NEC dodává LCD monitory i pro hráče

Při příležitosti předvedení tří nových monitorů na veletrhu CeBit nám firma NEC-Mitsubishi dodala následující tiskovou zprávu o jednom z nich, který by měl být vhodný pro hráče:

NEC MultiSync 1970GX je novinkou, která je určena především hráčům a uživatelům, kteří pracují s multimédií. O vynikající parametry se stará technologie DVM OptiClear. Povrch panelu je opatřen speciální kontrastní vrstvou, která zvyšuje kontrast a dělá barvy živějšími.
1970GX má panel s technologií výroby 19" panel TN+film TFT. Kontrast dosahuje hodnoty 700:1, svítivost je 400 cd/m2. Pozorovací úhly jsou 170° horizontálně a 150° vertikálně při kontrastu 5:1. Špičkou je doba odezvy, jen 8 ms (2 ms bílá/černá; 6 ms černá/bíla). O lepší barevnou reprodukci a kontrast se stará technologie DV mód, která dynamicky modeluje gama křivku podle toho jak světlý je obraz. Uživatel má možnost vybrat ze tří módu: film, tmavý film a fotografie.

Retro-design 1970GX získal ocenění iF design award 2005. Je kombinaci funkčnosti a ergonomie s čistými a jemnými liniemi a kvalitními materiály. Přidanou hodnotu pro zákazníky představuje USB 2.0 rozbočovač (4 down/1 up). K dispozici jsou analogové VGA i digitální DVI-D rozhraní. Monitor se bude dodávat v černo stříbrném provedení. Záruční doba je 4 roky. Doporučená maloobchodní cena je 16988,- CZK bez DPH.

Zdroj: TZ

Váš názor Další článek: Týden v rubrice Plné hry – Velikonoce se blíží

Témata článku: , , ,