NBA Live 20 je definitivně zrušeno, EA chystá něco jiného

Letos zůstane basketbal od 2K bez konkurence.

NBA fanoušci se letos druhé adaptace svojí oblíbené soutěže nedočkají. EA dnes oficiálně potvrdilo, že ročník NBA Live 20 se nekoná a definitivně tak udělalo tečku za odkladem, který původně měl hru posunout na období mezi říjnem a prosincem. Společnost prý pracuje na "něčem novém a významně odlišném". Zdá se tak, že se EA už připravuje na příchod další generace konzolí.

Více detailů by nám EA mělo naservírovat příští rok. Dá se tedy očekávat, že půjde o titul, který se rovnou bude chtít zapsat zlatým písmem do startu next-genu. V minulosti už EA několik titulů NBA Live zrušilo. Byly to právě NBA Live 12 a 13, které měly vycházet na konci minulé generace konzolí. Letos má tak 2K volné pole působnosti a může dále pustošit peněženky všech basketbalových nadšenců bez konkurence. 

Diskuze (2) Další článek: PC verze westernovky Red Dead Redemption 2 má startovní trailer

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

Muž se ztratil na Aljašce a byl nalezen živý a zdravý. Satelitní služba Applu zachránila prvního člověka

** Na světě je první případ záchrany satelitními službami Applu ** Na Aljašce se ztratil muž na sněžném skútru ** Díky satelitní komunikaci byl nalezen živý a zdravý

Martin Chroust
SatelitiPhone
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify

Aktuality

3. prosince | Dnes ve 22:00 našeho času proběhne představení závěrečné událostí aktuální sezóny ve Fortnite. Epic na něj láká krátkým teaserem. 
2. prosince | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
2. prosince | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách