Nascar Racing 3 – demo

Američané jsou celkově vzato neuvěřitelně zajímavý národ – místo atletiky pěstují wrestling a namísto formulí 1 se chodí dívat buď na Bigfooty, v tom lepším případě na závodění Nascar vozů. právě o nich je tato hra – stejně jako demoverze, kterou si můžete stáhnout.
Nascar Racing 3 – demo
Američané jsou celkově vzato neuvěřitelně zajímavý národ – místo atletiky pěstují wrestling a namísto formulí 1 se chodí dívat buď na Bigfooty, v tom lepším případě na závodění Nascar vozů. právě o nich je tato hra – stejně jako demoverze, kterou si můžete stáhnout.

Ve výčtu níže jsem snad opomněl jednu věc – totiž tu, že vozy jsou skutečně pestře pomalovány. Davy na pozadí jen s otevřenými ústy sledují, kterak to tu frčí...

Velká auta, velké peníze, velký volant, velká odvaha – to je svět Nascar Racingu. Z tribuny okruhu ve Phoenixu vše úsměvnými narážkami kvituje (pro nás) neznámý komentátor – a asi tomu i rozumí.

Nascar Racing coby hra tu byl již dvakrát a ani jednou nezklamal, třetí díl je tedy zatím očekáván jen a jen kladně. Shrneme-li, co o NR jako fenoménu víme, získáme několik málo vět – závodí se na jednoduchých okruzích na opravdu mnoho okruhů, nejezdí zde žádná normální auta, ale pořádně přepracované vozy, hrubosti jako vytlačování z vozovky jsou povoleny a podobně. Kdoví proč se těší NR v Americe velké oblibě a stává se mekkou nejednoho milce benzínu a vůně splodin spotřebovaného paliva. Do tohoto podivného světa země, kde tráva je modrá a hamburgery se usmívají z každého druhého billboardu, vás zavede hra Nascar Racing – i když přesnější než do tohoto světa je formulace „do víru dění NR“ – staňte se řidičem kravsky velkého vehiklu a dokažte lidem, že závodění je skutečný um a je k němu potřeba notná dávka zkušeností. Pokud podvědomě na všechny tyto věty kýváte souhlasně hlavou, je Nascar Racing 3 pro vás – a máte-li zájem, demo na něj se skrývá na této adrese. Hodně štěstí, málo fraktur a pomačkaného plechu, to vše vám přeje od mikrofonu vaše Potvora.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod stromeček

Vybrali jsme nejlepší PC hry pod strom…

Toto je deset her, které byste rozhodně neměli při hraní na počítači vynechat.

18.  11.  2017 | | 12 N/A
Need for Speed Payback: nedostatečně rychle a zběsile (recenze)

Need for Speed Payback: nedostatečně r…

Po menší přestávce jsme se konečně dočkali dalšího dílu série Need for Speed. Prospěla závodům pauza stejně, jako novému asasínovi? To se dozvíte z naší recenze.

12.  11.  2017 | | 17 N/A
Na PS Store startuje nová akce, najdete tam spoustu her pod tři stovky

Na PS Store startuje nová akce, najdet…

Chcete si doplnit svou digitální knihovničku konzole Playstation o pár parádních pecek? V obchodě máte skvělou akci.

16.  11.  2017 | | 4 N/A
Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvýkonnější konzoli na trhu?

Testovali jsme Xbox One X: jde o nejvý…

Tak je to konečně tady. Vyšel Xbox One X, nejvýkonnější konzole na trhu a dlouho opěvovaný klenot Microsoftu. Je to opravdu dobrá herní mašina nebo přeceněný favorit?

17.  11.  2017 | | 16 N/A
Fanoušci přinutili EA ke změně, Star Wars Battlefront 2 bude lepší

Fanoušci přinutili EA ke změně, Star W…

Velká vlna nevole od fanoušků Battlefrontu podle všeho padla na úrodnou půdu. EA chystá změny.

18.  11.  2017 | | 2 N/A
Microsoft rozjíždí časově omezenou nabídku bundlů konzole Xbox One S

Microsoft rozjíždí časově omezenou nab…

Slevová mánie začíná.

12.  11.  2017 |
Cosplay: Když se z holek stávají vysněné krásky z videoher

Cosplay: Když se z holek stávají vysně…

Svět videoher se již dávno vymanil ze svého virtuálního rámce a čím dál tím více se prolíná s naším reálným životem a to v mnoha ohledech. Je ve vzájemném propojení s literaturou, filmovou či hudební tvorbou a ovlivňuje též intersociální vztahy. Jedním z pozoruhodných fenoménů v tomto ohledu je stále populárnější cosplay.

9.  11.  2017 | | 31 N/A
Harry Potter se vrací, tentokrát s příchutí Pokémon GO

Harry Potter se vrací, tentokrát s pří…

Černá magie společně s Voldemortem se vrací na scénu.

10.  11.  2017 |