Návod: X3: Reunion

Vesmír se opět otevřel všem, kteří hledají bohatství, slávu a dobrodružství. Již třetí pokračování této hry přišlo na naše obrazovky, aby ji obsadilo na dlouhé desítky hodin. Pokud během nich narazíte na nějaký problém, věříme, že následující návod vám s ním pomůže.
Návod: X3: Reunion

Tipy, které se vám zobrazují na začátku hry, můžete vypnout, ale časem jsem zjistil, že se občas i hodí :-).

Pro hledání své cesty použijte mapu sektoru. Stiskněte klávesu "." a uvidíte ji. Můžete létat, i když ji máte zobrazenou, bílá šipka zobrazuje polohu vaší lodi. Opravdu se to hodí při hledání bran. Když na mapě sektoru naleznete svůj cíl (bránu či stanici), klikněte na ni a stiskněte "T", označí se vám jako cíl. Stiskněte ".",zmizí mapa sektoru a použijte autopilota Shift+D. V případě, že je to stanice, tam doletíte a přistanete (pokud vám to bude dovoleno). V případě brány skrz ní bezpečně proletíte. Také je velmi praktické používat SETU. Spusťte ji a bude použita dokud nepřistanete či neproletíte branou. Standardní SETA je 600%. Navštivte nastavení a změňte to na 1000%, ušetříte mnoho času.

Návod

Projděte si "Tipy pro začátek", můžete tím vyřešit spoustu malých, otravných problémů, která by mohly nastat.

Protože vesmír X je postaven zhruba ve čtvercové podobě, téměř každý sektor má svou bránu pojmenovanou podle jedné ze světových stran. Takže pokud se musíte někam dostat jen prolétáváním sektorů, nebudu se rozepisovat, jen vám řeknu, kterými branami máte letět. Když se potřebujete dostat z Argon Prime do Home of Light, poletíte jižní branou a já napíši jen "Leťte do Home of Light (J)" a to je vše. Kdybyste byli v jiném sektoru, mohl by to být celkem dlouhý seznam. Občas musíte podniknout opravdu dlouhou cestu, takže do seznamu připíšu u některá jména. Bude to vypada asi následovně - "Z, J, Argon Prime J, V" - to znamená, že poletíte západní branou, poté jižní branou a dorazíte do Argon Prime, odkud poletíte opět jižní branou. A nakonec západní branou až do cíle. Dělám to, abyste se nikdy ve vesmíru neztratili. S tímto návodem byste vždy měli najít místo, kam zrovna potřebujete letět.

A ukládejte :-).

Rookie Patrol

Ban Danna chce, abyste letěli s nováčky, super. Vyleťte jižní branou do Home of Light. Když vletíte do sektoru, zavolá vás velitel letu Gamma. Dva jsou za vámi po vaší pravici. Leťte blízko k veliteli (asi 1,5km) a započne mise. Nyní leťte k východní bráně nebo jednoduše sledujte jeho loď. Zhruba uprostřed cesty narazíte na pěknou skupinku Khaakských lodí. Sundejte je, nemělo by vám to činit přilišné problémy, a pokračujte v původním směru. Proleťte skrz bránu. Odleťte kousek od brány směrem k centru sektoru a na chvilku vypněte motory. Počkejte na velitele, až přiletí, a potom leťte za nimi. Opět se objeví nějací Khaakové, tentokrát za vámi. Zbavte se jich a proleťte další branou. Za branou opět počkejte, protože jste vždy rychlejší než ostatní lodě. Až vám dají sbohem, jste volní a od této chvíle si můžete dělat, co chcete. Tento návod vás provede hlavní dějovou linií, ale v některých situacích se hodí mít nějaké peníze, takže troška obchodování by nemusel být vůbec špatný nápad.

