Nejlepších 5 online her z Jogo.cz

24. února 2012
Nechcete ztrácet čas procházením webů a hledáním kvalitních online her, které by byly navíc podle Vašeho vkusu? Nemusíte!

Hrajete rádi online hry, ale nemůžete se rozhodnout, kterou si zrovna vybrat? Nechcete ztrácet čas procházením webů a hledáním kvalitních gamesek, které by byly navíc podle Vašeho vkusu? Nemusíte!

Na Jogo.cz a Hrydnes.cz si zahrajete ty nejlepší super hry. Jogo.cz nabízí bezvadné hry hlavně pro ty, kdo mají rádi akci, napětí a adrenalin ve hře. Můžete se tu stát vojákem, rytířem, ninjou, ale ji prvotřídním závodníkem na rychlých strojích, nebo vyzkoušet některý z mnoha sportů od tenisu, až po box.

Milovníci, ale hlavně milovnice celebrit, módy, roztomilých zvířat, nebo obsluhovacích her si pak přijdou na své na Hrydnes.cz, kde najdete ty nejkvalitnější hry pro dívky.

Všechny hry jsou samozřejmě zdarma, nemusíte je zdlouhavě stahovat, ani se komplikovaně přihlašovat. Jediným problémem se stane, kterou hru zrovna zvolit. A i s tím Vám pomůžeme. Každá hra má procentuální hodnocení od tvůrců webu, nebo si je můžete nechat seřadit podle oblíbenosti u ostatních hráčů.

A kdybyste stále nevěděli, připravili jsme pro Vás výběr pěti těch nejlepších jako ochutnávku.

Long way - obrázek 1.png

Long Way

Long Way je výborná hra z kategorie tower defense. Ocitnete se na divokém západě plném indiánů, banditů a kovbojů. Vaším úkolem je uchránit svěřené stádo dobytka před neodbytnými zloději. Aby se k ohradě s dobytkem nedostali, rozestavíte na jejich ochranu kovboje. Ale úkol není zase tak snadný. Zpočátku máte jen omezené finanční zdroje pro najímání ozbrojených strážců. Konto se Vám navýší až jako odměna za zastřelené vetřelce. Na začátku si zvolíte prostředí, ve kterém budete chtít hrát a které si díky bezvadné grafice budete moct opravdu vychutnat. Vaší volbou je i náročnost, na kterou si troufáte. Spusťte si Long Way

Earn to die - obrázek 1.png

Earn to Die

Super hra Earn to Die Vás zanese do vyprahlé pouště, kde jste opuštění uvízli. Jediné, co Vás dělí od jisté smrti hladem a žízní je evakuační helikoptéra. Ta je ale kilometry vzdálena a Vaše auto je momentálně ve zbědovaném stavu. Nesmíte ale propadat beznaději, ale naopak se stále snažit dojet co nejdále. S každým pokusem se dostanete o kousek dál a dostanete body, za které si budete moci své vozidlo vylepšit. Hra je skvěle ovladatelná a po prvních několika levelech už určitě nebudete chtít přestat. Spusťte si Earn to Die

Warlight obrázek 1.png

Warlight

Hra Warlight je jedna z nejlepších tahových strategií, ve které se postavíte proti počítači a pokusíte se ovládnout celý svět. Herní mapa nezobrazuje jen tak ledajaké území, ale vychází z reálného zobrazení Země a rozdělení států. Každá strana pak začíná jen s několika málo státy, z kterých vede útoky na jiné země. V každém tahu nejprve plánujete útok a teprve poté jsou provedeny přesuny sil. Je proto nutné počítat se strategií nepřítele. Hra nadchne každého, kdo si rád prověří své strategické schopnosti, nebo jen procvičí mozkové závity. Ale pozor, jedná se o hru opravdu návykovou. Spusťte si Warlight

