Nejlepší počítačové hry roku 2002

Jak jsem se zmínil v nedělních souhrnných novinkách, přinášíme vám dnes rozsáhlý pohled na nejnadějnější tituly letošního roku. Celkem pětadvacet titulů je přehledně rozděleno do čtyř sekcí - 3D akce, RPG, strategie a online hry. Každý si zde vybere - máme zde tituly jako Unreal 2, Warcraft 3, PlanetSide a další a další. Proto neváhejte a vstupte spolu s námi do budoucnosti!
Nejlepší počítačové hry roku 2002
Jak jsem se zmínil v nedělních souhrnných novinkách, přinášíme vám dnes rozsáhlý pohled na nejnadějnější tituly letošního roku. Celkem pětadvacet titulů je přehledně rozděleno do čtyř sekcí - 3D akce, RPG, strategie a online hry. Každý si zde vybere - máme zde tituly jako Unreal 2, Warcraft 3, PlanetSide a další a další. Proto neváhejte a vstupte spolu s námi do budoucnosti!

Rok 2001 byl pro herní průmysl více než úspěšným - byly uvedeny tři nové konzolové systémy, objevilo se plno skvělých her všech žánrů (snad jen adventury zůstaly poněkud opominuty, ale tak už to holt v dnešní době je) pro všechny tyto i starší platformy.

Přišel ale rok 2002 a s ním i nové hry. Které jsou ty ze všech nejočekávanější, to se dozvíte tady a teď.

Dnešní článek je zvláštní hned z několika důvodů:

  • 1) je velmi rozsáhlý
  • 2) protože je tolik rozsáhlý, rozhodli jsme se rozčlenit ho do čtyř částí
  • 3) a když už jsme ho rozčlenili, rovnou jsme přidali i nové grafické zpracování
Doufám, že se vám náš přehled bude líbit a zároveň vám bude v něčem možná dokonce i užitečný!

Ještě malá poznámka k datům vydání jednotlivých titulů: snažil jsem se do tohoto přehledu zařadit skutečně jen ty hry, které mají vyjít v tomto roce. Všichni ale dobře víme, jak to často bývá - vzpomeňme na "příkladné" Diablo 2, které bylo odloženo hned několikrát. Nakonec se z něj ale vyklubala obrovitásnká pecka, a tak když už některý ze zde zmiňovaných titulů nestihne vyjít letos, doufejme, že se z něj ten následující vyklube alespoň stejně dobrá hra jako bylo ono Diablo.

3D akce
část 1.

Unreal 2

Výrobce: Legend Entertainment
Vydavatel: Infogrames
Datum vydání: 24. května 2002

Z mého pohledu jednoznačně nejočekávanější (singleplayerová) 3D akce tohoto roku. Má být jakýmsi přechodem mezi Half-Lifem a Quake 3 Arenou - má se stát revolucí v singleplayerovém hraní, stejně jako byla jednička. Příběh se odehrává ve 24. století na daleké planetě, kde jsou jednoho dne nalezeny tajemné mimozemské artefakty neznámé síly a moci. Samozřejmě se o ně strhne tuhá bitka mezi lidmi a dalšími pěti rasami, které po nich stejně neodolatelně baží. Přestože hlavní záběr Unrealu 2 bude na singleplayeru, nebude opominut ani multiplayer, který bude vycházet z prvního UT. Nové zbraně a *úžasná* grafika jsou samozřejmostí. Pro ty, kteří si raději zabojují se (nebo proti) svými přáteli je tu Unreal Tournament 2.

Více informací: přehled nejočekávanějších 3D akcí

Command & Conquer: Renegade

Výrobce: Westwood Studios
Vydavatel: Electronic Arts
Datum vydání: 7. března 2002

Série Command & Conquer přejde s tímto již dlouho chystaným dílkem i do hájemství 3D akcí, kde se bude pyšnit zejména nepříliš obvyklým 3rd person pohledem na vě (ačkoliv původně mělo jít o 1st person střílečku). Renegade přenese celý svět prvního C&C, včetně všech budov, jednotek a postav do plně trojdimenzionálního prostředí v úžasném enginu. Hráč se postaví do role původního Komanda - super jednotky, schopné zabít každého vojáka na jediný výstřel, navíc z velké vzdálenosti. Jeho jméno je Havoc.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších 3D akcí