Goner Temple

Noah Gaffelt, Gonerský kněz, vám pošle zprávu. Přistaňte u Gonerského chrámu v Cloudbase Southwest. Přes komunikátor si promluvíte s Noahem Gaffeltem. Máte tu nějakou práci ohledně obrany, takže odleťte a počkejte. Budete přeneseni do obranné věže transportního plavidla. Nejdřív miřte na drony, které vypoušťejí, poté se objeví vlna pirátů. Střílejte v dávkách, měli by brzy padnout. Přiletí druhá vlna, kterou zlikvidujete stejně rychle. Poté proletíte bránou a budete bojovat proti ještě jedné vlně. Až s nimi budete hotovi, dostanete se na planetu a budete bojovat na blízko. Je těžké zde něoc zasáhnout, ale vy to jistě zvládnete. Po krátkém intermezzu se opět ocitnete ve vesmíru ve svém oblečení. Otočte se nalevo, uvidíte loď (ne tu velkou) v pásmu asteroidů. Zamiřte na ní, nastavte oblečení na plnou rychlost a počkejte. Až budete blízko u lodi, budete automaticky vzati na palubu, takže se nemusíte bát, že byste do ní narazili.

Find the Crystal

Až s vámi budou hotovi, budete vysazeni u své lodi v Antigone Memorial, hned vedle solární elektrárny. Přistaňte na ní a kupte co nejvíce Energy Cells. Při odletu byste stále měli na mapě sektoru vidět "Nikonofune" - to je loď Sayi. Sledujte ji, zavede vás k jižní bráně. Z Antigone Memorial do Farnham`s Legeng musíte letět těmito branami - J, V, J. Možná budete mít problémy s nalezením brány v The Hole. Jsou opravdu na jihu, východní brána a jižní brána jsou blízko sebe. Abych vám to ulehčil, tady je přesné umístění východní brány - 26.9/18.2/-38.2. Až vstoupíte do systému, Saya vám řekne, že jsou na západě. Přesněji je to ta dlouhá stanice "The Maurauder". Přibližte se ke stanici a don na zaútočí. Velkou loď i stanici ignorujte, útočte jen na stíhače, dokud vám Saya neřekne, ať zapnete svou jumpdrive "Shift + J". Až bude aktivovaná, označte sektor pod vámi, je to jediný, do kterého můžete skočit, a až se objeví nápis o nabíjení, stiskněte SETA, aby to bylo rychlejší. Teď se strategie změnila. Ignorujte stíhače a jděte po Talonovi. Střílejte ho tak dlouho, dokud mu nespadnou štíty, což se vám asi nepovede hned na první průlet. Pozorně poslouchejte Sayu, protože Talon opět zmizí, ještě než ho stačíte dodělat, takže musíte ihned, jak vám Saya řekne, skočit za ním. Skočte tedy za ním a pokračujte v tom, co předtím, dokud se nedá. Stíhače ignorujte do té doby, než Talon odletí. Až budou zničeni, Saya sebere krystal a vy budete osamoceni někde ve vesmíru, velmi pravděpodobně někde blízko vámi již prozkoumaného vesmíru. Nejjednodušší způsob je stisknout Enter, označit loď, vybrat rozkazy, vybrat cíl a stisknout Dock At. Označte Cloudbase Southwest a poté Goner Temple. Protože tam už jste byli, loď poletí sama. Jen stiskněte SETA, abyste tam byli rychleji.

