Nascar Racing 3 – demo

Američané jsou celkově vzato neuvěřitelně zajímavý národ – místo atletiky pěstují wrestling a namísto formulí 1 se chodí dívat buď na Bigfooty, v tom lepším případě na závodění Nascar vozů. právě o nich je tato hra – stejně jako demoverze, kterou si můžete stáhnout.
Nascar Racing 3 – demo
Američané jsou celkově vzato neuvěřitelně zajímavý národ – místo atletiky pěstují wrestling a namísto formulí 1 se chodí dívat buď na Bigfooty, v tom lepším případě na závodění Nascar vozů. právě o nich je tato hra – stejně jako demoverze, kterou si můžete stáhnout.

Ve výčtu níže jsem snad opomněl jednu věc – totiž tu, že vozy jsou skutečně pestře pomalovány. Davy na pozadí jen s otevřenými ústy sledují, kterak to tu frčí...

Velká auta, velké peníze, velký volant, velká odvaha – to je svět Nascar Racingu. Z tribuny okruhu ve Phoenixu vše úsměvnými narážkami kvituje (pro nás) neznámý komentátor – a asi tomu i rozumí.

Nascar Racing coby hra tu byl již dvakrát a ani jednou nezklamal, třetí díl je tedy zatím očekáván jen a jen kladně. Shrneme-li, co o NR jako fenoménu víme, získáme několik málo vět – závodí se na jednoduchých okruzích na opravdu mnoho okruhů, nejezdí zde žádná normální auta, ale pořádně přepracované vozy, hrubosti jako vytlačování z vozovky jsou povoleny a podobně. Kdoví proč se těší NR v Americe velké oblibě a stává se mekkou nejednoho milce benzínu a vůně splodin spotřebovaného paliva. Do tohoto podivného světa země, kde tráva je modrá a hamburgery se usmívají z každého druhého billboardu, vás zavede hra Nascar Racing – i když přesnější než do tohoto světa je formulace „do víru dění NR“ – staňte se řidičem kravsky velkého vehiklu a dokažte lidem, že závodění je skutečný um a je k němu potřeba notná dávka zkušeností. Pokud podvědomě na všechny tyto věty kýváte souhlasně hlavou, je Nascar Racing 3 pro vás – a máte-li zájem, demo na něj se skrývá na této adrese. Hodně štěstí, málo fraktur a pomačkaného plechu, to vše vám přeje od mikrofonu vaše Potvora.

Jízdní řády Bileto

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

K boji proti lootboxům se připojují další země, nechybí ani ČR

K boji proti lootboxům se připojují da…

20.  9.  2018 | | 29 N/A
Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fotorežimu krásy peruánské džungle

Hráči fotí: Tomb Raider ukazuje ve fot…

Nejnovější Tomb Raider možná není nabitý akcí, jako historický výlet do Mayské minulosti však poslouží skvěle.

23.  9.  2018 | | 1 N/A
F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (recenze)

F1 2018: věrohodné pálení pneumatik (r…

Codemasters jsou mistři závodních her a letošní ročník formulí patří k tomu nejlepšímu. Skoro.

16.  9.  2018 | | 3 N/A
Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapla, pár se rozešel před vydáním

Žádost o ruku ve Spider-Manovi neklapl…

Fanoušek poprosil Insomniac o možnost požádat přítelkyni o ruku velmi originálním způsobem. Vývojář vyhověl a nevědomky vytvořil jeden z nejsmutnějších easter eggů.

12.  9.  2018 | | 3 N/A
Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky, žádná akce (recenze)

Shadow of the Tomb Raider: samé hrobky…

Reboot Tomb Raidera dospěl do svého zdárného konce a nám chybí jeho začátek.

14.  9.  2018 | | 9 N/A