Duke Nukem Forever

Výrobce: 3D Realms
Vydavatel: 3D Realms
Datum vydání: neznámé

Nový Duke je "na cestě" už nepříjemně dlouhou dobu a stále se ne a ne dostat k cíli. 3D Realms neustále prohlašují, že "až to bude, tak to bude" a nám nezbývá než chtivě hltat každý nový obrázeček. A co bude nového? Duke bude opět zachraňovat svět od nepřátelské invaze, ovšem tentokrát je hlavním záporňákem jistý Dr. Proton, zloun z úplně prvního Duka. Lokace zahrnují Las Vegas a některé další reálie. Taktéž bude představena nová ženská postava jménem Bombshell. Hra poběží na značně modifikovaném Unreal Tournament enginu.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších 3D akcí

Kreed

Výrobce: Burut
Vydavatel: Russobit-M
Datum vydání: neznámé

Kreed je obrovské ruské překvapení, které se objevilo naprosto náhle a neočkávaně. Svou grafickou precizností může směle konkurovat takovým velikánům jako Unreal 2 nebo Doom 3. Příběh této akcí nabité FPS se točí kolem daleké budoucnosti lidstva a boju Legionářů (elitních lidských vojenských jednotek) - tedy vás jako jednoho z nich - proti neznámému nepříteli v podivné černé díře, ve které jsou spolu s vámi chyceny další tisíce lodí.

Více informací: přehled nejočekávanějších 3D akcí

Soldier of Fortune 2: Double Helix

Výrobce: Raven Software
Vydavatel: Activision
Datum vydání: 25. února 2002

Hlavní hrdina z jedničky, tajný agent John Mullins, se opět postaví tváří v tvář nejnebezpečnějším teroristům z celého světa. Novinky budou zahrnovat množství nových, reálnějších zbraní, vylepšené modely postav (budou se lépe rozpadat na jednotlivé části;) a samozřejmě nová prostředí (Kolumbie, Hong-Kong, Kamčatka, Praha) i grafika. Hru bude možné tentokrát dohrát několika způsoby, nejen prostým vystřílením všeho živého.

Více informací: přehled nejočekávanějších 3D akcí

část 2.

Mafia: The City of Lost Heaven

Výrobce: Illusion Softworks
Vydavatel: God Games
Datum vydání: březen/duben 2002

Inspirací pro Mafii byly údajně pro tvůrce Hidden & Dangerous zejména staré filmy z 30. let, ale také nové filmy s mafiánskou tématikou. Lidé jako Robert De Niro, Joe Pesci či Humphrey Bogart. Město, kde se bude celé dobrodružství odehrávat, má více než 8 čtverečních mil. Ve 20 misích se svezete ve více jak 60 různých kárách, vymodelovaných přesně podle původních aut z 30. let. Destrukce bude všudypřítomná - půjdou zničit jak auta samotná, tak i objekty na ulici. Nebude chybět ani podpora multiplayeru. Mafia bude prostě další prvotřídní hra z dílen našich zlatých Illusion Softworks.

Více informací: screenshoty

Hidden & Dangerous 2

Výrobce: Illusion Softworks
Vydavatel: Take 2 Interactive
Datum vydání: březen/duben 2002

Realismus. To bude jeden z nejdůležitějších prvků H&D2, podobně jako tomu bylo i v jedničce. Dokonalé uniformy, stroje, zbraně, ale i některé události - všechno bude odpovídat skutečnosti. Dokonce budou použity i některé historické dokumenty jako filmové záběry a fotografie. Vy budete hrát za příslušníka britských speciálních jednotek, který bude mít za úkol splnit přibližně 24 misí rozdělených do několika kampaní. Budou se odehrávat mezi lety 1941 - 45 na tak exotických místech jako Afrika či Asie, ke konci se dostanete i do Ruska. V některých misích se k vám připojí další vojáci, které budete moci částečně ovládat. Těšíme se všichni!