Meet Thomus

Vaším úkolem je najít kněze Thoma, který se povětšinou vyskytuje ve Freedoms Reach. Na cestě tam proletíte skrz Ore Belt, kde máte dobrou příležitost doplnit své energy cells. Dostanete se tam skrz tyto brány - V, V, S, J, V, J, J. V sektoru leťte přímo a přistaňte u Teladi Trading Station. Tady si jděte promluvit s Lihimem Eluleiem Gebndiem III. Abyste se dostali k Thomovi, musíte vyhrát závod. Leťte s lodí, kterou jste dostali, na startovací pozici. Leťte pomalu, abyste mohli ihned najít místo, kam máte letět, až závod začne. Až začne závod, místo, kam máte letět, bude označeno. Svou rychlost nastavte na maximum (protože nemáte žádné vybavení, budete to muset udělat ručně) a poté se soustřeďte na let. Do ničeho nenaražte, jinak je po vás. Vyhrát závod není vůbec těžké, když použijete několik triků. Zamiřte přímo k další značce a uvidíte křížek, který putuje kousek do strany, řekněme doleva. Teď zamiřte trošku vlevo od křížku a použijte "úkroky", abyste se dostali do stejného směru. Nemiřte moc daleko, jen tak, abyste se pořád trefili do cíle. Nemusíte se trefit úplně přesně, stačí jen zhruba (kolem 500m). To, že jste se trefili, zjistíte jednoduše tím, že dostanete další značku. Pokud se netrefíte, vypněte motory, zamiřte a pokračujte. Na konci závodu se jen trefte do poslední značky na startu a počkejte, protože do konce závodu to ještě chvilku potrvá. Pokud nevyhrajete napoprvé, Teladi vás za chvíli zavolá zpět a vy můžete závodit znovu. Teladi vám řekne, ať najdete Thoma ve východní nebule Ore Beltu. Pokud máte dost energy cells, můžete tam skočit, jinak jsou to tyto brány - S, S, Z, S, Z, J, Z. Kousek od východní brány naleznete loď jménem "Solitas" na mapě sektoru. Přibližte se k ní (tak na 5km) a dostanete potřebné informace. Teď leťte do Argon Prime (S, S) a dostaňte se do dosahu komunikace Argonu One a promluvte si s Banem Dannou.

Nividium Convoy

Proleťte skrz jižní bránu do Home of Light. Tady se přibližte k "Treeacorp Convoy Flight Leader" a promluvte si s ním. Po krátkém rozhovoru leťte rovnou k jižní bráně a skrz ní do Ore Beltu. Několik vteřin po vašem příletu dorazí také konvoj a vy se ocitnete ve věži jednoho z TL. Teď musíte sundat všechna Khaakská plavidla. Miřte kousek před ně, abyste je všechny dostali. Musíte se probojovat skrz tři vlny. Až budou hotoví, budete přeneseni zpět do své lodi. Nyní odstraňte zbytek lodí. Nejdříve se soustřeďte na "Fightery", protože vám mohou trochu zavařit. "Scouti" už jsou snadní. Až budou všichni zlikvidováni, přistaňte na SSP a doplňte si energy cells. Musíte se setkat se Sayou v Ocracoke`s Storm. Tam vedou tyto brány - Z, J, V, J, Z, J. Po vstupu do systému uvidíte Yakiho, jak se schovává v asteroidu. Dostanete pěkného spydrona. Vaším úkolem je dosáhnout konce této cesty. Leťte přímo a vyhněte se prvním dvěma skenerům. Hlavně se netrefte do červených paprsků. Leťte zhruba uprostřed, abyste se vyhnuli tomu nižšímu, a poté rychle proleťte skrz paprsky druhého. Leťte k dalším skenerům. Dívejte se na ně a počkejte, až bližší skener bude dole. Až bude v horizontální poloze, proleťte blízko pravé stěny, a poté leťte nízko, abyste se vyhnuli druhému. Oba skenery byste měli překonat bez větších problémů. Za těmito skenery uvidíte železný otvor nalevo a něco jako kruhový port napravo. Pořádně si prohlédněte port, abyste si zapamatovali, jak vypadá. Tento je nefunkční, takže ho ignorujte, a proleťte skrz uzký prostor mezi dvěmi železnými stěnami. Další skener je opravdu jednoduchý - jen se držte levé horní zdi. A tady už je port, o kterém jsme vám říkal, dokonce i otevřený. Skener v pohybu zasahuje port. Vidíte ten průlet na konci chodby? Nechte ho být, je to jen slepá ulička. Jen počkejte, až kolem vás skener projede a poté rychle vleťte do portu. Teď si musíte proklestit cestu ve tmě k dalšímu teleportu. Existuje jen jedna cesta, ale prostě se špatně hledá. Vede k dalšímu portu, vedle kterého jsou dvě trubky vedoucí do stěny. Vleťte do tohoto portu a skrz tunel. Leťte koridorem a kolem pohyblivého skeneru (nahoru nad trubkami a blízko stěny). Dostanete se k dalšímu portu, skrz který musíte proletět. Poté opět proleťte kolem uzkých železných zdí a máte hotovo. Poté, co vaši přátelé odletí, zde budete sami a nebudu mít co dělat. Dostanete nějaké novinky a poté nebudou přístupné sektory Paranidu. Po chvíli (jen zůstaňte, kde jste, a počkejte) se objeví váš starý přítel, Don Marani. Zničte malé lodě, které na vás pošle, ale do té velké se nepouštějte. Až je zničíte, promluví si s vámi a dá vám další úkol - nalézt jeho dceru.

