Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

Warframe

Platformy: PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch

Sci-fi akční adventura Warframe frčí už od roku 2013 a jde asi o nejlepší ukázku, jak zacházet s žánrem Free2Play. Nabízí hráčům spoustu obsahu, aniž by bylo nutné je tlačit do mikrotransakcí a zbytečných útrat. Hra se za pět let své existence stále vyvíjela až se dostala na špičku žebříčku zdarma hratelných her. 

Warframe.jpg842264-warframe-xbox-one-screenshot-playing-an-excavation-mission.pngscreenshot-1_11.jpgvHyvqHO.jpg

Hráč se vžije do role Tenna, jednoho z legendárních bojovníků, mistrů ve zbrani a nositelů technologicky vyspělého obleku Warframe. Po velké válce se tato rasa ochránců propadla do zapomnění, nyní jsou však jejich služby opět v kurzu. Armáda prohnilého Grineera se rozrůstá a plení sluneční systémy a vy jste jediní, kdo jej může zastavit. 

Hra je kombinací neustále se vyvíjejícího online světa MMO a akční adventury z pohledu třetí osoby. Nechybí ani bohaté RPG prvky, vylepšování své vesmírné lodi, obleků, zbraní a schopností.

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Doslova omračující jsou možnosti přizpůsobení postavy, kde se však už silně podepisuje herní měna a mikrotransakce. Ale hra nikdy nic necpe pod nos, a tak si fanoušci často rádi zakoupí nějaký ten pěkný obleček, aby tvůrce hry podpořili. Jaký je cíl? Vylepšovat svou postavu, plnit různorodé mise, questy a úkoly napříč vesmírem a spolupracovat s kamarády, abyste zastavili hrozbu. 

Sci-fi střílečka Warframe v novém rozšíření přináší otevřený svět

Sci-fi střílečka Warframe v novém rozšíření přináší otevřený svět

Teprve nedávno dostala hra obrovskou aktualizaci jménem Fortuna, která přidává velký otevřený svět, nové obleky, vznášedla, nepřátele a hromadu výzev a misí. Pokud si chcete užít sci-fi řezničinu na úrovni AAA titulů, aniž byste museli utrácet byť jedinou korunu, už nehledejte dál.