Na hraní s omezeným rozpočtem. Xbox Series S teď koupíte jen za 5999 Kč

Nejlevnější nextgen na trhu

Při uvedení před dvěma lety stál osm tisíc, teď je v obchodech v průměru o pětistovku levnější. Na CZC.cz dnes ale můžete Xbox Series S získat jen za 5999 Kč. Levnější byl jen těsně po Vánocích, kde se v Alze dal koupit za 5400 Kč.

Series S je levnější z nových Xboxů, má omezený výkon určený pro hraní v 1080p nebo 1440p, takže pokud máte starší televizor nebo menší monitor, může být konzole vhodná právě pro vás. Druhým limitem je pak jen 512GB SSD, které ale lze rozšířit, byť karty jsou dost drahé. Třetím pak fakt, že zde chybí optická mechanika, takže budete závislí jen na digitální distribuci.

Za šest tisíc nepostavíte lepší herní počítač a vzhledem k nízké ceně může být Series S zajímavý i pro majitele PlayStationu coby druhé konzole. Zvlášť ve spojení s Game Passem, kdy za měsíční předplatné získají přístup k hrám, které na jejich platformu nevycházejí.

Game Pass na rok stojí 3000 Kč a méně. Za cenu cenu dvou nových her získáte neomezený přístup ke katalogu čítajícím skoro 500 titulů včetně taháků jako Forza Horizon 5, Halo Infinite nebo Microsoft Flight Simulator. Díky triku jej ale můžete za tři tisíce získat na tři roky.

Diskuze (3) Další článek: Recenze hry Resident Evil 4. Remake kultovního hororu, který dělá čest originálu

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,