Více informací: screenshoty

Unreal Tournament 2

Výrobce: Digital Extremes
Vydavatel: Infogrames/Epic
Datum vydání: léto 2002

Nové zbraně jako Flak Cannon, Shock Rifle, Link Gun, Assault Rifle či Ion Cannon, přes 50 nových modelů postav, 100x detailnější grafika map - to je jen část z toho co slibuje druhé pokračování nejsilnějšího konkurenta Q3A. Mezi další novinky patří vymizení power-upů, které budou nahrazeny speciálními plošinkami, kde si budete dobíjet zbraně i zdraví. Mise se budou odehrávat ve variabilních prostředích jako džungle, poušť či vesmírná základna. Staré i nové herní módy (Deathmatch, Capture the Flag, Domination 2, Survivor, Bombing Run), jichž se bude moci zúčastnit až 32 hráčů, větší zaměření na týmovou hru. A mnohem mnohem více!

Více informací: screenshoty

Chaser

Výrobce: Cauldron
Vydavatel: Fishtank Interactive
Datum vydání: 4. čtvrtletí 2002

Připravovaná FPS ve stylu Deus-Ex od tvůrců her jako Spellcross či Battle Isle: Andosian War bude dalším konkurentem ostatních světových 3D velikánů. Tajemný svět nedaleké budoucnosti, vy jako agent, který ztratil paměť, nekonečné prostředí futuristického města - to je atmosféra, kterou na vás Chaser dýchne. To čekání se myslím všem bohatě vyplatí! Navíc když engine hry zvaný Cloak NT slibuje grafiku, hodnou strojů té znovu nepříliš vzdálené budoucnosti.

Více informací: screenshoty

Doom 3

Výrobce: Id Software
Vydavatel: Activision
Datum vydání: neznámé

Vydání téhle gamesky ještě tento rok je značně diskutabilní. I to je však dobře - ještě nedávno bylo diskutabilní ono samotné "vydání". Dnes už alespoň víme, že DOOM 3 skutečně vyjde. Máme k dispozici i nějaké ty screenshoty, které ukazují na to, že Carmack opět posune hranice žánru singleplayerových FPS stříleček.

Online hry

Dune: Generations

Výrobce: Cryonetworks
Vydavatel: Cryo
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2002

Arrakis. Duna. Planeta, která jako jediná v celém vesmíru produkuje blahodárné koření, nejcennější látku ze všech. Hádáte správně - opět Frank Herbert a jeho pžasné universum, plné intrik, zrad, plánů v plánech jiných plánů. Nová hra na motivy tohoto světa však tentokrát přichází v podobě online realtime strategie. Hráč si vybere frakci, za kterou bude bojovat (na výběr je ze tří druhů) a pak už se pustí do litého boje - cílem je, jak jinak, získat vládu nad Arrakis. Pokud se ji nikomu získat nepodaří, bude každý měsíc vybrán ten nejsilnější hráč a vláda nad ní mu bude předána. Ostatní se ji pak pokusí získat pro sebe. To znamená, že budou muset tvořit i bořit aliance, plánovat společné útoky, a tak dále. Rozhodně to vypadá na výbornou zábavu!

Více informací: přehled nejočekávanějších online her

Earth & Beyond

Výrobce: Westwood Studios
Vydavatel: Electronic Arts
Datum vydání: 28. ledna 2002

Jsem zvědav, kdy i svět Command & Conquer přejde do online verze. Prozatím se jedná pouze o nový vesmírný simulátor, který vám umožní naprosto svobodně se pohybovat po gigantickém vesmíru made in Westwood Studios. Nejprve si vyberete za koho hrát - zda za lidi, rasu Jenquaiů či Progenů. Každá bude mít samozřejmě jiné charakterstiky, výhody a nevýhody. Vyjma létání různými bárkami bude v Earth & Beyond možné samozřejmě také obchodovat, vyrábět, a tak dále - prostě cokoliv, co si zamanete. V tom spočívá jedno z největších lákadel téhle hry - naprostá a ničím neomezovaná svoboda. A svobodný život je jak známo ten nejlepší.

Více informací: screenshoty, přehled nejočekávanějších online her

EVE: The Second Genesis

Výrobce: CPP
Vydavatel: CPP
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2002

EVE je jeden z nejnadějnějších online simulátorů tohoto roku. Velká konkurence pro Earth & Beyond - je podepřen úchvatným příběhem o lidstvu, které se díky rozsáhlé vesmírné "nehodě" rozdělilo do mnoha frakcí, které se o stovky let později znovu setkávají. Hráči navíc budou moct formovat nejrůznější skupiny, z nichž ty největší pak budou moct vlastnit například vesmírné stanice, továrny a dokonce celé planety. Takoví hráči pak budou mít rozhodující vliv na chod celé hry. Stovky lodí, které je možné si modifikovat podle svého, obrovské bitvy i malé šarvátky, úžasná grafika - to je jen malá část z toho, na co se v EVE můžeme těšit. Navíc vám brzy (možná již dnes) přinese rozsáhlý rozhovor s tvůrci.

