Negan z Živých mrtvých si sjednává respekt v novém Tekkenu 7

Kromě nováčka Negana se také vrací další legendy. Těšíte se?
Negan z Živých mrtvých si sjednává respekt v novém Tekkenu 7

Oznámením Leie Wulonga a Anny Williams to všechno jenom začalo. Teď se ohlašuje návrat dalších dvou legendárních bojovníků série Tekken, kteří potěší všechny fanoušky starších dílů. Zpět do ringu přivítejte nesmrtelného Amor Kinga. A jako vyzyvatel ve druhém rohu se představí Craig Murdok. Bez dalších průtahů, tady je trailer na tyto dva bijce.

Velkým překvapením se stal už v létě nově oznámený drsňák Negan z The Walking Dead, který se svojí pálkou omotanou ostnatým drátem budí respekt už od pohledu. Teď nám konečně také ukázal i ochutnávku svých tvrdých odpalů. Nepochybně se můžeme těšit na hodně zajímavý přídavek mezi hratelné postavy této mlátičky. Jako poslední potom přidali trůvrci i Juliu Chang, jednu z postav, které už patří k veteránům série.

Tyto čtyři hratelné postavy dorazí společně s Leiem a Annou v rámci Season 2 Passu už brzy. Na který přírůstek se nejvíce těšíte?

Nejnovější komentáře


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A