Největší zábavní park s virtuální realitou v ČR –VR Avatar Park v pražském BB centru

Reklama 23. června 2022
VR Avatar park nejvíce vystihují slova jako adrenalin či extrémní zážitek. Jedná se o největší herní VR park s jedinečnými atrakcemi, které u nás ve virtuálním světě nejsou nikde jinde k vyzkoušení.
Největší zábavní park s virtuální realitou v ČR –VR Avatar Park v pražském BB centru

VR Avatar park propojuje prvky mixované reality s virtuální realitou a povyšuje tak zážitek z hraní na novou úroveň. Čeká tu na vás nezapomenutelná zážitková smršť v 5 herních zónách.

Adrenalin zona

Zde si můžete vyzkoušet světový unikát -  signature atrakci Skok z mrakodrapu s pádem do molitanové jámy. Výtah vrčí, vítr fouká, prkno křupe pod nohama a vy máte jediný úkol – skočit dolu z 52. patra mrakodrapu.  Můžete si stokrát říkat: „vím, že ve skutečnosti jsem na zemi a nemůže se mi nic stát“, jakmile ale nasadíte brýle, přestává s vámi rozum spolupracovat a začíná řešit krizovou situaci. Dále tu můžete zažít atmosféru strhujícího boxerského zápasu a utkat se v reálných boxerských rukavicích v ringu se světovými šampiony, nebo jako elfský lučištník ubránit středověký hrad proti orkům.

63_vr-box.jpg90_skok-z-mrakodrapu.jpg

Multiplayer zona 

až pro 6 hráčů je oblíbená pro VR turnaje a týmové hry.  Jako tým budete kooperovat a bojovat společně proti nepříteli např. v dynamické akční sci-fi střílečce Arvi Arena, nebo můžete rozvíjet strategické myšlení v imerzivních únikovkách jako Survival nebo Chernobyl. Novinkou je rytmická hra Ragnaroc pro všechny rockery a metaláky, kde tlučete do bubnů za zvuku epické hudby od keltského rocku po vikingský power metal. Multiplayer zona nabízí více než 20 týmových her.

20_multiplayer-zona-1-.jpg

Simulátory a Trenažery

Tady se můžete třeba proletět v těle orla nad egyptskými pyramidami, posadit se do kokpitu letadla a stát se profesionálním pilotem, zapotit se ve vrchařské etapě Tour de France na cyklo trenažeru,  posadit se za volant závoďáku a prohánět se po okruhu F1 v Monte Carlu, nebo si nasadit ploutve a dát si závod se žraloky.

9_tukan-7.jpg
 

VR cinema

V této zóně si příjemně odpočinete a zrelaxujete. Třeba při prožití příběhu Dartha Vadera ze Star Wars. K dispozici je spousta  filmečků pro malé děti, teenagery i dospělé. Jak z herního světa, tak i ze světa pohádek, nebo akčních, sci-fi a dobrodružných žánrů.

60__5d_0563.jpg

Zona se single boxy

je věnována nejpopulárnějším VR hrám, jako je Half Life Alyx, Job Simulátor, nebo nová survival hororovka Propagation VR.

Zajímavostí je VR cafe, kde vám namixují lahodné VR cocktaily propojené s jednotlivými VR zážitky. Ve VR cafe můžete chillovat, popíjet signature drinky a bavit se u toho pozorováním svých přátel. Právě VR cocktail party, narozeninové oslavy a rozlučky se svobodou jsou zajímavým návštěvnickým trendem ve VR parku. Samozřejmostí je špičkové vybavení s nejnovějšími VR headsety a profesionální tým VR průvodců.

Pokud chcete vyzkoušet něco, na co nikdy nezapomenete, jste na správné adrese. Vstupte do virtuálního světa nevšedních zážitků ve VR parku Avatar v BBC centru v ulici Michelská 52.

Další článek: Herní filosofie: remastery jako odraz evoluce herního průmyslu

Témata článku: ,Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

Sex manželských párů? Jen výjimečně. Ložnice ovládnou roboti s umělou inteligencí

** Sex manželských párů jen při zvláštních příležitostech. ** Ložnice ovládnou sexuální roboti s umělou inteligencí. ** I to je jeden ze závěrů Mezinárodní robotické konference.

Filip KůželJiří Liebreich
RobotiSexUmělá inteligence
T-Mobile má již 300 tisíc optických přípojek. Bude jich mít více než třikrát tolik
Lukáš Václavík
Poskytovatelé internetuT-MobilePřipojení k internetu
Bojový vrtulník Raider X bude rychlý, obratný i odolný. Pro Pentagon ho vyvíjí Sikorsky a už ukázal prototyp

Bojový vrtulník Raider X bude rychlý, obratný i odolný. Pro Pentagon ho vyvíjí Sikorsky a už ukázal prototyp

** Pentagon hodlá nahradit své lehké víceúčelové vrtulníky Bell OH-58 Kiowa ** Za tímto účelem vznikl modernizační program Future Attack Reconnaissance Aircraft (FARA) ** V rámci něj vyvíjí společnost Sikorsky Aircraft Corporation vrtulník Raider X

Stanislav Mihulka
HelikoptéryVojenstvíPrototyp
Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

Prohlédněte si 1600 ruských základen na detailní družicové mapě. Rezavějící Kuzněcov, Moskva i raketoplán Bajkal

** Google má kvalitní družicové snímky Ruska ** Najdete na nich i tu poslední ruskou vojenskou základnu ** Nadšenci jich lokalizovali už okolo 1 600

Jakub Čížek
RuskoArmádaMapy
Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

Světu hrozí „vlhká žárovka.“ Měla dorazit až v polovině století, ale už je tu

** Nejteplejší místo na Zemi nemusí být to nejnebezpečnější ** Největším zabijákem se stane až mix tepla a vlhkosti ** Asie se nebezpečně přiblížila hraniční hodnotě 35 °C twb

Jakub Čížek
MeteorologieGlobální oteplování
Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

Kurvítka v základní výbavě, výrobci mají umělé zastarávání v malíku. Začalo to bateriemi, pokračuje softwarem

** Nejen mobilní výrobci jsou naučeni rok od roku prodávat stále více telefonů ** Tento trend se však zákonitě musí někdy zastavit ** Jenže, co naplat, když jsou starší zařízení „uměle“ nepoužitelná?

Martin Chroust
Prasklý displejBaterieAktualizace softwaru