PC | Akce

Natural Selection samostatnou hrou

K oslavě sedmého výročí vzniku Natural Selection módu do Half-Life si vývojáři z Unknown Worlds připravili pro fanoušky velmi zajímavý dárek. Jedná se totiž o potichu ohlášené Natural Selection 2, což už nebude pouhopouhý mód, nýbrž samostatná multiplayerová záležitost, nabízející akci z pohledu první osoby, doplněnou o strategické prvky. Titul poběží na Spark Engine a vyjde nejspíš ještě v letošním roce; a to prostřednictvím distribučního kanálu Steam.

natural_selection_2-1.jpgnatural_selection_2-2.jpg

Natural Selection 2 by mělo nabídnout intenzivní konflikt mezi mariňáky a monstry Kharaa. V roli lidí se přitom můžete těšit na bránění řady základen, zatímco v kůži neznámého druhu na dobývání.

První pohled na hru, ať už prostřednictvím videa či obrázků, nevypadá vůbec špatně, ale raději zůstaňme opatrní, a nechme se překvapit, jak to celé dopadne. A zda to bude stát za rozbití porcelánového prasátka.

VIDEO: 2338 'Natural Selection 2 - debut trailer'

Zdroj: Shacknews, homepage
Dostupné pro: PC
Žánr: Akce | multiplayerová first-person akce
Výrobce: Unknown Worlds | Webové stránky hry
Začátek prodeje: rok 2009
Diskuze (2) Další článek: Preview verze Alan Wake bez konce?

Témata článku: , , , , , , , ,Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

Jak zvýšit herní výkon ve Windows 11? Vypněte tyhle funkce, radí Microsoft

**Windows 11 na některých počítačích aktivují bezpečnostní funkci Integrita paměti. **Virtualizační funkce ale negativně ovlivňují herní výkon. **Pokud některé funkce vypnete, můžete tím herní výkon posílit.

Petr Urban
Windows 11Microsoft
Apple měl tablet už v roce 1979. Ale trochu jiný, než myslíte

Apple měl tablet už v roce 1979. Ale trochu jiný, než myslíte

** Apple uvedl vlastní tablet už v roce 1979 ** Jednalo se o příslušenství k počítači, které usnadňovalo kreslení ** Na trhu byl několik let před první myší

Karel Javůrek
TabletyHistorieApple
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

Máte rádi malé telefony? Pak si oblíbíte tohoto třípalcového drobečka, který není větší než platební karta

** Dnešní telefony se předhánějí v tom, který z nich bude větší ** Malé telefony na trhu skoro vyhynuly... ** Čínská značka si připravila telefon do dlaně s třípalcovým displejem

Martin Chroust
InfraportKompaktní velikostSmartphony

Aktuality

16:20 | Skákačka SpongeBob SquarePants: The Cosmic Shake vyjde 31. ledna příštího roku na PC i konzole. S předobjednávkou získáte exkluzivní balík kostýmů zdarma. 
5. prosince | Monster Hunter Rise dorazí na konzole XO, XSX, PS4 a PS5 už 20. ledna. Rozšíření Sunbreak pak vyjde v průběhu jara. Na aktuálních konzolích má hra běžet až ve 120 FPS. 
3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách