Vybrali jsme nejlepší herní adaptace filmů, komiksů a knih. South Park plný humoru, kultovní Zaklínač a pár překvapení

Přidat další názor  |  řadit od nejstarších Komentáře nyní řadíme od nejnovějších.
Tímto odkazem můžete řazení změnit.
 |  zobrazit bez stromu  |  nových příspěvků: 1

Diskuze k článku

25. 05. 2023 09:14

Super článek! Díky moc redakci. Adaptace můžou bejt super, ale taky můžou dosti lehko bejt obřím zklamáním. Knížky a filmy sou toho dobrým příkladem.

Vyjádřím se tu ke hrám, které sem hrál nebo si jednou zahrát chci.
Disney: Zní dobře, doteď sem o tom nikdy neslyšel, ale rozhodně se na to mrknu.
Hogwarts: Harry Potter je pro mě klasikou. První film vyšel perfektně tak, abych si ho ještě užil jako děcko, počemž sem dospěl hezky do trojky a její změny atmosféry do temna. Rozhodně někdy koupím, až bude pořádná sleva.
South Park 1: Pecka hra. Jako obří fanoušek South Park sem si hru užil. Obecně mi to přišlo jako skvělý RPG perfektně zasazený do světa South Park a doporučil bych komukoli, komu se humor South Parku libí.
Witcher 3: Mám na Steamu za super slevu, zatím nehráno, ale seriál se mi moc líbí a rozhodně se těším na hru
Spider-Man: Poslední, kterýho sem hrál by Spider-Man 3 na Nintendo DS... pecka hra. Časem si zase nějakýho modernějšího zahraju.
Star Wars: Fallen Order si pravděpodbně jednou zkusím. Zní to sakra dobře. Svět Star Wars mě fascinoval celej život a jednou určitě i dokoukám ty nový filmy
Naruto a One Piece: No prostě musim... Jak mám teď Naruta i One Piece na Netflixu, mám hezky nostalgický časy a jednou těm hrám budu muset dát šanci. To prostě nemůžu nezkusit. Opět počkám na pořádný slevy na Steamu
TNMT: Mám zdarma přes Netflix Games a je to okay retro. Akorát na tabletu to vypadá skoro až nechutně. Očividně je nenapadlo, že na tabletu by to mělo bejt trochu míň pixelovaný...
Alice: Naprosto boží hra. Tuhle hru sem si zamiloval, když sem jí snad před deseti lety hrál a sem moc rád, že mi ji článek připomněl. V akci hned koupím za míň jak dva doláče Nápad takhle změnit celý svět Alenky v říši divů byl naprosto geniální a atmosféra hry mě tehdy pohltila tak, že sem si jí zahrál několikrát. Rád se k ní teď vrátím.
Harry Potter series: Hrál sem dvojku na PS, což bylo okay. Za sebe bych zmínil spíš hry na Nintendo DS, na kterém skvěle implementovali dotykovej displej. Kouzla a lektvary se díky stylusu dělali suprově. Třeba Order of Phoenix byla jedna z nejlepších her, co sem kdy na NDS hrál.

Kdyby měl někdo otázky na nějakou ze zmíněných her, sem s nima. Moc rád si zavzpomínám

 |   |  Odpovědět
Zasílat názory e-mailem: Zasílat názory Můj názor