Find the Girl

Musíte letět do "Thurok`s Pride". Z "Cloudbase Southwest" se tam dostanete skrz tyto brány - S, S, S, S, S, V, V, V, V, V, V, (Family Whi) J, J. Podívejte se na rozhovor se Sayou a poté přistaňte u Split Trading Portu. Přečtěte si BBS a uvidíte, že v dole na silikon je sháňka po pilotech. Vzlétněte a vydejte se k dolu. Dostaňte se na komunikační vzdálenost a promluvte si s manažerem dolu. Když se dostanete blízko, Saya si s vámi opět promluví a něco pěkného vám poví. Vaše další cesta vede do "Teladi Gain". Vedou tam tyto brány - S, S, Z. Leťte blíže k "Pleasrue Complexu" a zastavte se alespoň 5km od něho. A teď čekejte. Saya bude kolem trochu létat a poté padne do zajetí. Ale vy stále čekejte, dokud nebude zpět v komplexu. Až bude uvnitř, objeví se miny. Sejměte je buď přesnou střelbou, nebo spíše raketami (mosquito jsou bhodné). Až jich sejmete dost, objeví se tři piráti. Zabijte je a hra vás po krátké ukázce "vyhodí" do vesmíru pouze ve vašem obleku. Leťte rovně a trošku napravo. Skrz koridor a u značky odbočte vlevo. Až se dostanete dost blízko (zpomalení si nevšímejte), dostanete se do lodi. V levé zadní části doku je díra, skrz kterou můžete proletět (všimněte si šipek, které na ní tak pěkně ukazují :-). Vleťte dovnitř a sestřelte tu černou věc na levé stěně. Po výbuchu se podívejte do koridoru, modrý štít by měl být pryč. Poté nad "vchodem" sestřelte ty červené věci, protože po vás budou střílet. Proleťte skrz a nahoru. Otočte se vlevo a dejte si pozor na automatické lasery na podlaze. Na další křižovatce se dejte vpravo dolů. Projděte tímto koridorem přes ten dlouhý s lasery na konci. Jděte dál koridorem, dokud se nedostanete na křižovatku. Leťte rovně a poté vlevo (prakticky nikam jinam letět nemůžete, protože všude jsou slepé konce). Poté opět vlevo a do haly. U vstupu uvidíte stejný míš jako předtím. Střílejte do něj, dokud nezačne explodovat. Teď musíte letět rychle a přesně. Potřebujete se dostat do dveří, které byly předtím chráněny silovým polem. Tady máte malou nápovědu - vpravo, vpravo, rovně, vlevo, vlevo (tady jste byli předtím nalevo) vpravo a poté dolů do haly s poklopy. Do každého poklopu sřílejte tak dlouho, dokud se nerozbije. Než budete moct pokračovat, musíte rozbít všechny. Nyní proleťte halou (ne směrem, kterým jste přiletěli) a dostanete se na křižovatku s modrými a zelenými šipkami. Jsou tu i červené šipky do směru, z kterého jste přiletěli. Leťte do chodby s modrou šipkou po vaší levici. Proleťte skrz a na křižovatce zabočte vlevo (vede dolů, zbylé cesty jsou slepé) a na další křižovatce naopak vpravo. Na stropu uvidíte dvě laserové věže, které vám napoví, že letíte správně. Trošku dále v koridoru jsou další dvě věže. U dalších únikových modulů na vás zaútočí další věže (na pravé stěně). Sestřelte je a poté rozstřílejte všechny poklopy. Po krátké přestávce se opět ocitnete venku. Ujistěte se, že je vaše loď v dobrém technickém stavu a poté se vydejte do "Farnham`s Legend". Jsou to následující brány - Z, Z, J, J, J. Přileťte ke stanici "The Marauder" na vzdálenost komunikace (5km) a žádejte rozhovor s někým na palubě. Promluvte si s donem Maranim a máte hotovo. Teď můžete trochu poletovat kolem a až dostanete zprávu, že Miria Marani je připravena, jděte na Maraudera ve Farnham`s Legend a promluvte si s ní na palubě.

