NEC dodává LCD monitory i pro hráče

Při příležitosti předvedení tří nových monitorů na veletrhu CeBit nám firma NEC-Mitsubishi dodala následující tiskovou zprávu o jednom z nich, který by měl být vhodný pro hráče:

NEC MultiSync 1970GX je novinkou, která je určena především hráčům a uživatelům, kteří pracují s multimédií. O vynikající parametry se stará technologie DVM OptiClear. Povrch panelu je opatřen speciální kontrastní vrstvou, která zvyšuje kontrast a dělá barvy živějšími.
1970GX má panel s technologií výroby 19" panel TN+film TFT. Kontrast dosahuje hodnoty 700:1, svítivost je 400 cd/m2. Pozorovací úhly jsou 170° horizontálně a 150° vertikálně při kontrastu 5:1. Špičkou je doba odezvy, jen 8 ms (2 ms bílá/černá; 6 ms černá/bíla). O lepší barevnou reprodukci a kontrast se stará technologie DV mód, která dynamicky modeluje gama křivku podle toho jak světlý je obraz. Uživatel má možnost vybrat ze tří módu: film, tmavý film a fotografie.

Retro-design 1970GX získal ocenění iF design award 2005. Je kombinaci funkčnosti a ergonomie s čistými a jemnými liniemi a kvalitními materiály. Přidanou hodnotu pro zákazníky představuje USB 2.0 rozbočovač (4 down/1 up). K dispozici jsou analogové VGA i digitální DVI-D rozhraní. Monitor se bude dodávat v černo stříbrném provedení. Záruční doba je 4 roky. Doporučená maloobchodní cena je 16988,- CZK bez DPH.

Zdroj: TZ

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejzajímavější hry pro PC, které si t…

Ať už si chcete zahrát sami nebo zvažujete koupit hru jako dárek na Vánoce, bude se vám hodit přehled současných nejatraktivnějších her pro počítače.

11.  11.  2020 | |4 N/A
Martin Nahodil
Nejlepší hryPC
Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahrát. Playstation, Xbox i Switch

Nejlepší konzolové hry, které si letos můžete zahr…

12 her, které vám nesmí uniknout, pokud hrajete na herních konzolích. Našli jsme nejzajímavější pecky pro Playstation, Xbox i Switch.

19.  11.  2020 | |5 N/A
Martin Nahodil
Konzole
Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby do budoucna | Recenze

Xbox Series S a Series X: vyšší výkon, SSD a sliby…

Microsoft vyrukoval se svou nejnovější konzolí Xbox Series X. Ale co když nechcete to nejvýkonnější a nejlepší? I na to společnost myslela.

15.  11.  2020 | |19 N/A
Michal Maliarov
RecenzeKonzole