Nejlepší okamžiky výstavy E3: kdo zazářil na největším veletrhu her?

E3 se každoročně pyšní titulem největší herní události roku a přináší nespočet oznámení, ukázek a překvapení. Shrňme si, co na konferencích vyčnívalo letos.

Star Wars Jedi: Fallen Order

Jistotu, že Fallen Order bude tím pravým ořechovým, na co fanoušci Star Wars už dlouhé roky čekají sice nemáme, ale po zhlédnutí prvních herních záběrů při nejmenším věřím, že o propadák nepůjde a pokud se podaří přidat k tomu, co jsme už viděli ještě pár zajímavých mechanik a pořádnou porci ostrých soubojů, které nebudou znamenat jen bezhlavé kosení jednoho storm troopera za druhým, máme se určitě na co těšit. Ačkoliv se hra po předváděčce na E3 dočkala rozporuplného přijetí, určitě se vyplatí ji sledovat a do nejlepší desítky letošní výstavy bezesporu patří.

V novém přírůstku do herní rodinky Star Wars se ujmeme mladého rytíře Jedi, který přežil vykonání Příkazu 66 a drží tak v rukou naději v boji proti temné straně. Pomáhat vám bude také malý droid a pár statečných. Motem hry je však, že nemáte věřit vůbec nikomu. Čeká nás příběh plný zrady a nebezpečí ze strany těch, kterým budeme věřit?

b776369c-84fe-41bb-83a1-4f10b70d4e1b

Bojový systém očividně bude pracovat s jednoduššími souboji proti storm trooperům i obtížnějšími boji, ve kterých si to s nepřítelem rozdáte na férovku jeden proti jednomu. Údajně nás čeká také velmi podobný systém odrážení útoků jako v případě Sekiro: Shadows Die Twice. Světelným mečem si také budete moci zaházet podobně jako to dělal třeba Kratos se svojí sekerou. Propadáku se rozhodně nebojím a snad se naopak dočkáme pořádného Star Wars hitu.


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už nezastreamuje

Dr Disrespect dostal permaban, na Twitch.tv si už …

Slavný streamer byl vyhozen ze své domovské platformy, zákaz má být trvalý.

28.  6.  2020 | | 9 N/A
Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než si myslíte

Hry a zdraví: proč je pro vás hraní her lepší, než…

To, že hry jsou blahodárná činnost nám hráčům jistě nikdo nemusí vysvětlovat. Avšak tu a tam se hodí mít v záloze pár článků s důkazy, které jasně vysvětlí, proč u těch her prosedíme tolik času. Pojďme se tedy společně podívat na vědecky prokázané pozitivní důsledky hraní her a odhalme část toho, co nám za ty roky daly.

29.  6.  2020 | | 13 N/A
Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na vydání remaku

Podrobný návod na kultovní Mafii: připravte se na …

Mafia není nejobtížnější hrou všech dob, přesto ale obsahuje některé složitější momenty. Proto jsme pro vás připravili podrobný návod, pomocí kterého hru dohraje každý. Navrch jsme přidali několik desítek dobrých rad pro pohodový život každého správného mafiána. Neváhejte a přesuňte se s námi do třicátých let minulého století!

4.  7.  2020 | | 47 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na multiplayerovky

Hry zadarmo nebo se slevou: oslavy léta a akce na …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

3.  7.  2020 | | 2 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: balíček adventur a Wat…

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

10.  7.  2020 |