Více informací: přehled nejočekávanějších online her

PlanetSide

Výrobce: Verant Interactive
Vydavatel: Sony
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2002

PlanetSide bude další z revolučních záležitostí tohoto roku. Bude v sobě kombinovat singleplayerovou dokonalost hry HALO a multiplayerovou frenetickou akci titulů jako Quake 3 Arena nebo Unreal Tournament. Rozdíl oproti všem předešlým je v tom, že se bude odehrávat v persistentním (stálém, neměnném) online světě. Ten se bude skládat ze třinácti rozlehlých kontinentů, na který budete vysazeni hned, jakmile si vyberete impérium, za nějž budete bojovat. Na výběr dostanete obrovské množství různých zbraní, ale také dopravních prostředků, pomocí nichž se budete po nekonečných dálavách světa PlanetSide prohánět. Jelikož se o vývoj téhle online FPS stará společnost Verant, která stojí například za EverQuestem, nemusíme se bát, že by se tady něco nepovedlo. Bude to prostě zaručeně bomba!

Více informací: přehled nejočekávanějších online her

Sovereign

Výrobce: Verant Interactive
Vydavatel: Sony
Datum vydání: 2002

Poslední z našeho přehledu nejočekávanějších online her roku 2002 pochází opět z dílen Verantu. Tentokrát se ale jedná o online realtime strategii, tedy něco vzdáleně připomínajícího Dune: Generations. Jinými slovy Empire Earth v persistentním online světě, kde se budete snažit strhnout světovládu do vlastních rukou - a bránit vám v tom samozřejmě budou stovky a tisíce dalších hráčů. Přestože je Sovereign ve vývoji již dost dlouhou dobu a prošel si za ten čas velkou řádkou změn, pořád se ne a ne dočkat dokonce ani beta verze. Nu snad to nakonec neskončí na hřbitově, protože i tenhle projekt vypadá velmi nadějně!

Více informací: přehled nejočekávanějších online her

RPG

Arx: Fatalis

Výrobce: Arkane Studios
Vydavatel: Fishtank Interactive
Datum vydání: jaro 2002

Hlavní inspirací pro toto jinak velmi originální RPG je slavná, avšak již časem dosti zašla Ultima Underworld. Celá hra Arx se totiž odehrává pod povrchem - planety, jež byla naprosto zdevastována a veškeré její obyvatelstvo tak bylo donuceno přesídlit do podzemí. Tam si vybudovala každá rasa svou vlastní civilizaci, svá města a teritoria - vyjma lidí narazíte i na skřítky, trolly, hadí ženy, ale také na draky! Arx bude excelovat zejména v interaktivitě, která se bude hodně blížit interaktivitě starodávných RPG a adventur - téměř všechno bude prozkoumatelné a posléze i využitelné. To, uvážíme-li fakt, že celá hra bude samozřejmě ve 3D, je úctyhodný kousek. Nezajímavý nebude ani systém kouzel, který bude řešen mocí run, které budete sami kreslit myší na obrazovce.

Více informací: novinka, přehled nejočekávanějších RPG

Divine Divinity

Výrobce: Larian Studios
Vydavatel: CDV Software
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2002

Čím zaujme toto původem německé RPG na první pohled je grafika, která vypadá skutečně velice dobře - přestože (nebo právě proto) se jedná o starý dobrý izometrický pohled, který známe například ze série Baldur's Gate. Právě jí bude tahle hra docela podobná - bude se odehrávat v rozsáhlém světě rozděleném do čtyř map, ve kterých narazíte na nejrůznější prostředí - od hlubokých dungeonů po temné pralesy. Budete si moct vybrat ze šesti různých postav, které budou mít k dispozici 96 skillů rozdělených do tří hlavních skupin - válečník, kouzelník, klerik. Divine Divinity má excelovat také v umělé inteligenci, kdy by vaši nepřátelé měli být schopni spolu efektivně spolupracovat.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších RPG

