NDS čeká nová Castlevania

Konami oficiálně oznámila, že chystá nové pokračování legendární série Castlevania. Portrait of Ruin se má jmenovat nový díl určený pro handheld NDS. Ve hře se zhostíte ovládání dvou postav, lovce upírů jménem Jonathan Morris a mladé dívky s magickými schopnostmi jménem Charlotte Orlean. Jejich úkolem je zastavit obnovení Drakulova zámku. Hra má být zasazena do prostředí 2. Světové Války.

Castlevania: Portrait of Ruin se má podobat svým předchůdcům, takže očekávejte tradiční detailní 2D grafiku. Mezi hlavními postavami se budete muset přepínat a využívat jejich unikátních vlastnosti k překonávání všech nástrah. Jonathan i Charlotte ovládají speciální dovednost vyvolávání démonů, kteří jim pomáhají v boji proti silám zla. Samozřejmě nesmí chybět celá řádka zbraní a mocných kouzel. Hra má datum vydání stanovené na letošní říjen.

Související informace (Castlevania: Portrait of Ruin):
Platforma: NDS
Žánr: akční RPG
Výrobce: Konami (
http://www.konami.com)
Vydavatel: Konami (
http://www.konami.com)
Homepage: zatím nemá
Předpokládané datum vydání: říjen 2006

Zdroj: Eurogamer

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |