Nascar Racing 3 – demo

Američané jsou celkově vzato neuvěřitelně zajímavý národ – místo atletiky pěstují wrestling a namísto formulí 1 se chodí dívat buď na Bigfooty, v tom lepším případě na závodění Nascar vozů. právě o nich je tato hra – stejně jako demoverze, kterou si můžete stáhnout.
Nascar Racing 3 – demo
Američané jsou celkově vzato neuvěřitelně zajímavý národ – místo atletiky pěstují wrestling a namísto formulí 1 se chodí dívat buď na Bigfooty, v tom lepším případě na závodění Nascar vozů. právě o nich je tato hra – stejně jako demoverze, kterou si můžete stáhnout.

Ve výčtu níže jsem snad opomněl jednu věc – totiž tu, že vozy jsou skutečně pestře pomalovány. Davy na pozadí jen s otevřenými ústy sledují, kterak to tu frčí...

Velká auta, velké peníze, velký volant, velká odvaha – to je svět Nascar Racingu. Z tribuny okruhu ve Phoenixu vše úsměvnými narážkami kvituje (pro nás) neznámý komentátor – a asi tomu i rozumí.

Nascar Racing coby hra tu byl již dvakrát a ani jednou nezklamal, třetí díl je tedy zatím očekáván jen a jen kladně. Shrneme-li, co o NR jako fenoménu víme, získáme několik málo vět – závodí se na jednoduchých okruzích na opravdu mnoho okruhů, nejezdí zde žádná normální auta, ale pořádně přepracované vozy, hrubosti jako vytlačování z vozovky jsou povoleny a podobně. Kdoví proč se těší NR v Americe velké oblibě a stává se mekkou nejednoho milce benzínu a vůně splodin spotřebovaného paliva. Do tohoto podivného světa země, kde tráva je modrá a hamburgery se usmívají z každého druhého billboardu, vás zavede hra Nascar Racing – i když přesnější než do tohoto světa je formulace „do víru dění NR“ – staňte se řidičem kravsky velkého vehiklu a dokažte lidem, že závodění je skutečný um a je k němu potřeba notná dávka zkušeností. Pokud podvědomě na všechny tyto věty kýváte souhlasně hlavou, je Nascar Racing 3 pro vás – a máte-li zájem, demo na něj se skrývá na této adrese. Hodně štěstí, málo fraktur a pomačkaného plechu, to vše vám přeje od mikrofonu vaše Potvora.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Kingdom Come: Deliverance - prožijte český středověk (recenze)

Kingdom Come: Deliverance - prožijte č…

Česká hra ze středověku se dočkala finálního vydání. Po dlouholetém vývoji máte možnost okusit hru, jaká tu ještě nebyla. RPG inspirované českou historií a vyvíjené s důrazem na středověkou realitu. Stojí za to hru pořizovat? Dozvíte se v recenzi!

13.  2.  2018 | | 122 N/A
Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se na obrázky z českého středověku

Jak vypadá Kingdom Come: podívejte se …

Kingdom Come bude výpravou do středověku se vším všudy. České lesy, věrohodné souboje a příběhové zvraty, které otřásly zemí. Pojďme se podívat na všechny dostupné pohlednice z výletu.

dnes | | 17 N/A
V Kingdom Come: Deliverance se musíte naučit řádně oblékat a obrnit

V Kingdom Come: Deliverance se musíte …

V očekávaném českém RPG nebudou věrohodné jen souboje, ale také způsob oblékání a využívání brnění.

7.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance už prodalo téměř 500 tisíc kopií

Kingdom Come: Deliverance už prodalo t…

Nehledě na bugy a další technické nepříjemnosti se Kingdom Come v prodejích pěkně daří.

15.  2.  2018 | | 5 N/A
Kingdom Come: Deliverance dostane na PS4 v den vydání obří patch

Kingdom Come: Deliverance dostane na P…

Máte koupené Kingdom Come na konzoli PS4 a chystáte se hrát? Tak to si ještě nějakou dobu počkáte.

12.  2.  2018 | | 16 N/A
Herní agenda: zpátky v sedle nového roku

Herní agenda: zpátky v sedle nového ro…

Na začátku roku téměř vždy bývá na herním trhu poměrně sucho. Letošek nebyl výjimkou, proto jsme si s agendou dali menší pauzu. Už se ale začínají objevovat první dobře vypadající kousky, takže nastal čas, abychom si o nich zase něco řekli.

16.  2.  2018 |
Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál z českých luhů a hájů (galerie)

Kingdom Come: Deliverance - fotoseriál…

Recenzi jsme sice již napsali, ale Kingdom Come nás stále baví. Podívejte se na galerii z našich dobrodružných výprav.

19.  2.  2018 | | 4 N/A
Monster Hunter World: pořádné lovecké RPG (recenze)

Monster Hunter World: pořádné lovecké …

Kultovní Monster Hunter se vrací pravděpodobně v nejlepším dílu série.

15.  2.  2018 | | 5 N/A