Dungeon Siege

Výrobce: Gas Powered Games
Vydavatel: Microsoft
Datum vydání: 1. čtvrtletí 2002

A máme tu další trumf Microsoftu, tentokráte však v žánru RPGček. Za Dungeon Siege stojí mimo jiné slavný herní designér Chris Taylor, takže můžeme očekávat něco skutečně velkolepého. Značí to už jen ten fakt, že svět DS bude celistvý, nikoliv rozdrolený na nějaké mise či jednotlivé mapy. Prostě celek - samostatně žijící a na vás nezávislý. Vy jako hráč budete představovat pouze střípek (i když veledůležitý) celé skládanky. Vše samozřejmě provedené v úžasném 3D enginu, na kterém už dnes oči zůstávají jen a jen viset (podobně jako na tom z Neverwinter Nights). Vaše parta se bude skládat až z osmi postav, včetně zvířat, která vám pomohou převážet těžce vydobité a nasbírané poklady. Nebude chybět multiplayer až pro osm hráčů.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších RPG

Elder Scrolls 3: Morrowind

Výrobce: Bethesda Softworks
Vydavatel: Bethesda Softworks
Datum vydání: už se blíží

Třetí ze slavné ságy, kterou počala kdysi v devadesátém čtvrtém slovutná Arena. Druhý Daggerfall byl místy chybový, avšak přesto si získal více než dostatek příznivců, aby se mohlo začít s vývojem dílu třetího. Ten přinese, jak jinak, dokonalé 3D grafické ztvárnění, množství nových (ale i starých) ras a postav. Kouzla, místa, lidé, předměty, prostě ve trojce toho bude skutečně hodně nového a já osobně tipuji Morrowind, pokud nebude tak bugový jako Daggerfall, na nejlepší RPG roku 2002.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších RPG

Neverwinter Nights

Výrobce: BioWare
Vydavatel: Interplay
Datum vydání: léto 2002

Dvojka BioWare/Interplay nám přinesla již mnoho zábavy - série BG, Icewind Dale, Planescape: Torment, a další. To všechno jsou RPG, která patří do zlatého fondu tohoto žánru. Neverwinter Night však bude něco trochu jiného. Ano, bude to RPG. NWN však budou mít v podstatě dvě části - singleplayer a multiplayer. Single bude v zásadě klasické dobrodružství, jen přenesené do úžasného 3D enginu. Zato multiplayer, to bude eňo-ňuňo! V podstatě se bude jednat o "soukromé" MMORPG. Každý hráč vlatnící NWN si totiž bude moct vybudovat svůj vlastní fantasy svět a do něj pak vehnat dalších až 64 hráčů. On sám se pak stane dungeon masterem - pánem dungeonu, který jim bude do cesty stavět překážky, případně je vést k cíli. Jednoduše a krátce řečeno, NWN bude taková malá-velká revoluce.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších RPG

Strategie

Age of Mythology

Výrobce: Ensemble Studios
Vydavatel: Microsoft
Datum vydání: jaro 2002

Tvůrci Age of Empires se na nás chystají s další revolucí - tentokrát již konečně ve 3D grafice, v zásadě však postavené na stejném principu jako ony stařičké AoE. Age of Mythology sice nebude historicky precizní, vyumělkovaná RTS, zato však bude nesmírně zábavná. Alespoň by tedy měla být. Hráči si budou moct vybrat ze tří různých civilizací - skandinávské, řecké a egyptské. Ty pak budou mít další "podcivilizace", které se budou dělit podle toho, které bohy budou vyznávat. Podobně jako v AoE i AoM bude rozděleno do několika různých věků, konkrétně do tří. Množství jednotek, budov, a dokonale vypiplaná grafika slibují úžasný zážitek. Že by konkurence pro Warcraft 3? Nu v každém případě už aby tu byla!

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších strategií

Heroes of Might and Magic IV

Výrobce: New World Computing
Vydavatel: 3DO
Datum vydání: březen 2002

Brzy již čtyřdílná sága HoMM přináší hráčům zábavu po více než pět let. Čtyřka má konečně přinést pravé izometrické zobrazení, možnost zapojovat své hrdiny přímo do boje jako ultra-silné jednotky, objeví se zde více než 60 nových monster. Příběh se odehrává v zemi zvané Erathia, jež je sužována zlým čarodějem Magnusem. Proti němu stojí krásná Emilia Nighthavenová, která musí svou zemi získat zpět a zbavit Magnuse jeho nesmírné moci. Blýská se na jednu z nejlepších tahovek roku 2002!