Crystal Hunt

Po rozhovoru máte tři možnosti - jít do sektoru Xenon, sektoru Paranid nebo se postarat o Yaki. Rozhodnutí je na vás, ale já bych doporučoval se nejdříve vydat do Yaki, protože se tím vyřeší tříštivé rakety.

Yaki Crystal

Leťte skrz západní a poté jižní brány, až dorazíte do Olamancketslats Treaty. Po krátkém rozhovoru musíte přesvědčit Miriu, aby vám pomohla s nějakými počítačovými součástkami. Nejbližší továrna je v Red Light (S, Z, J, Z, Z, Z). Kupte komponenty nejméně za 10000 a poté se vraťte do Bala Gi`s Joy. Hned po vstupu do sektoru si s vámi promluví a řekne vám, ať přistanete na Quantum Tube Fab. Tady se setkáte s Jesanem a přejdete do jeho lodi. A odletíte skrz jižní bránu zpět do Olamancketslats Treaty. Teď si zaměřte Disruptor Missile Factory a leťte opravdu blízko. Na zhruba stech metrech zahájí scan. PO započetí scanu na vás začnou útočit stíhačky. Musíte zůstat opravdu blízko u stanice. Nejlepší je se pohybovat blízko zaměřeného bodu, mezi "pažemi" stanice, tak vás netrefí. Zůstaňte tam, dokud nebude scan kompletní, a poté se vydejte severní branou zpět a přistaňte u Quantum Tube Fab. A teď co s plány. Potřebujete nějakého experta, aby se na ně podíval, a mohl by to být napříkald Ban Danna. Leťte do Argon Prime (Z, J, Z, Z, S) a dostaňte se do dosahu Argon One. Na zdejší palubě si promluvte s Ban Dannem. Po pěkném filmečku si musíte vybrat, po kterém krystalu jít. Paranid je teď velmi blízko, takže je to celkem dobrá volba.

Paranid Crystal

Pokud jste hráli podle návodu, měli byste být v Argon Prime. Do Emperor Mines se dostanete skrz tyto brány - J, J, Z, J. V tomto sektoru nalezněte loď Tempestine a promluvte si s pilotkou, Miriou. Řekne vám, že blízko východní brány byste měli narazit na Patrol (hlídku), která by vám měla pomoci. Leťte k východní bráně a dostaňte se na vzdálenost 2km od ní. Dostanete zprávu, že nemůžete proletět, ale Miria zná někoho z Paranid Trading Dock, takže se tam vydejte a přistaňte tam. Na palubě se setkáte s Nolmancketnunem. Za doručení zprávy chce 3000. Zaplaťte mu, protože vám stejně nezbývá nic jiného. Po zaplacení odletí tu zprávu doručit a vy byste tu trochu času měli využít a vydělat nějaké peníze. Až dorazí zpráva, budete muset mít 200000 kreditů a poté se setkat s obchodníkem v Elena`s Fortune. Po letmém rozhovoru se setkejte s Paranidem blízko Trading Station (loď Age of Oedipus). Přileťte na komunikační vzdálenost a promluvte si s ním. Po krátkém rozhovoru se objeví Khaak, který vás bude chtít zabít. Samozřejmě, že odletí, když musíte zničit všechny Khaakské lodě. Až bude po nich, váš nový kamarád bude mít tragickou nehodu a v krátkém filmečku seberete krystal. Tak už máte dva za sebou, ještě jeden. Hurá do Xenon Sector 101.

