Nedočkavci narazili v Dark Souls na nemilé překvapení

From Software přišlo se zajímavým způsobem, jak potrestat neposlušné hráče.
Nedočkavci narazili v Dark Souls na nemilé překvapení

Lidé ve From Software jsou tvrdí a nekompromisní. Když řeknou, že nikdo nesmí hrát jejich hru před oficiálním datem vydání, myslí to smrtelně vážně. To ostatně poznali na vlastní kůži japonští nedočkavci, kteří zneužili svých známostí a pořídili si Dark Souls s předstihem (hra tam vyšla dnes).

Podle blogu Esuteru totiž vývojáři využili speciální funkce hry, díky níž se mohli nabourat do virtuálního světa hráčů, a poslali na ně supersilné černé fantomy, jejichž statistiky daleko přesahovaly únosnou mez. Výsledek? Potkáte takového fantoma a můžete hru rovnou restartovat.

Na přiloženém obrázku můžete vidět statistiky jednoho takového fantoma - úroveň 145, 1900 hit pointů a všechny dovednosti na hodnotě 99. Jeden z japonských recenzentů měl po 60 hodinách hraní level 43, 1001 hit pointů a dovednosti o hodnotách 8 až 30. Rozdíl je to pořádný.

Jsme zvědaví, jestli podobný systém zavedou tvůrci i u nás na západě. Nápad, jak neposlušné pařany potrápit, to rozhodně není špatný.

Zdroj: Edge
Dostupné pro: PC, X360, PS3
Žánr: RPG | Fantasy RPG
Výrobce: From Software | Webové stránky hry
Začátek prodeje: 7. října 2011 (PS3, X360)
24. srpna 2012 (PC)

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

19 nejlepších strategických her, který si dnes můžete zahrát

19 nejlepších strategických her, který si dnes můž…

Strategickým hrám ještě neodzvonil konec, byť už se netěší takové popularitě jako dřív. Proto není od věci připomenout si ty největší pecky. A protože je strategických žánrů je mnoho, zaměříme se na válečné kultovky.

11.  10.  2020 | | 34 N/A
Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Máme kompletní přehled

Co si zahrajete na PlayStationu 5 v den vydání? Má…

Se hrami na novou generaci konzolí je to o něco složitější, než tomu bylo při příchodu té poslední. Kromě klasických launch titulů, které vyjdou ve stejný den jako konzole tady máme navíc zpětnou kompatibilitu. Tím ale ani zdaleka nekončíme.

17.  10.  2020 | | 10 N/A
Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nasáklé kultovní atmosférou

Fotografové vyrazili do Mafie, pořídili snímky nas…

Předělávka první Mafie se rozhodně povedla, a kromě recenze to dokazují i pohlednice přímo ze hry.

20.  10.  2020 | | 3 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox Studios a Amnesia zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: to nejlepší od Xbox St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

16.  10.  2020 |
Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising Storm zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balík bojovek a Rising…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

9.  10.  2020 |