Let it glow 2 - obrázek 1.png

Let it Glow 2

Ve výborné logické hře Let it Glow 2 je Vaším úkol vždy rozsvítit žárovku. Aby to bylo možné, musíte k ní samozřejmě dostat elektrickou energii. Elektrika vychází jako ve skutečnosti ze zdroje, který je se žárovkou propojen spojovacími články. Ty ale nejsou vždy snadno dostupné. Omezeným počtem tahů myší budete muset energii uvolnit cestu a propojit zdroj se spojovacími články a nakonec se žárovkou. To se může ze začátku zdát snadné, ale postupem času začne přibývat překážek a ubývat tahů. Tak dokažte, jak dobrými elektrikáři byste byli ;) Spusťte si Let it Glow 2

Sift heads world 5 - obrázek 1.png

Sift heads world 5

Pro milovníky náročných bojových misí je tady již páté pokračování propracované a dějově vychytané hry Sift heads world 5, ve které si budete připadat jako v akčním filmu. V originální černobílé grafice, která Vás určitě nadchne, se stanete součásti party, ne tak úplně kladného hrdiny Vinnieho. On a jeho dva přátelé se tentokrát vypravili až na druhou stranu Zeměkoule, do nebezpečného pralesa. Aby vylepšili své fondy, ukradli úspěšně cennou sošku. Jenže její nebezpeční majitelé ji teď chtějí zpět a Vinnie s přáteli musí utíkat. Spusťte si Shift heads world 5

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

8 největších herních zklamání roku 2017

8 největších herních zklamání roku 201…

Minulý rok přinesl hromadu skvělých her, bohužel však také mnoho zklamání. Těchto osm nás zamrzelo nejvíc.

9.  1.  2018 | | 9 N/A
10 největších herních překvapení roku 2017

10 největších herních překvapení roku …

Každý rok nás něčím zklame, zároveň však mnoha věcmi příjemně překvapí. Rok 2017 byl pro herní svět plný překvapení.

11.  1.  2018 | | 3 N/A
PC v roce 2018: nejočekávanější herní pecky platformy

PC v roce 2018: nejočekávanější herní …

Je tady další várka her, kterým byste v letošním roce měli věnovat pozornost. Bude toho vycházet věru hodně. Zahrajeme si na piráty, upíry nebo třeba stavitele pravěkého parku. A co takhle to celé završit tandemovým útěkem z vězení?

dnes | | 8 N/A
Herní projekt AQP City: když chcete GTA bez GTA

Herní projekt AQP City: když chcete GT…

Grand Theft Auto porodilo nespočet klonů, více i méně úspěšných. AQP ale vypadá jako zcela nový level.

18.  1.  2018 |
Nové hry i na slabém počítači: Vyzkoušejte zdarma Geforce Now pro PC

Nové hry i na slabém počítači: Vyzkouš…

Společnost Nvidia představuje konečně i na PC službu GeForce Now, která vám dovolí hrát i ty nejnovější hry na slabších počítačích.

8.  1.  2018 | | 3 N/A
Nejprodávanější hry roku 2017, které provětraly peněženky

Nejprodávanější hry roku 2017, které p…

Zajímá vás, které hry byly v loňském roce co do prodejnosti nejúspěšnější? My jsme to zjistili za vás.

15.  1.  2018 | | 3 N/A
DAKAR 18 budou pouštní závody v otevřeném světě pro PC, PS4 a Xbox One

DAKAR 18 budou pouštní závody v otevře…

Pokud jste fandové světového závodu Dakar a rallye vám také není cizí, rozhodně zaostřete na připravovaný projekt.

12.  1.  2018 | | 4 N/A
PlayerUnknown

PlayerUnknown's Battlegrounds: v jedno…

Když ze zkušeností v herní branži vycucáte geniálně jednoduchý koncept, občas to může fungovat. Občas až tak, že se z vašeho projektu stane nejhranější titul na světě. Skoro.

12.  1.  2018 | | 8 N/A