Nejlepší hry zdarma: Jak si skvěle zahrát a neutratit ani korunu

Za kvalitní hry nemusíte utratit ani korunu. Máme pro vás tipy na nejzajímavější hry zdarma, které přitom snesou srovnání s draze placenými tituly a v mnohém je i překonávají. Hry žijí z drobných nákupů přímo ve hře, ale ani za ně utrácet nemusíte.

Apex: Legends 

Platformy: PC, PlayStation 4, Xbox One

Po Fortnite a PUBG je tady další battle royale titul, který si díky free-to-play modelu může zahrát úplně každý. Oproti konkurenci ale do tohoto žhavého žánru přináší novinky, kterými se ostatní záhy inspirovali. Třeba takové označování a pingování nepřátel už naleznete i ve zmíněném Fortnite a opičení tu rozhodně nekončí. 

apex3.pngapex4.pngapex2.pngapex.png
Apex vnesl do žánru battle royale svěží vánek.

Ve tříčlenných týmech jste již tradičně vyhozeni na zdejší rozsáhlou mapu a začíná  battle royale rutina. Najít dobrý loot a pokus se přežít až do konce. Na váš styl hraní má ale velký dopad také to, za jakou postavu hrajete. Máte na výběr z několika charakterů a každý z nich má jiné schopnosti. V tomhle ohledu by se Apex dal přirovnat k Overwatchi od Blizzardu. 

Hra má své kvality hlavně ve střílení a rychlém pohybu po mapě. Autoři hry s ním už mají hodně zkušeností ze série Titanfall, takže tady se ani není čemu divit. Oproti konkurenci ale lehce zaostává v ohledu updatů a nových věcí, které jsou pro free-to-play hry v dnešní době velmi podstatné. Apex je ale úspěšný natolik, že vývojáři od něj jen tak nedají ruce pryč. 

Apex Legends: dva se perou, třetí se směje (recenze)

Apex Legends: dva se perou, třetí se směje (recenze)