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších strategií

Master of Orion 3

Výrobce: Quicksilver
Vydavatel: Hasbro
Datum vydání: 2. čtvrtletí 2002

A další pokračování známé série, tentokrát dokonce ještě starší než výše zmiňovaní HoMM. Od prvního MoO uběhla již spousta času, trojka bude tedy plná novinek. Jistěže základem bude opět epický příběh, ostatně jako u každé pořádné vesmírné strategie, ale navíc bude úplně nově zaveden systém správy vaší vesmírné flotily, přibudou kapitáni jednotlivých letek, budete si moct upravovat své lodě. Mapa galaxie bude sice ve 3D, ovšem samotné boje již budou probíhat "pouze" ve 2D prostoru. Což je vlastně štěstí - dokážete si představit tahovku ve 3D!?! Dobrá, možná ano, ale pro MoO prostě dokonale sedí ty staré dobré dvě dimenze a úplně to stačí.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších strategií

O.R.B.

Výrobce: Strategy First
Vydavatel: Strategy First
Datum vydání: 2. čtvrtletí 2002

Co znamená zkratka O.R.B.? Po anglicku je to "Off-world Resource Base", což znamená jediné. Další vesmírná realtime strategie inspirovaná Homeworldem. Oproti němu však bude O.R.B. obsahovat řadu vylepšení, jako možnost stavět základny přímo v obrovských asteroidech nebo možnost definovat pro skupinu lodí jejich velitele. Stranou nezůstane ani příběh, ovšem dost pochybuji, že se autorům podaří překonat naprosto úžasné drama Homeworldu. Nu co, třeba ano. o se jim však zřejmě podaří překonat určitě je jeho grafika - přeci jenom jsme zase o nějaký ten pátek vpředu.

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších strategií

Warcraft 3

Výrobce: Blizzard
Vydavatel: Blizzard
Datum vydání: jaro (?) 2002

A to nejlepší nakonec! Třetí Warcraft byl již několikrát odložen a zároveň byla také poněkud přehodnocena jeho koncepce mixu RPG a RTS - s tím, že nyní už se bude jednat skutečně převážně jen o RTS s jistými RPG prvky, jako jsou velitelé, možnost sbírat posilňující artefakty, a podobně. Množství nových ras a kouzel slibuje zábavu na dlouhé a dlouhé dny. Dokáže tahle strategie navázat na extrémní úspěch svého druhého dílu? Bude mít silnou konkurenci, zejména v podobě Age of Mythology, ale zarytí fanoušci Blizzardu myslím nebudou zklamáni. I ostatní se mohou těšit na (ne)skutečně výborný zážitek - jak v single- tak i v multiplayeru. Ó Blizzarde, proč jen nás tak trápíš?!

Více informací: preview, přehled nejočekávanějších strategií


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway Empire zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: akce pro VR a Railway …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

11.  9.  2020 |
Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli uvězněni na Cheater Islandu

Nepodvádějte ve Fall Guys, chycení hříšníci byli u…

Podvodníci nyní dostali zvláštní pozornost a mohou se radovat z jejich vlastního a speciálního pekla.

15.  9.  2020 |
Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můžete zahrát

Vybrali jsme nejlepší hry pro PC, které si teď můž…

Spousta lidí v těchto časech volí jako výplň volného času právě hraní her. Jaké dobré kousky aktuálně najdete na platformě PC?

20.  9.  2020 | | 20 N/A
Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uchem uvnitř

Ubisoft v Číně omylem poslal do prodeje hrnky s uc…

Ubisoft už trápí bugy i v reálném životě.

10.  9.  2020 | | 5 N/A
Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 a Watch Dogs 2 zdarma

Hry zadarmo nebo se slevou: Football Manager 2020 …

Na všech herních platformách je každou chvíli nějaká slevová akce. Každý týden proto vybíráme ty nejatraktivnější, které by vám neměly uniknout. Pokud chcete získat hry zdarma nebo s výhodnou slevou, podívejte se na aktuální přehled akcí!

18.  9.  2020 |