Nejlepší hry pro Playstation 4: zahrajte si nejen skvělé exkluzivity

Pokud máte herní konzoli Sony Playstation 4 nebo už ji plánujete v nejbližších dnech nakoupit, tady máte tipy na nejlepší pecky platformy!

Judgment 

Cena: 1 499 Kč

Jistě jste už někdy slyšeli o japonské sérii Yakuza, která se konečně v posledních letech začala pořádně objevovat i na našem trhu. Judgment je spin-off této série a ve své podstatě od regulérního dílu nemá zase tak daleko, jen s tím rozdílem, že nehrajete za člena žádného ze zdejších gangů, ale za detektiva Yagamiho, který s nimi má hodně co do činění.  

judg.pngjudgment4.pngjudgment3.pngjudgment2.jpg

Judgment stojí převážně na příběhu, ale mimo hlavní mise je tady spousta obsahu, kterému můžete, ale nemusíte věnovat pozornost. Série Yakuza je obecně vychvalovaná za všelijaké minihry, vedlejší úkoly a další věci, které sice moc nesouvisí s hlavní příběhovou linkou hry, ale jsou milým zpestřením. Tady do této kategorie spadá například minihra, kde se ponoříte do virtuální reality.  

Hratelnost je jinak velmi podobná klasickým Yakuzám, tedy jeden filmeček střídá druhý a mezi tím kdekomu nakopáváte zadek. Judgment může být i výzvou, pokud si nastavíte vyšší obtížnost. Pak už se ale nevyhnete tomu, abyste se víc zabývali vylepšováním postavy, které je založené na získávání zkušeností. Abyste získali všechno, budete do této hry muset investovat hodně času, ale už jen kvůli perfektnímu příběhu to stojí za to. 

Judgment: z právníka detektivem (recenze)

Judgment: z právníka detektivem (recenze)