Vybrali jsme nejlepší hry pro mobily, které si letos můžete zahrát. Většina je zdarma

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jakou si ale vybrat? Tady jsou naše tipy na nejlepší hry pro mobily.

Krycí jména: Deskovková klasika v kapse

Platformy: Android, iOS
Cena: 25 Kč

Krycí jména se ve světě deskových her staly jednou z nejznámějších značek. Hra od českých autorů se rozletěla do různých koutů světa a v současnosti si ji můžete zahrát v různých variantách, které vznikly ve spolupráci s Marvelem, Disney nebo Warner Bros. I když mobilní verze funguje na stejných základech jako deskovka, je dost jiná na to, aby zaujala i nováčky.

Po pár zápasech proti umělé inteligenci se vám otevřou brány online světa. Kouzlo Krycích jmen v mobilním provedení tkví hlavně v tom, že svůj tah můžete provést kdykoliv chcete. Nemusíte neustále čekat. Zkrátka stačí jednou denně zapnout telefon, odehrát tahy ve všech partiích a je hotovo. 

Screenshot_20221126-232753.pngScreenshot_20221125-173904.png

Pokud se vám bude dařit, v roli agenta získáváte zkušenosti nebo si odemykáte různé výhody. To mohou být třeba nová slova, speciální mise nebo vylepšení vaší kanceláře. Hra je dostupná zatím pouze na českém trhu a už v prvním týdnu se u nás vyšplhala na první příčku žebříčku nejprodávanějších her na obou platformách. 

Diskuze (12) Další článek: S.T.A.L.K.E.R. 2 se připomíná novým trailerem. Stále platí, že má vyjít v letošním roce

Témata článku: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,