Nejlepší hry pro Playstation 4: zahrajte si skvělé exkluzivity

Pokud máte herní konzoli Sony Playstation 4 nebo už ji plánujete v nejbližších dnech nakoupit, tady máte tipy na nejlepší pecky platformy!

God of War

Cena: 1 700 Kč

Nemůžeme začít ničím jiným než exkluzivními tituly, které z konzole od Sony dělají velké lákadlo. Snad tím největším, které v roce 2018 vyšlo, je pokračování brutální mlátičky God of War od studia Sony Santa Monica. Hra sice nese stejný titul a figuruje v ní stejná hlavní postava jako v minulých dílech, ale změnilo se toho tolik, že se tomu až těžko věří. 

gow.pnggow4.pnggow2.pnggow3.png

Vývojáři se snažili hratelnost posunout blíže k současným standardům, ale ve výsledku to dotáhli snad ještě dál. Jak soubojový systém, tak adventurní prvky ve hře nemají chybu. Jen je trochu škoda, že v novém God of War nedošlo na tolik velkých bossfightů, jak jsme byli zvyklí z předchozích dílů, ale i bez toho jsme se královsky bavili.

 

Velká výhoda God of War je to, že se do něj můžete pustit i v případě, že jste žádný z předchozích dílů nehráli. Kratos se totiž z Řecka přesunul do severských zemí, kde se setkává s tamními bohy. Moc se ale do konfliktů pouštět nechce, protože se musí starat o svého syna Atrea. Ten se mu postupem hrou stane plnohodnotným společníkem. Vývojáři ho zpracovali na jedničku. Pomůže vám v soubojích a při řešení některých hádanek se bez něj neobejdete.  

God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

O God of War bychom tady mohl básnit celé hodiny, ale raději si hru projděte sami. Je to totiž něco nezapomenutelného. Snad jen ještě dodáme, že patří mezi jedny z nejlépe vypadajících her, které kdy vyšly.