského idolu současnosti

Existují lidé, které nemusíte nijak zvláště představovat. Jejich jméno tuto práci udělá za vás. Spoustu z nich jsme už v NAOSTRO měli, ale modlu čtenářů Levelu jsme uhnali až nyní. Jenom tento týden se budete moci prostřednictvím dalšího dílu NAOSTRO zeptat Michala "Wolfa" Rybky na co chcete.

Ďábelský smích recenzenta - další titul poslaný do herních pekel?

Pro ty, jejichž čtenářský zájem nekoresponduje s herním magazínem Level malé vysvětlení. Ač začínal ve Score dokázala po svém ostře sledovaném transferu ke konkurenci brzy nadchnout místní čtenářskou obec. Později se stal nejen nekompromisním kritikem, ale také autorem dopisové rubriky, kterou svým lichvářským přístupem (předplatné za dopis) proměnil v literární koutek herní obce. Mnozí jej pro své recenzentské kvality považují za poloboha a ačkoliv wolfismus stále mezi státem uznávané církve nepatří, pokud se našemu dnešnímu hostovi podaří ve svém napěchovaném rozvrhu najít čas na napsání několika recenzí měsíčně, není tato víra rozhodně bez šancí.

Kdo je Michal Rybka?

Obšťastněn vlídným znamením Lva, spatřil světlo světa v hlubokém údobí normalizace, aby ho doopravdy prožil a na rozdíl od mnoha dnešních levicových naivků věděl, o čem tito blouzniví duchové mluví. Hnán neklidem, s děsivou ukrutností hltal všemožné čtivo, obvykle nikoliv určené pro jeho věkovou kategorii, čehož následky nese dodnes.

Absolvoval mimo několika škol taktéž značně bizarní myšlenkový vývoj, čehož důsledkem je to, že ho okolí považuje za šílence (a možná na tom něco fakt i bude). Degradující mentální trajektorie, sestupující z racionality a zodpovědnosti vůči národu a vlasti, dosáhla stadia poměrně nezávislého uvažování, což nesmírně trýzní jeho samého, okolí a zvláště pak nadřízené, kteří ho mají za opravdu drzou a nevypočitatelnou opici (na čemž asi taky něco bude). Poměrně značný stupeň liberalismu ho vylučuje ze zodpovědnosti vůči sobě samému, národu, i nadnárodní EU, neboť slovo "komisař" v něm evokuje představu východní fronty a nutí k nadměrnému požívání vodky a papiros.

Tak jako tak to opravdu není vhodný příklad občana, jenž v mezích norem a nařízení vrchnosti rozvíjí sebe sama, aby mohl lépe pracovat pro své politiky a (Bůh dá) i další generace.

Motto: Nejsou žádní guruové.

Se svým oblíbeným doutníkem na nedávné OPS2 Party

Z vašich dotazů (jež můžete zadávat do diskusního fóra pod článkem) vybereme maximálně 20 až 25 nejlepších, na které osobnost odpoví. Nejde tedy v žádném případě o jednoduchý chat - vše se nese v duchu klasického rozhovoru - odpovědi jsou tedy promyšlené, věcné a delší, než na jaké jste zvyklí u běžného chatu. Interview je plně ve vaší režii a záleží jen na vás, jak bude výsledný čtenářský rozhovor vypadat! Jako obvykle se můžete ptát na cokoli - do výsledného rozhovoru budou zařazeny nejzajímavější otázky!

Klást je můžete tentokrát netradičně do pondělí 3. května 17:00.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

dnes |
8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
Hry roku 2018: pecky, na které se vyplatí zaostřit

Hry roku 2018: pecky, na které se vypl…

Musíte uznat, že minulý rok byl po herní stránce opravdu nabitý. Rok 2018 by ale snad mohl ten loňský ještě předčit. Některé z očekávaných pecek jsme pro vás vybrali, abyste se s námi měli na co těšit.

včera |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Playstation 4 v roce 2018: nejočekávanější hry platformy

Playstation 4 v roce 2018: nejočekávan…

Sice jste si u nás nedávno mohli přečíst o očekávaných hrách, tím ale ani zdaleka nekončíme. Letošní rok toho totiž přinese mnohem více než by se mohlo zdát. Začneme s tím, co se v tomto roce dostane na konzoli Playstation 4.

6.  1.  2018 |
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
6 tipů na originální sci-fi pařby, u kterých se nebudete nudit

6 tipů na originální sci-fi pařby, u k…

Sci-fi žánr se opět vrací do formy, a to takovým tempem, že zombie nákazu zahnal do kouta. Jaké vesmírné pecky nás potěšily během posledních pár let?

10.  1.  2018 |