Nejlepších 5 online her z Jogo.cz

24. února 2012
Nechcete ztrácet čas procházením webů a hledáním kvalitních online her, které by byly navíc podle Vašeho vkusu? Nemusíte!

Hrajete rádi online hry, ale nemůžete se rozhodnout, kterou si zrovna vybrat? Nechcete ztrácet čas procházením webů a hledáním kvalitních gamesek, které by byly navíc podle Vašeho vkusu? Nemusíte!

Na Jogo.cz a Hrydnes.cz si zahrajete ty nejlepší super hry. Jogo.cz nabízí bezvadné hry hlavně pro ty, kdo mají rádi akci, napětí a adrenalin ve hře. Můžete se tu stát vojákem, rytířem, ninjou, ale ji prvotřídním závodníkem na rychlých strojích, nebo vyzkoušet některý z mnoha sportů od tenisu, až po box.

Milovníci, ale hlavně milovnice celebrit, módy, roztomilých zvířat, nebo obsluhovacích her si pak přijdou na své na Hrydnes.cz, kde najdete ty nejkvalitnější hry pro dívky.

Všechny hry jsou samozřejmě zdarma, nemusíte je zdlouhavě stahovat, ani se komplikovaně přihlašovat. Jediným problémem se stane, kterou hru zrovna zvolit. A i s tím Vám pomůžeme. Každá hra má procentuální hodnocení od tvůrců webu, nebo si je můžete nechat seřadit podle oblíbenosti u ostatních hráčů.

A kdybyste stále nevěděli, připravili jsme pro Vás výběr pěti těch nejlepších jako ochutnávku.

Long way - obrázek 1.png

Long Way

Long Way je výborná hra z kategorie tower defense. Ocitnete se na divokém západě plném indiánů, banditů a kovbojů. Vaším úkolem je uchránit svěřené stádo dobytka před neodbytnými zloději. Aby se k ohradě s dobytkem nedostali, rozestavíte na jejich ochranu kovboje. Ale úkol není zase tak snadný. Zpočátku máte jen omezené finanční zdroje pro najímání ozbrojených strážců. Konto se Vám navýší až jako odměna za zastřelené vetřelce. Na začátku si zvolíte prostředí, ve kterém budete chtít hrát a které si díky bezvadné grafice budete moct opravdu vychutnat. Vaší volbou je i náročnost, na kterou si troufáte. Spusťte si Long Way

Earn to die - obrázek 1.png

Earn to Die

Super hra Earn to Die Vás zanese do vyprahlé pouště, kde jste opuštění uvízli. Jediné, co Vás dělí od jisté smrti hladem a žízní je evakuační helikoptéra. Ta je ale kilometry vzdálena a Vaše auto je momentálně ve zbědovaném stavu. Nesmíte ale propadat beznaději, ale naopak se stále snažit dojet co nejdále. S každým pokusem se dostanete o kousek dál a dostanete body, za které si budete moci své vozidlo vylepšit. Hra je skvěle ovladatelná a po prvních několika levelech už určitě nebudete chtít přestat. Spusťte si Earn to Die

Warlight obrázek 1.png

Warlight

Hra Warlight je jedna z nejlepších tahových strategií, ve které se postavíte proti počítači a pokusíte se ovládnout celý svět. Herní mapa nezobrazuje jen tak ledajaké území, ale vychází z reálného zobrazení Země a rozdělení států. Každá strana pak začíná jen s několika málo státy, z kterých vede útoky na jiné země. V každém tahu nejprve plánujete útok a teprve poté jsou provedeny přesuny sil. Je proto nutné počítat se strategií nepřítele. Hra nadchne každého, kdo si rád prověří své strategické schopnosti, nebo jen procvičí mozkové závity. Ale pozor, jedná se o hru opravdu návykovou. Spusťte si Warlight

