Nejlevnější stolní konzole. Xbox Series S teď koupíte jen za 4995 Kč, v pěkné akci je i ovladač

Levnější z nových Xboxů se běžně prodává za ceny okolo sedmi tisíc, věčně ale bývá ve slevových akcích. Smarty a JRC jej teď mají za 5190 Kč, avšak historicky nejlepší akci včera odstartovala Alza, která Series S nabízí za 4995 Kč, pokud v košíku zadáte slevový kód DNYALZA10. Konzole je v sadě s tříměsíčním předplatným Xbox Game Pass Ultimate.

Series S je levnější z nových Xboxů, má omezený výkon určený pro hraní v 1080p nebo 1440p, takže pokud máte starší televizor nebo menší monitor, může být konzole vhodná právě pro vás. Druhým limitem je pak jen 512GB SSD, které ale lze rozšířit, byť karty jsou dost drahé (1TB stojí okolo 4000 Kč). Třetím pak fakt, že zde chybí optická mechanika, takže budete závislí jen na digitální distribuci.

Za méně než šest tisíc nicméně nepostavíte lepší herní počítač a vzhledem k nízké ceně může být Series S zajímavý i pro majitele PlayStationu coby druhé konzole. Zvlášť ve spojení s Game Passem, kdy za měsíční předplatné získají přístup k hrám, které na jejich platformu nevycházejí.

Microsoft Xbox Series S Starter Bundle Microsoft Xbox Series S Starter Bundle
nabízí 38 obchodů za ceny od 5 752 Kč
Srovnat ceny na Živě

Game Pass na rok stojí 3000 Kč a méně. Za cenu cenu dvou nových her získáte neomezený přístup ke katalogu čítajícím skoro 500 titulů včetně taháků jako Forza Horizon 5, Halo Infinite nebo Microsoft Flight Simulator. Díky triku jej ale můžete za tři tisíce získat na tři roky.

Alza má v akci také ovladač Xbox Wireless Controller, který kromě posledních dvou generací Xboxů funguje i na Windows, macOS, Androidu a iOS. S kódem DNYALZA5 vyjde na 1044 Kč. Ale ještě o fous levněji, za 999 Kč, je k dostání v Mironetu. Pod 1000 Kč cena padá jen zřídkakdy, doposud v nejlepší akci byl tento gamepad za 888 Kč.

Přes WhatsApp vás upozorníme na novou slevu

Slevové akce někdy netrvají dlouho nebo obchody mohou mít jen malé množství zlevněných produktů. Než se k článku dostanete, může být pozdě.

Hlídač slev má ale svůj kanál v komunikátoru WhatsApp. Klikněte na odkaz, otevře se v aplikaci. Jakmile vydáme článek o slevě, hned na WhatsApp pošleme zprávu. O akci se tak dozvíte v době, kdy je ještě stoprocentně platná.

WhatsApp má ale u kanálů vypnuté upozornění na nové zprávy. Musíte to změnit sami přes ikonu zvonku v pravém horním rohu aplikace.

Hlídač slev na WhatsAppu
Nezapomeňte si u kanálu nastavit upozornění

Našli jste sami zajímavou slevu? Napište nám o ní.

Diskuze (2) Další článek: Chystá se Project Birdseye, rogue-like odbočka z hororového světa The Callisto Protocol

Když navštívíte internetový obchod přes náš katalog zboží, Živě za to může získat provizi. Službu Zboží Živě provozujeme ve spolupráci s Heureka.cz.

Témata článku: , , , , , , , , , , , , ,