Největší jarní bojovkářská akce probějne již tento víkend

Největší jarní bojovkářská akce probějne již tento víkend

O víkendu 11. až 12. května 2013 proběhne velkolepá akce hráčů mlátiček. Velkolepá nejen obsáhlým line-upem konzolových bojovek, ale zajímavá i svou lokalitou – vše se odehraje v prostoru arény ArcadeHry.cz. Právě proto proběhnou i tři rychlé turnaje na arkádách (v čem jiném než v bojovkách). Půjde o staré klasiky: Street Fighter 2, Mortal Kombat 2 a Killer Instinct 2.

ft-post-hac.png

Z konzolových bojovek byly zařazeny nejhranější tituly současnosti. Už v sobotu odpoledne proběhnou finále ve hráchTekken Tag Tournament 2, Guilty Gear XX Accent Core Plus aThe King of Fighters XIII.

V neděli pak už před obědem začne superfinále v nejpopulárnějších hrách:Super Street Fighter 4: Arcade Edition a Ultimate Marvel vs. Capcom 3.

Očekává se kolem čtyřicítky hráčů z Česka, Německa, Rakouska i Polska. Toho si všimli i sponzoři akce. Jedním z nich je česká pobočka Sony PlayStation, která věnovala ceny do dvou konzolových turnajů.

Dalším velkým sponzorem je společnost AVerMedia. Ta uvádí na trh Live Gamer Portable – USB box pro nahrávání a streamování herních záběrů v rozlišení až 1080p. Navržené přímo pro hráče, toto miniaturní zařízení s vestavěným H.264 hardwarovým enkodérem zaručuje mnohem nižší zatížení počítače a jeho zapojení zvládne naprosto každý.

Z akce se tak bude streamovat naTwitch kanálu Czech Arcade po celý víkend.

Vstupné pro diváky je identické se vstupem do arény, přičemž všechny automaty, které ArcadeHry.cz provozují o víkendech, budou k dispozici jako obvykle. Pro účast v turnajích či pro hraní na konzolích bude ovšem nutné pár drobných připlatit.

Informace k turnaji naleznete na webu http://hyper.czecharcade.com.

Nejnovější komentáře