Need for Speed Unbound se rozroste o multiplayerové honičky s policií a další obsah

Poslednímu dílu ze série Need for Speed se docela zadařilo. Studio Criterion Games s jeho vývojem zatím nekončí. První obsahový update zdarma přijde už 23. března a hlavní novinkou, kterou do hry přidá, jsou honičky s policií, do kterých se tentokrát budete moci pustit při online hraní s dalšími hráči. 

Mezi další přírůstky patří trojice nových výzev a více než třicítka Hot Lap aktivit. Při průzkumu města Lakeshore narazíte i na zcela nové závody. Pokud se vám v nich zadaří, dostanete jako odměnu do garáže Lotuse Emira Balmain Edition 2021. Jestli ji chcete rozšířit ještě o něco víc, budete se muset stát členy předplatného EA Play. Předplatitelé s updatem dostanou Nissan Fairlady ZG 1971

Ti z vás, kteří by rádi měli v Lakeshore vysbírané vše, ale nechce se vám bezcílně bloudit městem, si budou moci stáhnout balíček Keys to the Map. S ním se vám na mapě ukáže umístění všech 260 sběratelských serepetiček. Vedle toho Keys to the Map zahrnuje i exkluzivní oblečení pro vašeho jezdce. 

Zdroj: EA

Váš názor Další článek: Steam Deck oslavuje narozeniny vůbec první slevou. Konzoli koupíte už za 9000 Kč

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , ,
Aktuality

12:45 | S dnešním vydáním Resident Evil 4 oznámil Capcom také první přídavek zdarma. Akční mód Mercenaries vyjde už 7. dubna. 
17:37 | Akční rogue-like Have a Nice Death vyšla v plné verzi na PC a Nintendo Switch. Od hráčů si zatím odnáší jen slova chvály. Vyzkoušejte, jaké to je být samotnou Smrtí. 
22. března | Kde se ve městě Redfall vzali upíři? Do zápletky připravované novinky studia Arkane nahlíží nový trailer. Hra pak vychází 2. května na PC a Xbox Series S|X. 
22. března | Stavebnice LEGO Bricktales se rozrostla o nový obsah v rámci DLC zdarma. Skrz novou příběhovou linku pomůžete velikonočnímu zajíčkovi zachránit Velikonoce. 

Dubnový Computer

Aktuální číslo časopisu Computer

Jak AI mění svět

Megatest 15 procesorů

Velké srovnání IPTV

Nejlepší základní desky pro PC