NDS čeká nová Castlevania

Konami oficiálně oznámila, že chystá nové pokračování legendární série Castlevania. Portrait of Ruin se má jmenovat nový díl určený pro handheld NDS. Ve hře se zhostíte ovládání dvou postav, lovce upírů jménem Jonathan Morris a mladé dívky s magickými schopnostmi jménem Charlotte Orlean. Jejich úkolem je zastavit obnovení Drakulova zámku. Hra má být zasazena do prostředí 2. Světové Války.

Castlevania: Portrait of Ruin se má podobat svým předchůdcům, takže očekávejte tradiční detailní 2D grafiku. Mezi hlavními postavami se budete muset přepínat a využívat jejich unikátních vlastnosti k překonávání všech nástrah. Jonathan i Charlotte ovládají speciální dovednost vyvolávání démonů, kteří jim pomáhají v boji proti silám zla. Samozřejmě nesmí chybět celá řádka zbraní a mocných kouzel. Hra má datum vydání stanovené na letošní říjen.

Související informace (Castlevania: Portrait of Ruin):
Platforma: NDS
Žánr: akční RPG
Výrobce: Konami (
http://www.konami.com)
Vydavatel: Konami (
http://www.konami.com)
Homepage: zatím nemá
Předpokládané datum vydání: říjen 2006

Zdroj: Eurogamer

Váš názor Další článek: Nový týden: S Hitmanem a Larou

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Vyzkoušeli jsme levnou autodiagnostiku s Androidem. Servisy ohrnou nos, řidičům bude stačit

Vyzkoušeli jsme levnou autodiagnostiku s Androidem. Servisy ohrnou nos, řidičům bude stačit

** Smartphone s Androidem dnes využijete i pro autodiagnostiku ** Jednotku OBD-II dnes pořídíte za pár stovek ** Co se vše dokáže diagnostika s bezplatným SW v češtině?

Martin Chroust
DiagnostikaPro řidiče
Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

Šedý trh s předplatným se vymyká kontrole. Spotify, Netflix nebo Disney+ můžete mít doslova za pár korun

** Sdílení účtů mezi kamarády je jen začátek ** Dnes letí nákupy předplatných v Indii nebo na Aliexpressu ** Superlevné „netflixy“ ale mohou nakonec spíš škodit

Lukáš Václavík
PředplatnéNetflixSpotify
Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

Jak je možné, že plachetnice pluje třikrát rychleji než vítr, který ji pohání

** Některé závodní trimarány překonají rychlost větru, který je pohání ** Jak je něco takového vůbec možné? Neporušují zákony fyziky? ** Ale vůbec ne. Stačí si připomenout sčítání vektorů

Jakub Čížek
JachtaFyzikaTechnologie
Konec českého poskytovatele internetu v přímém přenosu. Připomíná to krachující energetické firmy
Lukáš Václavík
CETINPoskytovatelé internetuPřipojení k internetu
Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

Na povrchu Měsíce je tolik kyslíku, že by stačil pro lidstvo na 100 tisíc let

** Lidstvo se připravuje na kolonizaci Měsíce ** Jednou ze základních surovin, bez nichž se na naší přirozené družici neobejdeme, je nepochybně kyslík ** Kde ho vzít?

Stanislav Mihulka
KolonizaceMěsícO2

Aktuality

19:07 | Během The Game Awards pravděpodobně uvidíme novou ukázku z připravované bojovky Tekken 8. Vydání se zatím odhaduje na příští rok pro PlayStation 5. 
10:24 | Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku Na předávání The Game Awards nás čeká oznámení novinky od vydavatelství 505 Games. QR kód z jejich teaseru odkazuje na stránku
1. prosince | Barevná akce Splatoon 3 přivítala velkou aktualizaci, v rámci které přibývají nové mapy, zbraně, vybavení i věci do katalogu. Pro všechny majitele hry je dostupná zdarma. 
1. prosince | Na víkend od 16. do 19. prosince se chystá druhý betatest pro Street Fighter 6. Na zkoušku bude 8 bojovníků, nechybí online zápasy ani crossplay. 

Prosincový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Megatest mobilů do 4 000 Kč

Velký test herních notebooků

Jak zkrotit sociální sítě

Vše o senzorech v hodinkách