Xenon Crystal

Z Elena`s Fortune leťte těmito branami - J, V, J, V, J a jste tam. Brána do sektoru je přímo viditelné od západní brány v Nopileos` Memorial. Pokud můžete, ještě před průletem si uložte hru, protože to bude trošku drsnější. Uvnitř potkáte spoust lidí. Pomůžou vám bez řečí. Leťte do středu sektoru a uvidíte kolem poletovat nějaké krabice. Vaším úkolem je přežít a tyto krabice sebrat. Takže nejprve zničte Xenonce, kteří se pohybují kolem, a potom je teprve seberte. Raketami se nezabývejte, jen seberte ty, které se jmenují "crate". V jední z nich je černý krystal. Našel jsem ho ve čtvrté bedně. Až Julian řekne, že to má, vydejte se zpět do Goner Temple. Cesta z Xenon Sector 101 vede skrz tyto brány - S, Z, S, Z, S, Z, Z, J, J, Z.

The Trap

Po přistání a rozhovoru s Noahem Gaffeltem budou potřebovat nějaký čas na přípravu. Měli byste prověřit své zbraně a ujistit se, že jste bez škrábance a máte s sebou skenery. Obdržíte zprávu, že jsou připravení (pokud se pohybujete před Chrámem, tak mise automaticky začne). Dojde k prvnímu útoku a to už je řada na vás. Sestřelte několik pirátů, abyste mohli snadněji sestřelit pravý Searcher of Light, Ionovu korvetu. Chvilku potrvá, než mu selžou štíty, ale poté se vzdá. Pozorně sledujte rozhovor stejně tak jako briefing mise.

Mining Impossible

Proleťte skrz jižní bránu a přistaňte v Paranid Trading Dock. Na palubě si promluvte s Nolmancketnunem. Chce peníze. Hodně. Po rozhovoru zůstaňte na palubě a po chvíli dostanete zprávu, že chce 250000 kreditů. Pokud tolik nemáte, vydělejte je. Znovu si s ním promluvte a poté budete muset zase čekat. Obdržíte zprávu, že se k němu máte vrátit, takže tak udělejte. Řekne vám, že důl se právě staví a že do papírů musel napsat jiné jméno. Až se to dozvíte, leťte skrz dvě východní brány. Důl se staví tady, po vaši levici, když vstoupíte do systému. Přistaňte tam. Po krátkém rozhovoru o mutacích v některých oblastech se vraťte do Emperor Mines a tam začne další mise.

AP Gunner Revisited

Dostaňte se do Nyana`s Hideout. Tady je užitečné použít jumpdrive, ale pokud chcete šetřit peníze nebo proste jumpdrive použít nemůžete, dostanete se do Emperor Mines skrz tyto brány - S, V, V, S, V, J, V, J, V, V, (Aladna Hill) J, J, J, J, V, V, S, V, S, (Eighteen Billion). Tady musíte na východm, je to zkratka skrz Xenon Sector, takže plnou parou vpřed a tam severní branou, (Scale Plate Green) V. Uvnitř sektoru leťte k asteroidům nalevo, jsou tam asi čtyři. Po přiblížení se naleznete blízko nich loď. Má zvláštní jméno a hned ji uvidíte. Přibližte se k ní (tak na 3km) a započne malá honička. Bude to trochu drsné. Nejdříve stiskněte boost, abyste se dostali pryč (máte za zadkem nějaké Khaaky) a motory dejte na maximum. Skrz tunel proleťte co nejrychleji, kolem rohů a překážek se dostanete pomocí "úkroků". V tunelu existuje jen jedna cesta, takže se jím nenechte zmámit, že jich tam je více. Pokud vás chytí nebo budete příliš pomalí, Khaaci vás rozstřílí na kousky. Až se dostanete skrz, budete se moci vypořádat s těmi dotěrnými Khaaky. Nejdříve zničte fightery, protože ti jsou nebezpeční, a až poté dodělejte scouty. Po boji nastane čas se vrátit do Argon Prime. Použijte jumpdrive nebo skrz tyto brány - Z, J (Xenon Sector 347) Z, J, Z, J, Z, Z, S, S, S, (Aladna Hill) Z, Z, Z, S, Z, S, Z, Z, Z, S. Přibližte se k Argon One a promluvte si s Banem Dannou. Chce, abyste počkali, až budou připravení. Takže si zařiďte, co potřebujete, a počkejte na zprávu od Bana Danny. Až ji obdržíte, přibližte se k Argon One a zase ho zavolejte.