Let it glow 2 - obrázek 1.png

Let it Glow 2

Ve výborné logické hře Let it Glow 2 je Vaším úkol vždy rozsvítit žárovku. Aby to bylo možné, musíte k ní samozřejmě dostat elektrickou energii. Elektrika vychází jako ve skutečnosti ze zdroje, který je se žárovkou propojen spojovacími články. Ty ale nejsou vždy snadno dostupné. Omezeným počtem tahů myší budete muset energii uvolnit cestu a propojit zdroj se spojovacími články a nakonec se žárovkou. To se může ze začátku zdát snadné, ale postupem času začne přibývat překážek a ubývat tahů. Tak dokažte, jak dobrými elektrikáři byste byli ;) Spusťte si Let it Glow 2

Sift heads world 5 - obrázek 1.png

Sift heads world 5

Pro milovníky náročných bojových misí je tady již páté pokračování propracované a dějově vychytané hry Sift heads world 5, ve které si budete připadat jako v akčním filmu. V originální černobílé grafice, která Vás určitě nadchne, se stanete součásti party, ne tak úplně kladného hrdiny Vinnieho. On a jeho dva přátelé se tentokrát vypravili až na druhou stranu Zeměkoule, do nebezpečného pralesa. Aby vylepšili své fondy, ukradli úspěšně cennou sošku. Jenže její nebezpeční majitelé ji teď chtějí zpět a Vinnie s přáteli musí utíkat. Spusťte si Shift heads world 5

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřitelným smyslem pro detail

4K obrázky z Far Cry 5 lákají neuvěřit…

Far Cry 5 nás v mnohém příjemně překvapil, především ale nabídl nádherné pískoviště na hraní. A nic to nepodpořit tak, jako 4K rozlišení.

11.  4.  2018 | | 18 N/A
7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: co hrát na cestách?

7 tipů na nejlepší mobilní hry roku: c…

Hrajete rádi na mobilním telefonu? Nechte si od nás doporučit několik kousků pro letošní rok.

17.  4.  2018 | | 8 N/A
Viděli jsme budoucnost: Na Playstation přijdou úžasné hry pro VR

Viděli jsme budoucnost: Na Playstation…

V Londýně se konala akce věnovaná budoucnosti platformy Playstation VR. Dostali jsme exkluzivní možnost nahlédnout, co Sony v oblasti virtuální reality chystá.

12.  4.  2018 | | 18 N/A
God of War: severská výprava (recenze)

God of War: severská výprava (recenze)

Populární rubač bohů se vrací, aby nám dokázal, že neztratil nic ze svého lesku. Jak dopadl Kratos nové generace?

dnes | | 22 N/A
PUBG: na mobilu lepší, než byste čekali (mobilní recenze)

PUBG: na mobilu lepší, než byste čekal…

Žánr Battle Royale prožívá v této době rozkvět, a to tak velký, že mimo PC a konzolí zasáhl také mobilní telefony. Zatímco Fortnite je zatím jen pro vyvolené, PUBG jsme se začali blíže věnovat a opravdu se to povedlo.

8.  4.  2018 | | 3 N/A
Herní agenda: dubnová nálož pecek

Herní agenda: dubnová nálož pecek

Březen nás navnadil na začínající jarní sezónu plnou skvělých titulů a duben pokračuje ve stejném duchu. Opět se nám na herním trhu objevila různorodá sorta her, mezi kterými si jistě dokážete vybrat ať už hrajete na jakékoliv platformě.

18.  4.  2018 | | 2 N/A
Podívejte se na skvělý dokument ze zákulisí Kingdom Come: Deliverance

Podívejte se na skvělý dokument ze zák…

Tohle se klukům neskutečně povedlo!

8.  4.  2018 |
Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, trvalo to necelý měsíc

Ochrana Far Cry 5 podlehla hackerům, t…

Ubisoft si své hry snaží hlídat, hackeři jsou ale neúprostní.

16.  4.  2018 | | 11 N/A