Need For Speed Most Wanted - více aut, více závodů

Na veřejnost se dostaly další informace týkající se netrpělivě očekávaného titulu herního giganta Electronic Arts. Zatím to vypadá, že bychom se v NFS Most Wanted mohli prohánět přinejmenším ve více jak 40 autech. Vedle starých známých značek, jako je Mazda (RX8), Volkswagen, Toyota, Ford (Mustang, GT), se dočkáme i chuťovek v podobě Cadillacu, Porsche, či Lamborghini. Na druhé straně dali vývojáři vale vozům kategorie SUV a stejně tak nepočítají s modely automobilky Ferrari. Celý seznam aut zveřejní EA "později".

  

Konečně víme víc i o typech závodů. Dělí se, jak se dalo očekávat, na dvě základní kategorie - klasické a "pursuit" závody. Zatímco v klasických závodech se setkáme se všemi sprinty, dragy a dalšími závody z předešlých dvou NFS, "pursuit" bude představovat "starou novinku". Zahrnuje všechny variace policejních honiček, při závodění z místa A do místa B, jízdě na čas a mnoha dalších. Nový je závod "Pursuit Breaker", při němž budeme pomocí zničitelných věcí z okolí silnice vyrábět bariéry a zbavovat se tak nebohých strážců zákona.

Zdroj: Gameguru Mania

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu ke hraní zcela zdarma

Half-Life série je před příchodem Alyx na Steamu k…

Kdy, když ne teď.

22.  1.  2020 | | 15 N/A
CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke konci vývoje Cyberpunku

CD Projekt Red přiznává brutální režim vývojářů ke…

Dokončit Cyberpunk 2077 není pro vývojáře žádný med a to nejhorší zřejmě teprve přijde.

20.  1.  2020 | | 5 N/A
Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, největší problém má Xbox

Za odložením Cyberpunku prý stojí slabé konzole, n…

Cyberpunk 2077 dostal minulý týden odklad data vydání a vyjde tak až v září. Polský insider Borys Niespielak tvrdí, že je to kvůli optimalizaci pro konzole.

23.  1.  2020 | | 9 N/A
Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Hráli jsme DOOM Eternal: peklo je na Zemi

Nedávno jsme dostali možnost vyzkoušet si ve Varšavě nový Doom Eternal. A stálo to za to! Takhle brutální a rychlou řežbu jsme tu ještě neměli.

21.  1.  2020 | | 12 N/A
Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Bridge zdarma

Zadarmo nebo se slevou: čínský Nový rok a The Brid…

Na všech platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Někdy je toho ale tolik, že se v tom člověk jen těžko orientuje. My vám s tím rádi pomůžeme. Podívejte se níže na akce, které by vám tento týden neměly uniknout.

24.  1.  2020 | | 3 N/A