Scanning Nividium Plants

Teď jste v Sayiném Nokonofunovi a musíte letět do Emperor Mines. Tam vedou tyto brány - J, J, Z, J. Až tam dorazíte, leťte blíže k Paranid Nividium Processing Plant Alpha. Saya označí oblast stanice a vy se k ní musíte přiblížit na zhruba 100 metrů, ale ono bude stačit i 150. Po dokončení skenu vás budou chtít Paranidé roztrhnout. Až budete mít ovládání lodi ve svých rukou, leťte rychle k východní bráně a vyhýbejte se útokům zezadu. Nemůžete je zničit, vždycky vás sestřelí. V Paranid Prime se otočte na sever a leťte k Nividium Plant. Předtím, než se dostanete dostatečně blízko, objeví se zase Paranidé. Dostaňte se opravdu blízko ke stanici a těsně vedle označeného bodu tak, aby nepřátelé zasáhli jen stanici a ne vás. Až bude skenování dokončeno, proleťte skrz jižní bránu do Empires Edge. Tady skrz východní bránu. Po krátkém filmečku použijte jumpdrive a rychle pryč (loď by měla mít dost zásob až k severní bráně Red Light, odkud se musíte vydat severní bránou a poté východní do Argon Prime). V Argon Prime se přibližte k Argon One a promluvte si s Banem Dannou.

Proof of Innocence

Všechno se stane dost rychle. Zatknout vás. Poté ale můžete utéct. Prostě naprosto šíleně létejte kolem plnou rychlostí a nenechte se sestřelit. Poté použijte jumpdrive a skočte k Donově základně, kde přistaňte. Jako další skočte zpět do Duke`s Domain. Půjde po vás loď, ale pokud po ní budete střílet ion disruptorem, pilot nakonec vyskočí. Budete přeneseni do této lodi a je na vás, abyste zaútočili na Nividium Station. Energii pro krytí stanice zajišťují čtyři generátory. Když se dost přiblížíte, uvidíte je. Po jejich zničení se krytí stanice vypne. Paranidé utečou do Heretic`s End. Vaším úkolem je letět ke stanice obklopené nepřáteli. Leťte velmi blízko ke stanici. K tomu čtverci, který po přiblížení se uvidíte, a vytvoří se brána. Poté se objeví Khaaci. Všechny je sestřelte. Nejdříve se postarejte o malé lodě, scouty a fightery. Až budou zničeni, pusťte se do těch velkých, ale střílejte na ně z dálky (až uslyšíte, že jste na dostřel). Pokud po vás začnou pálit, odleťte a znovu přileťte. Objeví se další vlna a na vás čeká opět to samé. Až dosáhnete určité hranice, uvidíte v ukázce, že se něco děje (plus velkou bitvu:-). Poté ale už můžete něco dělat. Jste v nějakém tunelu. Střílejte do kruhových generátorů (vypadají úplně stejně jako ty v Pleasure Complex) a uhýbejte úlomkům, které poletí proti vám (levá strana je celkem dobrá). Až stanice vybuchne, stáhněte se a užijte si ohňostroj.

Právě jste dokončili hlavní dějovou linii X3: Reunion, odteď si můžete dělat co chcete ;-).


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konzolí nové generace

Ve Flight Simulatoru se můžete proletět kolem konz…

Hráči už si začínají dělat sranda i z profesionálního simulátoru Microsoftu.

19.  10.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Layers of Fear 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: hororový balíček a Lay…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

23.  10.  2020 | | 1 N/A