Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit za to ani korunu

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

Call of Duty Warzone

Platformy: PC, Xbox One, PlayStation 4

Když v roce 2019 vycházelo nové Call of Duty: Modern Warfare, docela se očekávalo, že časem do hry přibyde i velmi oblíbený battle royale mód. Activision na to ale tentokrát šel trochu jinak, než u Blackoutu, který byl spojený s předchozím dílem. Warzone je totiž pro všechny dostupný zdarma.

Call of Duty Warzone Screen 11.jpg

Koncept se nijak výrazně nemění. 150 hráčů se pohybuje po rozlehlém ostrově, sbírají všemožné vybavení a časem se stále více a více zužuje bezpečná oblast. Ve Warzone to ale smrt nekončí. Poté, co vás někdo zastřelí, se přesunete do gulagu a dostanete šanci probít se zpět na bojiště. Stačí v souboji 1v1 porazit dalšího hráče. Pokud se vám to nepovede, stále máte možnost dostat se do hry v případě, že má některý ze spoluhráčů dostatek peněz na vaše vykoupení.

Call of Duty Warzone: nový konkurent na poli battle royale | Recenze

Call of Duty Warzone: nový konkurent na poli battle royale | Recenze

Od ostatních battle royale her se Warzone liší už jen v maličkostech a mechanikách získávání lepšího vybavení. To hlavní, kvůli čemu je tak oblíbený, je rychlá a plynulá hratelnost, která je pro sérii Call of Duty tak typická.

Jelikož se jedná o free-to-play titul, tak samozřejmě nechybí mikrotransakce včetně battle passu, který se v posledních letech začal objevovat v každé druhé hře zdarma. Věci, které si za reálné peníze koupíte, vám ale neposkytují žádnou výhodu. Jedná se totiž převážně o kosmetické prvky.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 6 N/A
Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co přinese Series S?

Venku jsou nové spekulace o levnějším Xboxu: co př…

Objevily se nové informace o podobě a ceně menšího Xboxu. Že Microsoft chystá více konzolí v minulosti naznačil sám Phil Spencer. Skoro všechny dřívější úniky se vyplnily.

20.  6.  2020 | | 2 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a Stranger Things 3 zdarma

Zadarmo nebo se slevou: letní slevy na Steamu a St…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

26.  6.  2020 |
10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si dnes můžete zahrát

10 nejstrašidelnějších her z minulosti, které si d…

Pokud se u her rádi bojíte, připravili jsme pro vás seznam titulů, které zaručeně fungují. Pro některé z nich bylo potřeba sáhnout hluboko do propadliště dějin.

24.  6.  2020 | | 4 N/A