Nejlepší hry pro mobily: 9 tipů na zaručenou zábavu. Většina je zdarma

Mobilní hry se v dnešní době vyrovnají mnoha počítačovým i konzolovým kouskům. Jaký si ale vybrat? Poradíme vám ty nejlepší!

Call Of Duty: Mobile

Cena: Zdarma – Stahujte pro Android a iOS 

Začneme hned pěkně zostra. Call Od Duty si v současné době užívá svou desktopovou slávu v rámci nového dílu Modern Warfare. Krátce před jeho vydáním však byli hráči v rámci marketingové kampaně atakováni povedenou mobilní verzí s podtitulem Mobile.

COD 2.jpg
COD Mobile je akční střílečka se vším všudy, nechybí nic podstatného

Nejedná se přitom o hloupou zábavu, ale naopak o poměrně komplexní multiplayerovou střílečku, která si přenesla od svých větších bratrů jen to nejlepší. Vyzdvihnout musíme především poměrně přesné a pohodlné ovládání, svižnou hratelnost a celkově hodně vydařenou verzi původní předlohy.

Hra nabízí klasické herní mody jako jsou frontline, team deathmatch či search & destroy a od sedmého levelu také battle royale zápolení na odlehlém ostrově. Ocenit musíme taktéž solidní grafické zpracování a poměrně bohatý herní obsah.

Call Of Duty Mobile: Ticho před bouří | Recenze

Call Of Duty Mobile: Ticho před bouří | Recenze

Stinnou stránkou jsou bohužel přítomné mikrotransakce, které se však vzhledem k free to play modelu daly očekávat. Naštěstí není jejich politika nikterak agresivní, proto je hra v pohodě hratelná i bez reálných investic. Chcete-li si užít vyladěnou multiplayerovou first person střílečku, zde se nepřehmátnete.