Nejlepší hry pro Xbox One: co si zahrát, abyste se nenudili

Připravili jsme výběr těch nejlepších her pro XboX One, které si můžete v nejbližších měsících zahrát.

Sea of Thieves

Cena: 900 Kč

Začněme pirátskou kooperací Sea of Thieves z března uplynulého roku. Hrou, která v područí Rare slibovala jedinečné zážitky založené především na online spolupráci v několikačlenných posádkách. Vývojáři lákali na výjimečnou a inovativní hru, výsledek byl ovšem, minimálně krátce po vydání, trochu jiný. Postupné updaty a DLC však produkt přiblížily původním slibům. 

big.jpgdims.jpg676854-original1-3rdxc.jpg718807.0.png

Sea of Thieves rozhodně není nejlepší hra minulého roku, ale nabízí jedinečný pocit z kooperace a pirátského dobrodružství. Vydat se na moře pochopitelně můžete i sami, ale je to pouze jedna z možností, bohužel ne příliš rozumná.

Hlavní kouzlo Sea of Thieves tkví ve hře s přáteli. Čert vem stereotypní hratelnost a nepříliš variabilní herní obsah. Hru je totiž třeba pojímat trochu jinak. Cílem Sea Of Thieves je totiž bavit se, zažít s přáteli legraci a prokázat nějaké ty kooperační dovednosti. Vývojáři zvolili perfektní látku, kterou navíc díky své výrazné stylizaci a důrazem na humor posunuli do netradičního projektu, který se tak nějak vymyká klasickým představám o kooperativním hraní.

Sea of Thieves: vzhůru do nudných rozbouřených vod (recenze)

Sea of Thieves: vzhůru do nudných rozbouřených vod (recenze)

Ať už recenze dopadly jakkoli, tohle pirátské dobrodružství si nakonec místo v přehledu toho nejlepšího, co si lze na Xboxu zahrát, zasloužilo.